10611
  • fery02
    #9527
    Ha egy embert úgy iktatunk ki, hogy először elkapjuk a grabancát, és mondjuk a jobb egérgommbal engedjük el, akkor megöli? Mert azt gondolom, hogy ha egyből balegérgombbal támadjuk le, akkor kinyírja, mert belé mártja a bicskát, de ezzel a módszerrel is? Amúgy azért jár pontlevonás, ha az elsőnek leírt módszerrel engedünk le egy embert?
  • tomtrial
    #9526
    sziasztok ... mégegyszer elakadtam és már vagy 2 órája nemtudok rájönni mit kéne csinálni ...

    ez az a küldetés amikor egy dzsungelból indulsz el ilyen japán házakba, megcsináltam elvileg mindent, visszafelé jövök már a kiindulási ponthoz , kinyírom a 4 őrt akik egy teren vannak ahol van két terepjáró is, a radar azt mutatja hogy az egyik autó mellett kéne valamit csinálnom, de odamegyek és semmi ...

    mit tegyek?

    thx
  • Gunner
    #9525
    hát... lehet :D
  • petee
    #9524
    igen igen. olvastam hogy valaki bezárta. Én most arra gyanakszom,hogy nem raktam \ jelet a végére húbazz,akkor lehet megvan a hiba?
  • Gunner
    #9523
  • Atti12
    #9522
    igen, SCCT versusba :P [viccel]
  • Gunner
    #9521
    Ugye elindítod CTHUNv11, kidob egy command ablakot és egy olvasdel-t, és ha bezárod akkor kezdi el inditani a folyamatot, én a következőt csináltam, mert hülye vok:

    -bezártam az olvasdel-t
    -megnyitottam az olvasdel-t (ubisoft/chaos theory/temp/*)
    -UMOD Extractorban UT2MOD File résznél a kis ikon jobb oldalt megnyom, Object of: átállítom All Files-ra és megkeresem dynamic-pc.umd-t (\Splinter Cell Chaos Theory\System\dynamic-pc.umd)
    -Destination Directory: Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\ ---
    \ jel kell a végére
    - Kattints az Extract Checked files gombra! (600MB tárhely szükséges)
    - Ha befejezte lépj ki a programból!
    - Ezután lefut egy módosító program! Ennek lefutási ideje, géptõl függõen, kb. fél perc és 2 perc között van.

    Elég érthető szerintem, és az UMOD Extractoron kívül mást ne merjél bezárni, mert egyik srác itt pont hogy bezárta a végén futó alkalmazást és azért nem lett jó neki, csak csináld azt amit olvasdel mond és nem lesz probléma :)
  • Gunner
    #9520
    Most karácsony van, megesett rajtad a szívem, leirom magyarul a magyar readmet ;)
  • mike0013
    #9519
    köszi:)
  • mike0013
    #9518
    :DDD nem baj, valamiben biztos, hogy jobb és gyorsabb vagy:)
  • petee
    #9517
    amúgy KKÜ!:)
  • petee
    #9516
    na ezaz, eskü pedig úgy csinálom hidd el.Tudom hogy most úgy hangzom mint a vérpistike aki elöszőr kérdez utána olvas. Pedig én végigzongoráztam a dolgot többször is.Na mindegy ráhagyom,jó lesz nekem az angol is...
  • Atti12
    #9515
    hát ez nemigaz, mindenbe megelőzöl :@ :D. Azért boldog karácsonyt kivánok én is mindenkinek :)
  • mike0013
    #9514
    KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!
  • Balumann
    #9513
    #9486
  • Gunner
    #9512
    Leírom: úgy ahogy readme-ben van és minden fajin és a legújabb 1.05ös patchel, mit nem tudtok követni az install readmeben?! :D::D
  • petee
    #9511
    A magyarítással nekem is meggyülik a bajom,többször próbáltam már,de nem tudom úgy megcsinálni hogy elinduljon.Hibát észlel és kilép. Pedig úgy csináltam ahogy le van írva a readme-ben. Angolul persze elindul frankón,ott nincs hiba.Akinek sikerült az írja már le hogy csinálta köszi!
  • Gunner
    #9510
    és mondja is h a hőszemüvegeddel illene nézni h épp meiket kéne bekapcsolni, ha jól emlékszem 4 gép van, abból 2őt 2őt fejenként kapcsolgattok, de lehet hogy tévedek és nem hőszemüveggel hanem Elektro Mágnesessel kéne nézned, de kiderül :)
  • Herold
    #9509
    Jó az 1.05 a magyarításhoz.
  • Makkmag
    #9508
    A megfelelő sorrendben kell bekapcsolgatni a gépeket, különben kezdheted elölről.
  • tomtrial
    #9507
    sziasztok

    most játszom ezzel agaméval és elakadtam :(, a double agent-et már kipörgettem de ezzel most gondom akadt, van egy rész amikor egy professzorral kell beszélgetni egy ilyen laborban és valamit ír hogy újra kell indítani egy masinát, újra is indítom utána meg ilyen villamos szekrényeket kell babrálnom de nem tudom pontosan mit kell itt csinálnom ...

    köszi a segítséget előre is


    bye
  • Attila8805
    #9506
    Röhögtünk sokat az biztos meg izgalamas volt összejáccani valakivel aki nem gép.
  • mike0013
    #9505
    :DDD sebaj, majd a következő a tied lesz:)
  • mike0013
    #9504
    nem az számít, hogy minél gyorsabban toljátok végig, hanem, hogy élvezzétek:)
  • Gunner
    #9503
  • Attila8805
    #9502
    Jááá tegnap jáccottunk coop-ba osztálytásrsammal és naon jó volt.
    Igaz kezdők vagyunk mind a ketten úgyhogy a tréning utáni map 1óra 27 percig tartott
  • Atti12
    #9501
    francba én akartam :D
  • mike0013
    #9500
    ték
  • mike0013
    #9499
    játsz angolul!
  • Atti12
    #9498
    olvass már vissza!
  • Ioles
    #9497
    Hát nekem az volt a baj, amire Ordel is fel hívta a figyelmemet, hogy a magyarítás telepítése után lévő kis fekete dos ablakot bezártam, holott nem kellett volna mert az még dolgozik tovább és majd magától bezáródik.
  • Gunner
    #9496
    Akkor ird le h mi volt a gondod és mi lett a megoldás, tán berakják FAQ-ba :) (persze csak ha különleges eset vagy)
  • Ioles
    #9495
    Na nekem sikerült lemagyarítani a játékot, köszönet Ordelnek, a magyarítás készítőjének! Írjatok e-mail-t neki és szívesen segít. Én is ezt tettem.
  • fery02
    #9494
    Nincs ehhez véletlenül magyarítás?
  • Gunner
    #9493
    Amennyit te itt elpöcsölsz ahelyett, hogy megnéznéd működik-e :D Max újra kéne instalállni, de sztem magyarítás csinál backupot is :)
  • Makkmag
    #9492
    a magyarítás jó az 1.05 patchhez is
  • bohocotto
    #9491
    Mi van,ha csak 1.05 patchek vannak. Nem találok 1.04-t??Meg tudná vki mondani,hol lehet (biztosan)letölteni?De egyszerűen,ha lehet,meet nem igazán vagyok profi az ilyen dolgokban.Megértésetek kösz:otttó
  • Balumann
    #9490

    Nekem az 1.1 verzió sem volt meg! Nekem lekellett töltenem mindig a patcheket! (javaslom próbálkozz meg te is ezzel)
  • Muki100
    #9489
    Szedd le az 1.04 patchet netán?
  • bohocotto
    #9488
    Sziasztok.Nekem az 1.1verzió van meg,a magyarítás meg a 1.04-es verzióval működik.MIt tegyek???köszi