10611
  • CJ576
    #9728
    Helló!
    amikor magyaritast telepítem akkor ezt írja ki:"Exeption EInOutError in beszur.exe valami szám" sehogy sem tudom megoldani tudsz nekem segíteni?
  • Laky
    #9726
    bal klikk = szúrás
  • Atti12
    #9725
    elővenni nem lehet, de ha jól emléxek hogyha elötte állsz az embernek és emgnyomod a spacet akkor beleszurja de ez nembiztos. Régen volt már
  • danikarate
    #9724
    Hogy kell elővenni a kést a játékban?
  • danikarate
    #9723
    Kösz!
    Így jó lett.
  • Laky
    #9722
    Reinstall és próbáld meg újra:

    1.) 1.05 patch
    2.) RELOADED féle crack
    3.) RELOADED féle crack OS fixje

    Műküdnie kell, nekem is így ment.
  • danikarate
    #9721
    Insert the Splinter Cell Chaos Theory PC DVD disc into another drive then press "Retry". Ezt írja ki amikor próbálom elindítani a játékot az egyik seriallal. Már patcheltem Crakeltem. Mit tegyek? Kérem segítsetek.
  • Laky
    #9720
    Az már meg van szerencsére :)
  • Muki100
    #9719
    Ha multizni akarsz ott kérni fog egy termékkulcsot.
  • Laky
    #9718
    Megjött a játék.
    Szerettem volna regisztrálni a terméket az install végén felajánlott programmal, de nem akart elindulni, gondoltam akkor majd az Ubisoft oldalán beregisztrálom...
    Regeltem egy accountot az ubi.com-ra, majd utána a terméket, viszont ez így túlságosan is egyszerű volt, nem kért termékkulcsot, és nem volt fogós kérdés...

    Valóban ilyen egyszerű lenne? O_o
  • báttyó02
    #9717
    :>
  • Balumann
    #9716
    Jah, sajna csak 4 -en lehet játszani. De egyébként is úgy jó, hogyha most kezdenél el játszani, hogy 3 olyan társat keresel, akik uygan úgy kezdők benne - mert mi már nagyon sokat játszottunk vele, nagyon régóta!
  • Laky
    #9715
    Ez a 4 fő nekem új infó...
    Akkor nem is zavarok :)
  • Atti12
    #9714
    az a baj hogy mi tele vagyunk, mivel ugye 1 versus meccsbe csak 4 ember lehet, és mi megvagyunk 4en :(. De ha összeszedsz még 3 havert magad mellé akkor ti is játszhattok ;)
  • Laky
    #9713
    Akkor ezt hiszem benne lennék, már ha nem gond :>
    Esetleg még néhány ismerősöm (talán) is :>
  • Balumann
    #9712
    de azt hiszem már csak jövőhéten, vagy ma este... Holnap este nem leszek, koncerten leszek (énekelek :P )
  • Balumann
    #9711
    Aragorn is bennelenne, én is, Frodo -t kell majd hajszolgatni!
  • Muki100
    #9710
    Nagyon is lehetséges az hamachival :)
  • Laky
    #9709
    Sajnos még csak tört verzióm van. Hamachival nagyon szívesen beszállnék, de nem tudom mennyire lehetséges ez.
    Jövőhéten szállítják az eredeti példányt :)

    *happy*
  • Muki100
    #9708
    Visszatértem úgyhogy valamelyik nap akár a versust is elővehetnénk újra.
  • Balumann
    #9707
    gamecopyworld.com
  • kispalika
    #9706
    A FAQ-ban lévő hivatkozások nem működnek. Honnan lehet őket letölteni?
  • Scottt
    #9705
    keettőn kön is kifogott LOL
  • kispalika
    #9704
    próbáltam a starforce nightmare-t is, nem volt jó.
  • kispalika
    #9703
    eltüntettem a Daemon toolsból a másik játékot. most az is elveszett, meg a chaos is. jól jártam.
  • Scottt
    #9702
    de köszi ya valszeg azért ment a versus mert más az indító fájlja
  • kispalika
    #9701
    A játék egyszer már ment, illetve többször is mert végigjátszottam. Most nem megy.
    Közben egy másik játékot felraktam a Daemon Toolsba. Az megzavarhatta ezt a játékot?
    Nem szeretném azt sem elveszteni, de ez is kéne.
  • Balumann
    #9700
    A Versus teljesen külön áll a single player-től, külön indítófájlja is van. (Persze ha elindítod a single player -t akkor játékon belül is választható a Versus, de akkor kilép a single-ből és külön elindítja a multit. Más motorral is van, ha majd menni fog a single, akkor látni fogod, hogy teljesen más. A singlere lassú játékmenet, nagyon szép grafika, egyedüli lassú akciók sok gondolkodási lehetőségge :)
    Multi szinte teljesen az ellentéte, gyengébb grafika, sokkal gyorsabb játékmenet, és a gyors összjátékon múlik minden, gondolkodási idő akció idején egy csepp se.
    (ha a kém olyan lassú lenne versus-ba mint single-be - mászás, futás, stb. - akkor 1 métert se tudna megtenni kilövés nélkül :D

    És a Versus -ba nem baj, ha 1.2 -es verziót ír, nálam is meg másnál is azt írta.
  • Scottt
    #9699
    YA meg a versus menüjében ott volt h 1.2 pedig felraktam az 1.5öt
  • Scottt
    #9698
    Azt XYZ winfos update hol találom meg? mert sikerült elíndítanom a versust vhogy turkáltam a mappájában és ott volt a versus naon tetszettek a tréning pályák szal muszájh menjen
  • Csoder
    #9697
    Sajnos a videókat nem feliratozza a játék, így nem is kerültek magyarításra. :(
    Az npc-k beszédei/vallatásainál is ez van. :(
    Na sebaj, kibírom. :)
  • kispalika
    #9696
    Kitöröltem, de így sem indul.
  • Balumann
    #9695
    1 magyarosítása van, nem tom hogy a videok levannak-e fordítva, én nem próbáltam mert tudok angolul :)
    Az nélkül szerintem nem lehet érteni a történetet (bár a videoból mégha nem érteda szöveget akkor is sok minden kiderül).
  • Csoder
    #9694
    Nah még egyszer utoljára zavarnék, és én off. :)
    Kérdésem, készült a játékhoz video-magyarítás, amelyben az átvezető animációkra rá van "égetve" a felirat? Vagy nem olyan lényegesek a videók, nélkülük is lehet érteni a történetet?
    Köszi!
  • Balumann
    #9693
    Nekem minden frissítés fennvolt mindig, és ment :/
  • mikusmate
    #9692
    Próbáld meg, hogy a KB917422-es számú Windows Update-et letörlöd. Ugyanis ha ez fent van, akkor nem indul a játék, mert nem engedi, függetlenül attól, hogy tört, vagy eredeti. Nekem is ez volt a bajom és segített.
  • kispalika
    #9691
    Mint már írtam, a játékot régebben telepítettem fel és akkor ment is. Már végig is játszottam egyszer. Tehát nem crack hiba lesz. Hosszabb idő után most próbáltunk volna vele játszani és akkor csinálta ezt, hogy be sem lépett. Az ikora kattintás után semmit nem csinál. Közben csak annyi változás történt a gépen, hogy internetet kötöttünk be.
  • Csoder
    #9690
    Na azt hiszem megoldódott, a tulajdonságokban állítgattam a kompatibilitás fülön! Köszi Balu a reagot. :)
  • Csoder
    #9689
    Olvastam, próbáltam is összehozni, de...

    Megpróbáltam mégegyszer, hátha én rontottam el valamit, de nem, "Windows hibát észlel..." dumával kilövődik a logó megjelenése után. :(
  • Balumann
    #9688
    hát igen, még akkor érdemes felrakni mikor friss a windows. Egyébként nem kell sp2 a játéknak, csak a starforce 3 védelmnek, de ha crackeled akkor mennie kell.

    Olvass vissza kicsit, #9683 , meg előtte.
    FAQ nekem sem jön be.