10611
  • bohocotto
    #9487
    köszike,megtaláltam.Most a magyarítással bajlódom,de nem megy.üdc:ottó
  • Balumann
    #9486
    A játék magyarosító készítője itt egyszer leírta, hogy csak így tudta megoldani a magyarosítást, ez volt a legegyszerűbb megoldása. Ha megnézitek a telepítőt, állítólag ott van egy részen, hogy ha bármi gond van tőle kérjetek mail-ban segítséget. / itt forumba utána írta, és mondta, hogy aki eddig kért tőle segítséget azoknak segített és mindenkinek jó lett/
    Javaslom, hogy tőle kérjetek segítséget, címét megtaláljátok azt hiszem, a magyarosítás valamelyik fájljában ,vagy telepítőjében, vagy nem tudom. Én nem tudom, mert nem is próbáltam magyarosítani, mert naggyából tudok angolul (és ezzel is csak gyakorlom!)
  • Crazy Mate
    #9485
    De valami PPF hibát ír ki,pedig felülírtam.
  • csikolokia
    #9484
    nem tom,de nálam sem magyarosítja le!Abban nem tok segíteni! De a lényeg hogy a fix reloed(vagy hogy írják:D)-ból írd felül a splintercell3.exe-t!!Azután menni fog! Nálam nem is kell kihúzni a kábeleket!
  • Crazy Mate
    #9483
    Sziasztok,amikor elindítom a Chaos Theoryt,akkor PPF-es hibát ír ki,a reloaded(vagy valami crackes) verzió van meg,ppf-eztem a képfilet,most mit tegyek?Menne ha lehúznám a kábeleket?
  • kicsirobi
    #9482
    Valaki tudna segíteni,hogy pontosan hogy kell magyarítani?.Köszi
  • ibrik
    #9481
    Splinter Cell: Chaos Theory magyar nyelvű végigjátszás a Playware.hu-ról
  • Muki100
    #9480
    Visszatenném, de nem tudom kinek a gaériájában keressem :\
  • bohocotto
    #9479
    sZIASZTOK.tUDNA VALAKI KÜLDENI EGY MAGYAR NYELVŰ VÉGIGJÁTSZÁST A SPLNT CELL. CHAOS THEORY -HOZ???nAGYON MEGKÖSZÖNNÉM! KÖSZIKE [email protected]
  • Zsoltika 007
    #9478
    Muki: Nem akarod visszatenni a bannert?
  • midian
    #9477
    Hi!
    A gamet sikerült elindítanom de nem lett magyar,utólag is lehet magyarítani.Vagy rakhatom újra az egészet?
  • Balumann
    #9476
    felmész a www.gamecopyworld.com -ra és leszeded onnan.
  • tosatt
    #9475
    Nem tölti le egyik cracket sem mindig azt írja ki hogy nem regisztrált oldal. Mit kell csinálni?
  • Ioles
    #9474
    Valaki tud segíteni?
  • Ioles
    #9473
    Na megcsináltam! Működik! Csak másik crack kellett hozzá. Viszont egy baj van hogy hiába telepítem fel a crack előtt vagy után a magyarosítást, nem működik. Tudjátok esetleg hogy ez miért van?
  • Ioles
    #9472
    Na feltettem és rögtön crackeltem és nem indul. A crack a hibás.
  • hubispace
    #9471
    Hali mindenkinek!
    Ugyancsak van egy kis problémám mégpedig az hogy a tetürágta gép ujrarakásánál mindenem elveszett és nekem nagyon kéne egy mentés.
    Az pedig a Penthouse-os pályán van amikor át kell csúszni az AXE-os tábláról, ugyanis ott nekem mindig leesik Sam barátunk :)
    Tehát ha nem olyan nagy kérés akkor lenne valaki aki elküldené az E-mail címemre azt a mentést mikor már átcsuszott Főhösünk a másik házra????
    [email protected] az E-mail

    Előre is nagyon köszönöm

    (Azért bízom valakiben :)))) )
  • Ioles
    #9470
    Na megnéztem de így sem jó. Esetleg elég lenne csak a crack? Most már a patch-re gyanakodok. Most teszem már negyedjére
  • Ioles
    #9469
    úgy még nem, de magyarul jobb lenne, de megpróbálom akkor úgy is, (most teszem harmadjára)
  • Muki100
    #9468
    magyarosítás nélkül próbáltad már?
  • Ioles
    #9467
    Innen melyiket szedjem le?
  • Ioles
    #9466
    Ja most jut eszembe hogy a reloadedes cracket torrentről szedtem, de csak ez a crack a jó, nem?
  • Ioles
    #9465
    De én már 2x feltettem megcsináltam ugyanezt mimd a 2xés nem jó. Én is a gamecopyworldről szedtem le
  • Attila8805
    #9464
    Nekem is ez volt leszedtem mégegyszer a crack a Www.gamecopyworld.com ról és működött.
  • Sadist
    #9463
    rossztopik te buta :| meg attól nem fognak előbb válaszolni, hogy kétszer is beírod :| emailben várni a választ meg a világ legnagyobb balfaszsága :|
  • Ioles
    #9461
    Ja és fent van a Service Pack 2 is
  • Ioles
    #9459
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy mindent a FAQ-ban leírtak alapján telepítettem fel. Tehát feltettem a játékot, utána az 1.5-ös patchet, aztán a magyarosítást, és crackeltem a reloadedes crackel. És amikor rákattintok a játék ikonjára egyszerűen nem csinál semmit. Mi lehet a baj?
  • mike0013
    #9458
    :DDD
  • MooN00
    #9457
    bocs, rossz fórumba írtam...téves! #9456
  • MooN00
    #9456
    Tudna valaki küldeni nekem egy mentést a játékállásáról ? Letöröltem a játékot, de mire újra felraktam, már nem voltak meg a mentéseim, pedig törléskor megtartottam őket...
    A tengeralattjárón tartottam, valamelyik küldetést már megcsináltam....ha valaki ott jár, esetleg van onnan mentése küldje el nekem e-mail-be plz. [email protected]
    thx
  • blindmousexx
    #9455
    Háj evribodri!
    Lennne egy hatalamas probélmám,még pedig a pályaszereksztéssel kapcsolatosan.Tudok most már egy két alap dolgot a splinter cell chaos theory editor-ból,de egy valami re nem jöttem még rá,hogy a csudában lehet egy tárgyra texturát ráilleszteni mondja már meg valaki magyarul és érthetően.
    Szóval PLEASE HELP!
  • Muki100
    #9454
    szedd le a daemon tools 4-et és próbáld azzal vagy a reloaded cracket próbáld
  • Gebe7636
    #9453
    Csátok!

    Indítási problémám van. Minden rendben volt, kíhúztam a Cd-t meg a DVD-t, telepítettem. Amikor a serial-t kellett beírni, megpróbáltam 2-t is, de nem ment. Segítsetek lécci!
  • hubispace
    #9452
    Hali mindenkinek!
    Ugyancsak van egy kis problémám mégpedig az hogy a tetürágta gép ujrarakásánál mindenem elveszett és nekem nagyon kéne egy mentés.
    Az pedig a Penthouse-os pályán van amikor át kell csúszni az AXE-os tábláról, ugyanis ott nekem mindig leesik Sam barátunk :)
    Tehát ha nem olyan nagy kérés akkor lenne valaki aki elküldené az E-mail címemre azt a mentést mikor már átcsuszott Főhösünk a másik házra????
    [email protected] az E-mail

    Előre is nagyon köszönöm
  • Balumann
    #9451
    ne szórakozzatok már... :S
    Odavan írva mindegyik, hogy melyik mihez jó. Elején vannak a legújabbak, úgyhogy érdemes azokat próbálni... Olyan meg nincs, hogy pont az nem jön be, mert kb. 5 szerverre felvan téve minden, és az oldal is, ott vannak, lehet választani mirror-okat, meg minden.
    Egyébként meg mind a 3, ami v1.05 -ös az jó, valamelyik csak xp-n jó, valamelyik korábbi rendszereken is...
    Ha jól crackelitek menni fog... (mappát nem írtok felül, csak sima fájlokat, de a megfelelő mappába, stb.).
    Esetleg még az előfordulhat, hogy nem indul el mert nincs fenn a win xp service pack 2, de elvileg nem szükséges... (bár aki nem ritkán gépezik annak ez alap, hogy fennlegyen, erősen ajánlott)
  • gregtom6
    #9450
    Ige,itt van vagy 3 crack,most melyiket?????
  • ibrik
    #9449
    http://m0004.gamecopyworld.com/games/pc_splinter_cell_3.shtml
  • gregtom6
    #9448
    Az ottani cracket,ami nekem jó lenne,nem hozza be,ennyire hülyének ne nézz!
  • mike0013
    #9447
    előbb gondolkozik és olvas, utána rinyál...
    avagy: "ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!"
  • gregtom6
    #9446
    Pont ezt az oldalt néztem,leszedtem 2-t,egyik se jó.Melyiket szedjem le innen,mert itt több is van?