10611
  • albertattila
    #9567
    köszike szépen sztem ez lesz az megpróbálom:) köszönöm
  • Balumann
    #9566
    próbálj állítani az indítófájl kompatibiltitásán, meg ilyenek :S

    Vagy lehet, hogy te is úgy krekkelted, hogy a mappával együtt felülírtad a dolgokat, nem csak a benne lévő fájlokat a megfelelő mappába :/ (úgy persze nem jó, mert olyankor amik eredetileg voltak a mappába kitörlődnek, csak azok vannak ott amiket felül kell írni)
  • albertattila
    #9565
    fent de úgysem megy.... nem tom mi lehet....
  • Muki100
    #9564
    service pack 2 fent van?
  • albertattila
    #9563
    sziasztok kellene egy kis segitség és a faqban nem találtam a választ de lehet h csak én vagyok a vak.... reloded verzióm van megpatcheltem és utánna meg crackeltem a játékot meg minden de nem szeretne valamiért elindulni....... beakarom hozni de szószerint nem lesz semmi nem reagál.... segitsetek plíz..... köszike
  • Balumann
    #9562
    nincs, csak a játékosok 80 %-ának kilép játék közbe, meg élvezhetetlenül szaggat. (végülis nem annyira lényeg :/ )
  • Attila8805
    #9561
    szerintem semmi gond nincs a coop-pal.
  • fery02
    #9560
    #9539 ?
  • Balumann
    #9559
    Ubi már sztem le se szarja a játékosok igényeit
  • Muki100
    #9558
    Szted az ubi majd' 2 év elteltével, egy új rész megjelenésével, még bőszen foglalkozik a coop problémával?
  • Samspye
    #9557
    Helo! Sikerült már megoldást találni a coop problémára?

    Kössz!
  • Balumann
    #9556
    olvasol, meg próbálkozol is azért?
    #9550 -ben válaszoltak a kérdésedre. Még csak nincs is olyan sok üzenet, hogy ne vehetnéd észre, ha megtekintenéd a válaszokat.
  • tomtrial
    #9555
    ismételten

    egy kóreai pályán vagyok ahol egy ilyen rakéta silóban találtam magam, nem tudom mit kell a rakétekilövővel csinálni, ezt írja ki mellette: tap the launcher bios to trace routing data for the dvorak algoritm fragments

    nem értem ezt mit kell csinálnom ...
  • Atti12
    #9554
  • mike0013
    #9553
    nah látod most te voltál gyorsabb:P
  • Atti12
    #9552
    itt
  • JaSoN HuNTeR #9551
    Valaki dobjon megy légyszi egy no-cd crackel. msn:[email protected] thx
  • Gunner
    #9550
    legközelbb pakold fel magyarítást :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lemész az alatta lévő részhez, oldalt van egy pár piros izé, ott nyomkodsz vmit, aztán felmész és kinyilt panelre kitt-katt és done
  • tomtrial
    #9549
    egy kóreai pályán vagyok ahol egy ilyen rakéta silóban találtam magam, nem tudom mit kell a rakétekilövővel csinálni, ezt írja ki mellette: tap the launcher bios to trace routing data for the dvorak algoritm fragments

    nem értem ezt mit kell csinálnom ...
  • Gunner
    #9548
    Jól nézz teljesen körül a pályán, egy idő után csak feltünik hol nem voltál még, vagy mit nem nyomtál meg vagy valami ilyesmi, nem profiknak készült ez a játék :)
  • Balumann
    #9547
    tegyél fel újabb videokártya drivert (vagy régebbit). Régebben már írták hogy melyik jó asszem.
    De nem tudom, lehet hogy itt is az okozza ezt a problémát, ami a Double Agent-nél is, az hogy bevannak kapcsolva a videokártya driverében az antianalising meg ilyenek. Próbáld meg kivenni az ilyeneket a vga beállításoknál.
  • fery02
    #9546
    Ez nem is piros, hanem sárga, amúgy ez a Hokkaido pályán van, ott pedig másnál is ilyen színű az ég, csak nálam van egy kis bug :P De visszatérve, az előző kérdésemre, van valakinek egyéb ötlete? :)
  • Herold
    #9545
    Nekem az égen eddig soha nem volt piros X.
  • fery02
    #9544

    Találkozott valaki amúgy a játékban ilyen problémával? Mert nálam elég gyakran néz ki ilyan szarul az ég.
  • fery02
    #9543
    hát én itt szaunát nem találok, viszont van egy rakat szellőző az biztos :)
  • Muki100
    #9542
    Nekem úgy rémlik, egy szauna szellőzőjébe kellett bemászni, de lehet, hogy az nem itt volt.
  • fery02
    #9541
    ŐŐŐ, igen, elfelejtettem mondani, ezen nincs jelölve, egyéb tipp? :D
  • Gunner
    #9540
    Térkép
  • fery02
    #9539
    A Hokkaido pályán van egy kis gondom, ami egyszerű: nem találom a pályán Milan Nedich-et, akit meg kellene ölni. Végigjátszásom is van a játékhoz, de ott nem írja, hogy hol van.
  • Gunner
    #9538
    crack - gamecopyworld
  • Gunner
    #9537
    igen
  • Attila8805
    #9536
    na megcsináltuk osztáytársammal a laboratoriumos pályát amikor a vírust kell begyüjteni összekevertük a vért meg a vírust és utána kifagyott nem tudjátok véletlenül mennyi van még?
    Ja meg még egy kérdés ha mentek coop módban akkor ha másnap megint jáccunk tudjuk onnan folytatni?
  • Csabikakirály
    #9535
    cs
    lehíztam a cd-t bemountoltam a demonnal beírtam a széra számot (2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F) és elakad a chek discnáél mit tegyeK?
    help please
  • Gunner
    #9534
    Igen, csak menny oda a két kocsi rendszámához hátul és máris scannelheted őket, pont most csináltam meg azt a küldetést :) 1 ember se maradt életben, két civil is földön feküdt :D
  • Apus
    #9533
    a kocsik rendszámára nézzél, scan plate vagy mi.
  • Gunner
    #9532
    Tény, de ha okosabb vagy, akkor élvezettel végigjátszod, letöltöd az unlockert és extrákkal még1x végignyomod :D
  • fery02
    #9531
    Szal ha elkábítja, akkor nem jár elvileg pontlevonás. Azért érdekel ez most annyira, mert azt hallottam, hogy ha sok pontot szerzünk, akkor extrákat kapunk.
  • Gunner
    #9530
    Jobb gombal "elkábítja"
  • Atti12
    #9529
    igen kinyírja, a bal egérgombal hangos, és ha közelben van még egy őr, akkor meghallja. A jobb gombal meg megfojtja, azt nem hallja meg az őr, szerintem az a jobb. Nemhiszem hogy kapsz pontlevonást, csak ha lelövöd.
  • Gunner
    #9528
    Elvileg igen, mert akkor "észrevesz", de tán akkor is elérhetsz 100%-ot :)