10611
  • Balumann
    #9607
    eredeti játék, vagy hamachin próbálod valakivel?
  • hunkenny
    #9606
    üdv mindenkinek! segítségre lenne szükségem. ha coop modban próbálok belépni egy játékba, állandóan azt írja ki, hogy unable to connect... valani ilyesmit. megtudná mondani valaki hogy mi a gáz? felraktam a patchet is.
  • Herold
    #9605
    Szerintem az első 3 közül a Pandora a legjobb. Az első részhez viszont van egy kiegészítő, +3 pályával.
  • akyyy
    #9604
    köszi. azt hittem a oandorás az alapjáték. de úgy látszik tévedtem. akkor lesz egy kis jáccani való
  • Cyberdevil
    #9603
    Nem akadtam el, csak a 100%-ra hajtok!! A többi pályán megvan a 100%!!
  • Balumann
    #9602
    használd a térképet és olvasd a feladatot. ha nem megy akkor inkább uninstall (főleg ha már az elején ott elakadsz ^^ ) Van magyarosítása is, ha angol és az miatt nem értenéd a feladatot rendesen.
  • Cyberdevil
    #9601
    Tudna vki segiteni??? Az lenne a kérdésem hogy az elsö pályán az a másodlagos feladat hogy nyirjam ki Hugo Lacerda-t!!! De hol van?? Egyáltalán biztos hogy ki kell nyirni???
  • Cyberdevil
    #9600
    Splinter Cell
    Splinter Cell Pandora Tomorrow
    Splinter Cell Chaos Theory
    Splinter Cell Double Agent
  • akyyy
    #9599
    Segítsetek. A Splinter Cellek hogyan jelentek meg? Melyik volt a legelső játék, és hogyan jöttek sorba? (kiegészítések, minden)

    Meg most van, ami full magyar nyelnven jelent meg?:O
  • Herold
    #9598
    Ne EMEA patchet használj.
  • Balumann
    #9597
    a FAQ-ban jól is van írva. Bármelyik verziót feltelepíted, majd patcheled.
    Ha elindítod a patchet, és azt írja, hogy az az EU-s verzióhoz van, akkor az az első dolog, hogy megnézed nincs-e a patchból 2 verzió. Rákeresel google-ban, vagy a mindenes oldalakon, pl. filefront, hogy milyen verziók vannak.
    FileFront - SCCT patch

    Ha megnézed, láthatod hogy 1.00 to 1.05 -ből 2 van, az egyik az EU, a másik US. Ha az EU-s kiírta, hogy ez a patch csak az eu-s verzióhoz jó, akkor nagy valószínűleg te az US verziót szedted le, úgyhogy az US patchet kell feltenned.

    Próbáld meg feltalálni magad valamennyire, ne csak kérdezz, főleg ilyeneknél, ahol egyértelmű mit lehetne csinálni.

    ...hála a forumoknak, már a keresőt se használja senki, csak kérdez, hihetetlen
  • totti10
    #9596
    a faq-ba ez van irva:
    - Bármelyik tört verzió telepítése
    - 1.05-ös patch telepítése

    és nem teszi föl a patchet
  • Balumann
    #9595
    elolvastad mit ír pontosan a hiba?
    Ez a patch az EMEA verzióhoz van felkészítve, de neked valami nem kompatibilis verzió van. Vagy az US verzió van meg neked, vagy már patchelted, vagy előbb crackelted esetleg mint patchelted.
  • totti10
    #9594
    mitől van ez?
  • totti10
    #9593
    letöltöttem....
    de telepítésnél ezt a hibát dobja ki
  • Atti12
    #9592
    2 hsz-el vissza
  • hubispace
    #9591
    Hali mindenkinek!
    Ugyancsak van egy kis problémám mégpedig az hogy a tetürágta gép ujrarakásánál mindenem elveszett és nekem nagyon kéne egy mentés.
    Az pedig a Penthouse-os pályán van amikor át kell csúszni az AXE-os tábláról, ugyanis ott nekem mindig leesik Sam barátunk :)
    Tehát ha nem olyan nagy kérés akkor lenne valaki aki elküldené az E-mail címemre azt a mentést mikor már átcsuszott Főhösünk a másik házra????
    [email protected] az E-mail

    Előre is nagyon köszönöm
  • Balumann
    #9590
    nemigaz, hogy 2-t sem lehet olvasni, vagy keresőt használni, csak kérdezni
  • totti10
    #9589
    császtok

    ezt honnan tölthetem le mert ami a faq-ba van az hibás link

    Splinter.Cell.Chaos.Theory.Crack.Only-RELOADED
  • fery02
    #9588
    de vannak ugye lusta emberek. (én is az vagyok néha XD)
  • Atti12
    #9587
    itt
    Ui: Kemény 34 hsz-t kelett volna visszaolvasni -.-
  • Roligyilok
    #9586
    EMEBEREK!
    A reloded verziós crackre hibát ír...léccu valaki egy linket másoljon mán ide honn leszedni!!
    KÖCCE
  • fery02
    #9585
    http://magyaritasok.hu/index.php?func=dlinfo&mit=462
  • Atti12
    #9584
    google
  • ViktorMSC
    #9583
    Valaki tud adni magyarosítást?Link jó lesz
  • Gunner
    #9582
    dolog forrása a VGa-nkban van sztem :)
    Bár... ennyi erővel lehetne 2.0 és 3.0 :)
    1.1et a geforce 4 támogatta azt hiszem :P
  • Balumann
    #9581
    jah :S
    nálam 1.1 és 2.0 van a játékba, patch előtt még csak 1.1 volt
  • Gunner
    #9580
    1.05 a legújabb? mert nekem ott is csak 1.1 és 3.0 van :D
  • Balumann
    #9579
    hogy értve eredeti verzió?
    feltelepíted a játékot, aztán patcheled, aztán ha van eredeti lemezed akkor megy simán mint normálon, ha nem eredeti, vagy eredeti csak nem akarod használni a lemezt, akkor meg lekrekkeled.
  • fery02
    #9578
    Ja, értem. De az a patch csak eredeti verzióval működik ugye? Mert az akkor érdekelne.
  • Balumann
    #9577
    ha felrakod a legújabb patchet akkor 2.0 -ban is tudsz játszani
  • fery02
    #9576
    itt ebbe vagy 1.1-ben játszok, vagy 3.0-ában
  • hykao #9575
    2.0 használata esetén sem kell annyit várni...
  • fery02
    #9574
    Most úgy játszok ja, mert így nem kell várni. :) Amúgy nem tom mi a különbség, mert a játék így is ugyanolyan gyönyörű szerintem.
  • Gunner
    #9573
    Nálam is eltárolja a dolgokat pályatöltés után, sztem velejárója, ha türelmetlen vagy akkor játsz 1.1-ben :P
  • Balumann
    #9572
    vegyél fel msn-en: [email protected]
    megpróbálok segíteni megcsinálni valahogy...
  • fery02
    #9571
    Mi a szaré van az, hogy ha bekapcsolom a Shader model 3-at, a játékban mindíg rengeteget kell várni, hogy betöltse ezt? Nincs erre valami patch, hogy ne keljen várni? Csak mert más játéknál ilyet még nem láttam, a Double Agentbe sem kell várni ha be van kapcsolva.
  • albertattila
    #9570
    felraktam ujra a gamet és úgyse jó..... sajnos itt valami baj van pedig úgy krkekkeltem meg ahogy mondtad...:):(
  • fery02
    #9569
    Segítséget kérnék a Splinter cell-el kapcsolatban. A játéknak 3 fájlját kérném csak, hogy valaki feltöltse valahová, mert nekem hibásak. Aki tud segíteni írjon pm-et. Előre is köszönöm.
  • Balumann
    #9568
    őő *kompatibilitásán - nehéz szó :|