10611
  • bohocotto
    #9647
    köszönöm HAROLD. rendes vagy. Van a fear-hoz is teljes végigjátszás?azt is megköszönném.Sőt a hidden and dangerous 2 -höz sem lenne rossz,ugyanis mindkettőben elakadtam Nagyon köszi!!Ottó
  • Atti12
    #9646
    nekem 9200 sem van, azon egész szépen megy, sztem a tieden is menni fog. A procival lehetnek gondok de sztem menni fog :)
  • Scottt
    #9645
    Khmmr nem tudjátok az ATI 9250ben van pixel shader 1.1???? mert a faqban ott van h kellene hozzá de az is ottvan h 8500vagy mennyi v jobb szal nem tom h vinné e vagy sem, ezen akonfigon elfutna a gamme
    Pentium p4 celeron 1700mhz
    Ati 9250(128mb)
    512mb 400mhz ddr ram
    80gb wincsi stb.stb
    mert szeretem a sc-ket
  • gaspy
    #9644
    hupsz láma voltam FAQ-ba benntvan sry
  • gaspy
    #9643
    Hy!
    A játék hol tárolja a mentéseket?(fontos lenne)
  • Gascan #9642
    illetve le kell mászni hozzá :)
  • Atti12
    #9641
    van, felkell mászni egy létrán :D
  • Herold
    #9640
    Tényleg van ott mentőcsónak? Most hirtelen úgy tűnik, mintha összekeverném a Hitman: Blood Money egyik pályájával.
  • Atti12
    #9639
    ne zavarjon hogy én már ezt régen leirtam ^^
  • Herold
    #9638
    Végigjátszás.
  • bohocotto
    #9637
    köszönöm a segítséget Herold.Esetleg vmi végigjátszás-féle?Hol találok a teljes játékhoz?Köszönöm.
  • Balumann
    #9636
    a válaszokat is figyeld, ne csak kérdezz
  • Herold
    #9635
    Keresd meg a mentőcsónakot.
  • bohocotto
    #9634
    hellósztok.A Chaos theory ban a hajón vagyok.Az összes feladatot megcsináltam,már mondták is,hogy menjek a kivonási ponthoz,de nem történik ott semmi.Mit kell ott csinálni?Köszönöm a segítséget:Ottó
  • Gascan #9633
    Valakivel én megpróbálnám azért hamachin a LAN Coop módot ha van valakinek kedve hozzá, akkor irja meg nekem privibe az illető az MSN cimet és aztán megbeszélhetjük a részleteket
  • Borden
    #9632
    Köszönöm!
    Játszottam a Versus-t,de nem nagyon jött be.De látom marad az...
    Mégegyszer köszi!
  • janik
    #9631
    mind1 inkább vmi cheatet tudtok hozzá???
  • Atti12
    #9630
    mért is?
  • janik
    #9629
    aki megveszi a játékot annak a legjobb
  • janik
    #9628
    csősztok nincs kedvem már még egyszer végig vinni a játékot ugy hogy vmi osszes palya cheatet nem tudtok adni vagy egy PROFIL mentést vagy mit az jó lenne.
  • Balumann
    #9627
    Ezzel már rengeteget kisérleteztünk, minden lehetőséget kipróbáltunk. Nincs semilyen megoldás a COOP problémára!
    Ha egy kicsit is tetszett a játék single-ben, kizárt hogy nem tetszik a Versus. 4-en próbáljátok Storyba, mikrofonnal, és feladatokra. 3-4 hónap után szinte abba se bírjátok majd hagyni :D (na jó az talán túlzás, sokat egyszerre nem annyira lehet játszani)
  • Makkmag
    #9626
    Hagyd a fenébe, nincs megoldás, de ezt már nagyon sokszor, nagyon sokan leírták! Ha nem hiszed olvass vissza kb 10 hsz-t
    Ha még mindig nem hiszel senkinek akkor próbáld ezt: http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/954105331/m/7021064113 , elárulom ez se fog segíteni, ha ezek után még tovább akarsz erölködni akkor először is lanon próbálgasd, de az se fog összejönni, ha mégis akkor örülhetsz, de nem fog!
  • Borden
    #9625
    Üdv!
    Tudom már biztosan sokan kérdezték,hogy mi a baj,de vki segíthetne.Mindenképpen COOP-ban szeretenék játszani,a versus nem tetszik kicsit sem.De miután elindul a játék állandóan lekapcsol a szerverről.Visszevettem a grafikát is minimumra...
    Van valami beállítási gond,vagy mi a fenét csináljak?
  • Gascan #9624
    egyetlen egyszer sikerült vagy 10 másodpercig Coop-ot játszanom de -e hosszú játékidő alatt egyáltalán meg sem akadt, viszont lefagyott :) Valaki azért kipróbálhatná velem, kiváncsi vagyok
  • Atti12
    #9623
    keress egy ilyen mentőcsónak szerüséget a hajó végénél, aztán abba kell bemenni és mission complete :)
  • bohocotto
    #9622
    sziasztok.segítség kellene.a hajón vagyok ,kész az összes feladat,de nem tom hogy kell kimenni,mert nem történik semmi a kivonási pontnál.mit kell ott csinálni,hogy vége legyen?SEGÍTSÉG!!!köszi
  • Atti12
    #9621
    coop modbam vam 50 fps? mert akkor szerencsés vagy. Ha meg csak singlebe, akkor próbáld meg valakivel mert valószinüleg szaggatni fog. Legalábbis a többségnek szaggat és laggol
  • Gascan #9620
    Nekem full 1280*1024en 50Fpsem van, hála az új grafikus karimnak :) Én csak szeretném kipróbálni a Coop üzemmódot, jó lenne ha találnák itt olyas valakit aki kipróbálná velem, mert ugye azt csak ketten tolhatjuk. Esetleg elmondhatnátok miről szól?
  • Balumann
    #9619
    akinek esze van, az Versusozik. COOP is jó lenne 1-2x átvinni küldetéseket, de disconnect és 3-4 fps jellemzi az átlagjátékosoknak.
  • Herold
    #9618
    Senki nem játszik cooppal szerintem, azért nem találsz partnert.
  • Gascan #9617
    az van, tegnap vettem meg, nekem megért 2900 forintot... egyből fel is tettem a legújabb patchet, 1.05, igazából nem értem miért nem megy, ma sikerült elinditanom egy coop multit valakivel, csak kb. 3 másodperc után le is fagyott
  • Balumann
    #9616
    játsz Versus -ba, ha visszaolvasol párat akkor olvashatsz a COOP-ról
    Egyébként általába akkor szokott szürke lenni, ha nem egyezik a verzió (pl. nem patchelted fel a legújabbra)!
    Egyébként csak eredetivel lehet játszani, csak akkor próbáld, ha neked is az!
  • Gascan #9615
    hogy tudnék multiban játszani? elinditom a online/coop részt, utánna választok egy lobbyt, szokás szerint ahol éppen a legtöbben vannak és aztán nemtudok semilyen szerverhez sem csatlakozni(mindegyik sőtétitett szürke), amire meg éppen csatlakozni tudnék ott meg azt irja ki, hogy várjak még egy játékosra? van ennek a multinak valami olajozotabb módja is?
  • Balumann
    #9614
    Van egy oldal, ami a játék törések központjának lehetne nevezni:
    www.gamecopyworld.com
    -Itt minden crack fennvan, minden verzióhoz, ami valahol is létezik! Ezért nincs értelme átírni a FAQ-t, hiszen ez az egy oldal van mindenre, de én már gondoltam rá hogy átírom. De nem találtam értelmét ennek!
    Hogyha viszont még 3-4 -en megkérdezik újra ezt, akkor kénytelen leszek írni...! Már amúgy is gondoltam egyébként, mert eléggé össze-vissza van a FAQ-ba leírva, a magyarosítás rész is.
  • Atti12
    #9613
    nem az én faq-m az a gyerek aki csinálta az meg már nem jár ide, esetleg átkéne irni de lusta vagyok meg van más dolgom is :D
  • Maksi
    #9612
    Köszi, de mentségemre szóljon, hogy más kérdésekre is keresem a választ...
    Amúgy nem értem, hogy ha van FAQ, akkor abban miért nem lehet kijavítani a linket? Én is ott kerestem először, mert nem akartam fölöslegesen kérdezősködni...
  • Atti12
    #9611
    ÁÁÁÁÁÁ nem igaz hogy nem birsz visszaolvasni 23 hozzászólást! (#9587)
  • Maksi
    #9610
    Tudna valaki egy linket adni, ahonnan eltölthető a Splinter.Cell.Chaos.Theory.Crack.Only-RELOADED, mert a FAQ-ban található linkről már törölve vagyon. Nagyon köszönöm!

    Ja, US verzióval is működik a Crack? Természetesen US 1.05-ös peccset tettem fel hozzá.
    Magyarítás mindenképp kell ahhoz, hogy menjen a játék lehúzogatás nélkül?
  • Balumann
    #9609
    a COOP -ja a játéknak eleve szar, állandó disconnect és alacsony fps jellemzi, bár van akinek jó, ezért érdemes megpróbálni... Mondjuk ilyen problémáról nemtudok, hogy unable to connect.
    De szerintem játsz Versus -ba neten, az a java a játéknak! Mondjuk kell 4-5 hónap játék, ahogy hogy élvezni lehessen a komolyabb, erősebb ellenfelek elleni csatákat is, mert elég nehéz
  • hunkenny
    #9608
    eredeti.