10611
  • Scottt
    #9687
    oh hát én pont úgy csináltam ahogy kell sorry a trágár és vulgáris kifejezésemért csak rájöttem ha káromkodás írok jobban pörög a kezem;)
  • Csoder
    #9686
    Hello, Pandora Tomorrow nagyon tetszett, úgyhogy gondoltam kipróbálom a 3. részt is, de:
    próbálgattam feltenni, nem igazán sikerült, és most végső elkeseredésemben írok ide. Egyik verzióm:
    - ide/táp kábeleket meghajtókról lehúztam minden esetre, + starforce nightmareben is disable cd + node
    - játékot feltelepítem
    - 1.05 patchet felinstallálom
    - crackelem megfelelően a mapokat, fájlokat, stb (+mini image, hátha)
    - duplaklikk parancsikonon, és semmi, vagy elszáll windows hibával.
    Eseteleg kellene a service pack 2? Úgytudom azt nem ajánlatos felrakni, csak friss windows installáláskor.

    (faq nem jön be)
  • Checkerboy
    #9685
    Játékostárs kerestetik :D Vki olyaskit keresek aki gémelne most egyet Chaos Theoryban , COOPban , mert nekem elindul vagy versus de akkor legalább 3 emberrel együtt jöjjön :) Topicban szóljatok.Hamachin keresztül folyna a játék.
  • Balumann
    #9684
    Ugyanis a starforce 3 azért is ilyen erős másolásvédelem, mert míg legtöbb játéknál csak egy indítófájl -ba van a védelem, és abból könnyen kihekkelik, ennél még a pálya fájljaiban, meg még csomó mindenben bennvan a védelem. -> ezért tartott kb. 1 év mire feltörték az összes fájlt.
    (Habár van olyan, aminél csak 1 fájlt kellett, és annál is sokáig tartott, úgyhogy ez nem biztos :/ )
  • Balumann
    #9683
    ha elindítod és nem reagál semmit, akkor valószínűleg te is rosszul crackelted. Vagy nem raktad fel a patchet mielőtt crackelted, vagy a crackeléskor a mappával együtt felülírtad.
    Még 1x leírom (már kb. 1000x-re), hogy mappát nem szabad másolni, csak a benne lévő fájlokat abba a mappába, amelyikben a crackben volt

    Tehát ami (fájlok) a "crack".rar -ban, a system mappában volt, azt bekell másolni a ...\Splinter Cell Chaos Theory\System mappába, és nem felülírni az egész system mappát - ez csak egy példa.
    Szóval akkor jó a crack, ha több mint fél percig tart mire mindent bemásolsz a megfelelő mappába... (lehet hogy 1 percnél is több, ha lassan de biztosan csinálod)
  • kispalika
    #9682
    Semmit nem ír ki. Egyszerűen be sem lép.
  • Atti12
    #9681
    mit ír ki?
  • kispalika
    #9680
    Eddig simán ment a játékom.
    Nemrégiben kötöttük be az internetet.
    Most egyáltalán nem indul a játék.
    Összefügghet ez a nettel? És ha igen mit kell csinálni, hogy ismét tudjak játszani?
  • Balumann
    #9679
    Ha én megvenném eredetibe, akkor is crackelném, egyrészt nem kell hogy az a gizi starforce 3 is lassítsa még a játékot, meg elszarja a gépemet, másrészt így nem kellene használnom az eredeti lemezt, biztonságba lehetne a tokjába ^^
    De ettől függetlenül tényleg megéri ha van pénze valakinek, ez tény, legalábbis a multi miatt :D
  • Checkerboy
    #9678
    Köszi , közben megoldottam. Haverral már le is játszottunk egy COOP-ot :D
  • Laci82
    #9677
    Hát tudjátok mit én nem crackeltem,hanem a boltba bementem,a polcról levettem,az árát kifizettem...és ezt szerintem jól tettem
    3000-ret mindenképp megért,ez tipikusan olyan játék amit megéri megvenni.
  • Atti12
    #9676
    kultúráltan pls
  • Scottt
    #9675
    bazzmeg azt csináltam amit a kurva faq mond de meg se nyekkem most szedek 1 új crackot ha nme megy akkor eltöröm a dvd-t és átdobom a szomszédba mikor füvet nyír ha kapja be::@@@@@hrrrrrrrrr
  • Scottt
    #9674
    Hát nekem eza hibám h meg se nyekkem nem csinál semmit akkor elbasztam volna valamit a cracknél most rakom ujra hátha megtom csinálni;)
  • Atti12
    #9673
    és ha az nem segít amit balu mondott, akkor jobb gomb az ikonon tulajdonságok futattás 640x480 ban.
  • Balumann
    #9672
    COOP -al meg van egy nagy probléma, ha visszaolvasol egy pár üzenetet, akkor látod, hogy mi! Egyébként COOP -ot meg csak 2-en lehetne játszani! (se többen, se kevesebben)
  • Balumann
    #9671
    Felrakod a játékot, aztán patcheled, és utána crackeled. Elvileg így jónak kell lennie! Cracknél figyelj, hogy mappát ne másolj, csak a mappában lévő fájlokat ugyan abba a mappába ami a játéknál van. Bár ha ezt rosszul csinálod, akkor el se indul a játék, nem ír hibát)
  • Checkerboy
    #9670
    Reloaded verziót töltö...vettem meg az interneten =P csak amikor a fájlokat a crack mappába átmásoltam , utánna el akartam indítani a játékot és Windows hibaüzenettel kilép :/ Ezellen van valami segítség? Egy gyors válasz jóljönne :/ üdv
  • Checkerboy
    #9669
    Húú , nincs bot? DA sajna gépemre túl jó és nekünk mostanában van kedvünk így játszani :) Coop az megy ketten is?
  • Makkmag
    #9668
    egyet értünk, de ha még csak most kezdik akkor így is ki lehet próbálni
  • Balumann
    #9667
    A story mód az egyértelműen úgy van megcsinálva, hogy 2 vs 2-re. 1 kém 2 katona ellen szinte semmire nem megy (optimális esetben, ha egyszintbe vannak a játékosok úgy naggyából). ha 2 kém van 1 katona elln, akkor meg a katonának nincs esélye, meg az úgy nem is jó. Én legalábbis utálok egyedül katona lenni 2 kém ellen, unalmas is, és esélytelen is...
    Lehet átállítgatni a fegyver beállításokat, meg mindent, de egyszerűbb inkább keresni egy negyedik embert. 4 -en ezerszer több játék élményt ad mindenki részéről, mint 3-an játszani -> megéri keresni embert!
    Hisz a lényege itt a csapat játék, hogy társaddal mennyire tod kicselezni a másik 2 fős csapatot, erre alapul az egész versus.
  • Makkmag
    #9666
    lehet story-ban is játszani, legfeljebb nem érsz el egy-két helyet, de lehet verni az őröket így is, ha nem vagyunk 4-en, mi is szoktunk 3-an játszani.
  • Balumann
    #9665
    nincsenek sajna botok, és hát igen, sajna 3-an nem jó, azt minimum és maximum csak 4-en lehet!
    1 kém vs 2 katona maximum csak abba az unalmas szar deathmatch -ba lehet, ha alternativ módon egyenlőre állítod be az szerint a fegyvereket, de hát dm -nek nincs sok értelme :)
    Szerintem keressetek egy 4. játékost, csak úgy élvezetes!
    Egyébként bot -al se lenne túl élvezetes, az úgy jó, ha van egy társad akivel tudsz mikrofonon meg egyéb úton taktikázni, összejátszani, botokkal ez élvezhetetlen.

    SCDA -ban vannak botok, ott úgy érdemes esetleg, hogy 3 player vs 3 bot, de annak állítólag nem olyan jó a Versus-a, sokan visszamentek sc3 versus online -ra (akik már sc3-al többet játszottak)
  • Makkmag
    #9664
    3 emberrel is jó, ha csak egy kém van :))) a DA-ben vannak botok
  • Checkerboy
    #9663
    Sziasztok , kedves Splinter Cell játékosok. Egy egyszerű , de érdekes kérdésem lenne felétek. A multiplayer módban lehetséges robotokat (botokat) , nem játékostól hanem a számítógéptől irányított játékost betenni? Haverjaimmal szeretnénk játszani aztán 3 ember nem lenne túl izgi 1vs2 stb , örülnék ha botokat ölök :)

    Remélem gyors és érthető választ (igen ill. nem) kapok.

    Üdv Checkerboy
  • Yoke
    #9662
    A honosítást menetét szeretném pontosítani ill. kiegészíteni 1 zárójeles sorral:
    Ugye elindítod CTHUNv11, kidob egy command ablakot és egy olvasdel-t, és ha bezárod akkor kezdi el inditani a folyamatot, én a következőt csináltam:

    -bezártam az olvasdel-t
    -megnyitottam az olvasdel-t (ubisoft/chaos theory/temp/*)
    -UMOD Extractorban UT2MOD File résznél a kis ikon jobb oldalt megnyom, Object of: átállítom All Files-ra és megkeresem dynamic-pc.umd-t (\Splinter Cell Chaos Theory\System\dynamic-pc.umd)
    -Destination Directory: Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\ ---
    \ jel kell a végére (vigyázatt mert a program automatikusan azt a helyet adja meg ahol a kibontandó file van!Tehát a hely ahova kibontani kell:"Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\" és nem"Ubisoft\Splinter Cell Chaos Theory\System\"!!! )
    - Kattints az Extract Checked files gombra! (600MB tárhely szükséges)
    - Ha befejezte lépj ki a programból!
    - Ezután lefut egy módosító program! Ennek lefutási ideje, géptol függoen, kb. fél perc és 2 perc között van.

    Elég érthető szerintem, és az UMOD Extractoron kívül mást ne merjél bezárni, mert egyik srác itt pont hogy bezárta a végén futó alkalmazást és azért nem lett jó neki, csak csináld azt amit olvasdel mond és nem lesz probléma :)
  • Balumann
    #9661
    Sem neten, sem lanon, sem konzolon (vagyis csak Xbox -ról tudom hogy szar, azt láttam forumon) nem megy normálisan a COOP (akár eredeti, akár nem). A játék szarul lett programozva. (játékosok 80%-ának kb. nem megy rendesen úgy, ahogy kéne, ha nem is dob ki akkor szaggat -> még Xbox-on is van disconnect meg szaggatás is).
    Rengetegen panaszkodnak az Ubisoft forumán, hogy megvették a játékot, és nem működik rendesen.
  • hubispace
    #9660
    Szeva mester!
    Nagy ötlet volt ez a mai az egyszer tuti hogy milyen könnyen magam mögött hagytam az a rohadt AXE álványzatot.
    Még egyszer nagyon köszi az infót
  • akyyy
    #9659
    mé nem megy a coop mod? csak másolt játéknál nem megy, vagy a teljes eredetibe is el van baszva?
  • hurkatöltő
    #9658
    elírtam: (ghost)
  • hurkatöltő
    #9657
    Hello!

    Van 1 jó és 1 rossz hírem: 1; A jó hír:
    Tudok 1 megoldást a problémádra (mivel nekem is pont ez volt) kódok segítségével megoldható:
    Documents and Settings/All Users/Application Data/Ubisoft/Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory/Profiles mappában a játékban használt profilokat találod. A nicknévvel megegyező nevű mappában található egy, a névvel szintén megegyező .ini fájl.
    Ebben van benne a billentyűzet kiosztása. itt keresdmeg ahol egymás alatt vannak F1 -től az F12 -ig ( F1= , F2= stb.), ezekhez a billentyűkhöz rendelhető a csalás. Így kell beírni: F2=*

    * fly - repülés
    és mondjuk az F3 - ra meg beírod a walk parancsot
    tehát így kell kinéznie:
    F2=fly
    F3=walk
    (persze nemkel pont F2, illetve F3 -ra rendelni, az a léyneg hogy olyannál legyen amihez nemvolt semmi írva (pl. quicksave)
    ezután elmented a módosított ini. fájlt.

    Indítsd el a játékot, majd menj oda az Axe táblához és nyomd meg az F2 billentyűt; ha jól csináltad akkor repülni fogsz. Szépen repülj át a másik oldalra és ott nyomd meg az F3 -mat. És már mehetsz is tovább.

    Még a Hokkaido nevü pályán nekem volt 1 ehhez hasonló bug ahol a szellőzöbe nem engedet bemászni, ott a falon átmenés kodot (ghos) voltam kénytelen használni és átmentem a szellőzön.

    Akkor a róssz hír: Most jutottam el a Seoul nevű pályára ahol 1 liftbe beszálva kéne tovább jutnom, viszont nemtörténik semmi, nemtudok semmien kapcsolot se használni. Elvileg 1 vidoót láthatunk, majd utánna 1 tetőn kötünk ki. sajnos se a ghost se a fly kóddal se sikerült eddig megoldást találnom hogyan juthatok tovább

    Ha esetleg van valakinek kimentése az arész után, vagy a következö pályáról az írjon pls. Vagy ötleteket/javaslatokat is elfogadok :)
  • Herold
    #9656
    Elég.
  • Scottt
    #9655
    Guys,elég az 1.5ös patch vagy kell hozzá nmind egyesével sorban?
  • hubispace
    #9654
    Hali
    Esetleg lenne valaki olyan rendes és küldene nekem egy mentést????
    E-mail [email protected]
    Eléggé örülnék a mentésnek mert addig csak toporgok az AXE álványzaton :))

    Köszi előre is
  • Balumann
    #9653
    Egyébként a COOP megoldását keresőknek mondom, hogy van még 1 ok amiért nincs értelme keresni, mégpedig az, hogy Xbox live-on is ugyan olyan szar a COOP (disconnectelések, és fps lag, ami elég fura egy konzolon).
    Az egész játék coop -ja hibásan lett megírva, azért rossz. Valakinek megy, valakinek nem. De ha nem megy rendesen; sem a géptől, sem a nettől nem függ...
  • Balumann
    #9652
    Ezzel a problémával már nagyon sokan találkoztak, megoldás egyenlőre csak az van, hogy egy mentés kell az átcsuszás után.
    Double Agent hibái után azt mondom, hogy még próbáld meg azt, hogy közben nyomogatod a lövés gombot, meg ugrást, meg mindent amit lehet, hátha bejön :|
  • hubispace
    #9651
    Szevasztok
    Lenne egy roppant egyszerű kérdésem. Miért van az hogy eredeti játékom van és mégis mindig a Penthausos pályán az Axe felirattól nem tudok átcsúszni a másik épületre???? Próbáltam mindent és leesik mielött átcsúszna, ez játék hiba vagy a gépen nem szereti az Axe márkát??? :)
    Jól jönne valami féle segítség mert szét b.sz az ideg:)
    Előre is köszi
  • Balumann
    #9650
    beírod google-be a kártyád nevét, és mindjárt az első oldal teljes leírást ad a kártyáról, nvidia és ati kártya esetében is. Tanuld meg használni a keresőt, sok hasznát veszed később, hidd el!

    És Ati 9200, és Ati 9250 csak az 1.4 -es pixel shader -t támogatja, ami pixelshader 2-est kér az nem fut el a kártyán... De az már nagyon elődje a 2-nek az 1.4, úgyhogy keresd meg a játéknak a minimum configjában a támogatott videokártyák listáját, mert ez határ eset szokott lenni, és lehet hogy még eldöcög rajta.
  • Scottt
    #9649
    AHHHHHHHHHHH danke schön uiccó kérdés nem tod van pixel shader 2benne mert a medieval hoz az kell
  • Atti12
    #9648
    ezt ne ebbe a topicba pls