10611
  • kotya
    #9768
    köszi megvan :)
  • kotya
    #9767
    Sziasztok!
    Nekem nem jönnek le a FAQ-ban lévő crakek sajna, pedig anno ezzel toltam végig, csak azóta töröltem :(
    Nem küldené el vki?
  • doki11
    #9766
    ok
  • Balumann
    #9765
    Az a probléma, hogy neked van problémád, nem nekünk. Azon kívül, hogy segítség nélkül is meglehet csinálni, nemhogy örülnél, hogy valaki vette a fáradságot és saját idejét feláldozva megírta a FAQ-t hogy az ilyeneknek segítsen, még azt akarod, hogy neked külön írják le. Nemmondom ki a véleményemet erről... Szóval no több kérdés, és olvass, ha FAQ alapján nem megy akkor olvass vissza. Ne az legyen a célod, hogy neked legyen egyszerűbb, hanem hogy egyedül tudd megoldani a problémát, mert nem fognak segíteni így, mégha nagyobb problémád is lesz.
  • Atti12
    #9764
    neked lehet, neki nem :) szóval kattincs erre a szövegre felül:
    ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!
  • doki11
    #9763
    yo. de 1xübb ha elmondod
  • Muki100
    #9762
    Nem ártana elolvasni a FAQ-t..
  • doki11
    #9761
    hy segítséget szertenék kérni ezt itrja ki amikor elakarom indítani! help
  • Balumann
    #9760
    nekem mostmást iskolatársaim is mondják, hogy a chaos theory sokkal jobb multiban, akik SCCT -n multiznak, és kipróbálták a DA-t, azok is visszamentek. Nekem sajnos nem volt alkalmam kipróbálni a DA-t mert az én gépem már nem futtatja. -> ebből is látszik, hogy a grafika kap jelentős szerepet sajnos, nem a játék élmény.
  • Drephis
    #9759
    pont azért vetem tescoba mert csak multira kellett azt mindek menjek a halál f*szára ha van ott is erre....
  • Hydroceph
    #9758
    tescoooooo xD menj má' :D
  • Atti12
    #9757
    amugy sztem tescobol nem érdemes játékot venni :). inkább menj el az 576 ba, vagy valami játékos boltba, ott is ugyan úgy van exklúzív játék. sztem az sokkal megbizhatóbb bár előfordulnak ott is balesetek, olyankor visszakell menni, idegesen nézni, és akkor ha rendes az eladó akkor kicseréli :D
  • Drephis
    #9756
    meg aztán kell is vas a DA-hoz.
  • Muki100
    #9755
    jobb mint a DA
  • Drephis
    #9754
    háát nemtom lehet hogy double agentel folytatom inkább. de valamikor el fogom vinni amúgy jó multiba? mármint a CT
  • Balumann
    #9753
    Vidd vissza oda ahol vetted, és kérj egy másikat amibe van kód
  • Drephis
    #9752
    pedig olyan jó lenne nem értem mért nincs hozzá/benne
  • csikolokia
    #9751
    akkor passz!
  • Laky
    #9750
    Nekem is exclusive, mégis kaptam hozzá...
  • csikolokia
    #9749
    Nem átbaszás! Exclusive játékokhoz nem tartozik semmi extra! Szerinted miért olcsobb jópár 1000-el?? Jártam már így 2x-is! Azóta nem veszek exclusive játékokat!! Meg öszintén szólva a doboza is szar:D
  • Drephis
    #9748
    oké, köszi. ekkora átb*szást!!!
  • Laky
    #9747
    Ha csak egy 25 karakterből álló szériaszám van tokban, akkor szerintem vidd vissza, és mondd meg nekik, hogy ez így nem lesz jó, mert ez csak a játék "single player" része...
    Az online játékhoz elvileg adnak mégegy kulcsot, ami 19 karakerből áll.
    AAA-BBBB-CCCC-DDDD-EEEE
  • Drephis
    #9746
    tesco.
  • Laky
    #9745
    Honnét rendelted/vetted?
  • Drephis
    #9744
    háááát ez jó semmi ilyen nem volt csak a tok és cd
  • Laky
    #9743
    Egy CD-tok, ami papírból van, és rá van ragasztva egy cetli, amin a kulcs van :)
  • Drephis
    #9742
    akkora bulinak tűnik a netes játék.
  • Drephis
    #9741
    papirzacsi? kifejtenéd bővebben? :D mert nekem van az a ubisoft exluziv tok és benne van a lemez de semmi más.
  • Laky
    #9740
    A dobozban lévő papírzacsin (:D) van az online játék lehetőségét aktiváló kulcs (legalábbis nálam így volt megoldva).
    A DVD-n csak a játék eredetiségét ellenőrző szériaszám van, amit a StarForce felemészt :P
  • Drephis
    #9739
    köszi eredeti a gamém de nincs benne online kulcs vagy mi:(((( ubisoft exluziv a game.
  • Balumann
    #9738
    eredeti cd kulcs kell
  • Drephis
    #9737
    Hy! hogy lehet a neten CT-vel játszani?? mert nekem nem megy. magyarázza el valaki pls. a bannert nem jeleníti meg
  • Hydroceph
    #9736
    amugy sztem dicseret erdemlek xD MEGY!!!!!!!!! xD
    Clonszar van de crackeltem >.< majd jovok vegigjatszast kerni szvsz :P
  • Balumann
    #9735
    Bocs ezt nem neked akartam, hanem Steve-nek!
  • Balumann
    #9734
    Ha elolvastad figyelmesen amiket írt, akkor láttad volna, hogy odaírta, hogyha valamiért nem megy, akkor kérj tőle segítséget. Mindenkinek segített megcsinálni.
  • Hydroceph
    #9733
    mekkora paraszt itt 2-3 ember xD
    ilyen sokaig peccsel????????????
    csak h ne maradjak ki kerdesekkel =)
  • Steve911122
    #9732
    igen, az volt az első, azátn lemagyarosítom és felülirom a fájlokat! de nem magyar, mgécsak jelét sem adja!!
  • Laky
    #9731
    Patchelted a játékot?
  • Steve911122
    #9730
    hi! Nálam a magyarosításnál semmiféle probléma nincsen, mégsem lesz magyar a játék! Pedig lépésről lépésre követtem!! Nem tud valaki megoldást??
  • Muki100
    #9729
    Biztos patchelted a játékot és elolvastad a readmet mielőtt benyomtad a magyarítást?