10611
  • cube88
    #9810
    Hy segítségteket kérem !!! Elovastam a FAQ-t felraktam a game-t és el sem indul!!! Mit tegyek?
  • Csero90
    #9809
    Hát nem megy....most újrarakjuk a gémet és játszunk 1.0 ás verzsönnel :D így ment régen...nem lesz magyar de hát kell gyakorolni az angol nyelvet :) Azért Köszi :)
  • Balumann
    #9808
    -próbáljátok meg, hogy mind2-en leveszitek a játékot 800x600-ra, minimum effektekre.
    -videókártya beállításokba is vegyetek le minden izét amit belehet állítani (AtiCatalist-ban vagy az Nvidia control centerjében (nemtom hogy írják) pl antianalising, stb.)
    -Lőjjetek ki vírusírtót, tűzfalat, msn-t, és minden feleslegesnek tűnő programot, folyamatokban is.

    Más ötletem nincs :-/
  • Csero90
    #9807
    hmm...ugyanaz a gép és nekem fut maxon nkei közepesen tökéletesen fut...de ez nem lehet a gond mert régen ment tökéletesen...és azóta semmi sem cserélődött hardware szinten...annyi h 1 router lett közénkcsapva de már úgy is próbáltuk h közvetlenül a gépet kötöttük de a probléma fentállt azután is.....azért köszi h 1általán írtál
  • Balumann
    #9806
    Igen, pont azért van a FAQ-ba hogy nem működik! Van, akiknél tökéletesen működik, de van akinél abszolut nem, eszméletleg akadás és perceken belül disconnect - eredetivel neten, és LAN-on is ugyan úgy előfordul.
    Van egy lehetséges ok, mégpedig az, hogy a gép gyenge (legalább az egyik félnél) - vagyis itt coop-ba nagyobb gép szükséges, habár a hibát olyanok is jelentették akiknek a játék teljesen maxon fut kis akadások nélkül (ubisoft és más forumok).
    Inkább az lehet ok, hogy túlságosan más a játékosok gépe, és a játék nem találja a közös sebességet vagy hogy mondjam :D nem tom.
    Én például legalább 6 emberrel próbáltam a coopot, minden verzióval, és nekem sehogy se ment - a rekord 5 perc volt (én Hamachi-val próbáltam).

    A játék egyébként nekem 1024-en fut single-be, nem legkisebb effektekkel...
  • Csero90
    #9805
    Srácok a faq-ba az van írva h a co-op nem megy...de én régebben amikor a gém megjelent LAN-ba tényleg Lan-ba nem hamachival játszottam öcsémmel és akkor minden OK volt...most is szerettünk volna játszani és most felraktuk az 1.05ös patchet is mert új mapp van benne meg húdejó...magyarítottuk is és megy is a co-op 1 darabig de aztán "lekapcsoltak a szerverről" üzenettel kilép a menübe...ez van mikor a pálya felénél van amikor 10 mp után esik meg :( vki tapasztalt már ilyet?
  • Makkmag
    #9804
    Mert amikor elkészült a magyarítás, még csak az 1.04 volt, de működik az 1.05-tel is. Ha mindent úgy csinálsz ahogy a leírásban van akkor mennie kell, csak ne legyél türelmetlen és várd meg amíg az abalakok bezáródnak, ne te zárd be...
  • mathgery
    #9803
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy nekem nem megy a magyaritás valamiért, és hogy én vagyok a béna, vagy másnak sem megy az 1.05ös patchel!A magyaritások honlapon azt irják, hogy magy az 1.04 es és 1.05ös patchel is,de a program mikor raktam fel már azt irta, hogy 1.04es megy csak!Valaki rtud segíteni, vagy ne is próbálkozzak!
  • vegytek
    #9802
    vki tudna segíteni a hack-elésben?
    hiába néztem meg a training videot, nem segített, h hogyan kell sikeresen meghackelni a cuccot
  • Muki100
    #9801
    Szerintem nem nagy megerőltetés egy 1.00 to 1.05-öt feltenni de ha csak solozni akarsz és nincs problémád végülis nem.
  • vegytek
    #9800
    érdemes feltenni a patcheket single módban?
  • Balumann
    #9799
    semmi baj. Csak 1 óráig vártam arra, hogy válaszolj hogy megyünk-e splinterezni vagy nem... reméltem azért, hogy kiszólsz :( mind1
  • Atti12
    #9798
    húú, másfél órát coopoztunk, durva volt, alig találtuk meg amit kellett, de végül nem sikerült :(. Meghalt frodo aztán én nem birtam a 2 katonákval, szal meghalltunk. De mind1 legalább már rájöttünk hogy mit kell csinálni, szal holnap megcsináljuk ;).

    Ui: Sry balu hogy nem válaszoltam msn en de féltem hogy disconnectel ha kilépek a windowsba.
  • cerebrum
    #9797
    Á, banyek, itt szenvelegtem vele napokig, hatszor újraraktam a játékot, leszedtem az új vga drivert, majd a régit, majd megint az újat, vacakoltam az effektek beállításával, aztán erre csak ki kellett kapcsolni valami "függőleges árnyék" izét a beállításoknál, és most már rögtön nem is pixelesek a pályaszélek, és végre nem csak feketeséget látok a tenger helyett a második pályán... :-))
  • Balumann
    #9796
    :D
  • Muki100
    #9795
    smooth and silentben van az én egykori tanítom
  • Balumann
    #9794
    Splinter Cell Versus Nitro vs S.a.S members (Versus felvétel) (google video)
    ez is versus (ez fájdalmasan szar :D)
    Versus bugok jó volna tudni hogy csinálják, próbáltam de nem megy :S
  • Balumann
    #9793
    Hát nem tudom, vga-tól szerintem nem annyira függ a játék töltése :D Sebessége lehet, és az lehet akkor tényleg probléma, bár nekem 1024-be is folyamatosan megy a játék single-be, és akivel játszottam annak is, mégis coop-ba bárkivel próbáltam, 640-esbe is, akadt és disconnectelt. /egyébként 1024 maxon is ugyan úgy ment mint 640-esbe alapon :D/
    De ha tényleg a vga gyengesége miatt lenne, akkor a játék netkódja tényleg nagyon ellett rontva :|
  • Atti12
    #9792
    Mivel ugye Frodonak, és nekem is új a videokártyám, ezért megpróbáltuk a coopot. Hát megy :D. Szóval tényleg a grafika miatt volt az egész, valószinü túl jó a grafika, és nem birja a kapcsolat a sok töltést. Most én shader model 3.0 val 16x anisotropic szüréssel high beállításokkal játszottam 1024x768 on, és csak egy picit lassú volt, de nem szaggatott, és egyszer se disconnectelt. Később megpróbáljuk alacsonyabb grafikán, talán ugy már tökéletes lesz ;). Nagyon király :)
  • Muki100
    #9791
    hm...megcsinálod a feladatot? ^^
  • csillagharcos6
    #9790
    oké...THX...És hogyan lehet továbbvinni a második pályát?
  • Balumann
    #9789
    Sok fokozata van, és így futtatni lehet. Alapban (default) a görgőre van állítva, de belehet állítani...
  • cerebrum
    #9788
    Hát köszi, megpróbáltam mindkét dolgot, de sajna nem történt semmi változás... :-(
  • mac83
    #9787
    egereden a gorgőt güörgessed felfele ha futni akarsz, lefele ha lassabban menni
  • csillagharcos6
    #9786
    Csáó
    Lehet ho én vok a balvasz, de hogyan lehet benne futni?
  • Balumann
    #9785
    -a videokártya beállításoknál minden effektet vegyél le (nem a játékon belül, hanem a Catalist Control Center/Nvidia-nál nem tom mi -ben)
    -próbálj másik video kártya drivert (vga gyártó honlapjáról letudod szedni a legújabbat, vagy régebbit is)
  • cerebrum
    #9784
    Figyuzzatok, az mitől lehet, hogy a pályaszéleken (pl. a második pályán a hajó fedélzetének szélén a korlát) ilyen csúnya pixeles csík villódzik? Minden fullra van húzva és minden nagyon jól is néz ki, kivéve ezek a pályaszéli részek. Mintha ezeknél nem mosná rendesen a pixeleket a videókártya. Ja, amúgy a játék az 1.5-ös verzóra van felfrissítve, tehát gondolom nem az a baj, hogy rég verzió volna...

  • Muki100
    #9783
    Az előző hozzászólásaid alapján inkább neked kéne moderálnod magad.
  • Balumann
    #9782
    akkor te meg segíts :-) Majd ha fél év mulva is válaszolsz a 400x-ra ugyan erre a kérdésre úgy hogy leírod a megoldást, akkor bekussoltathatsz :-)
    Mi segítünk, te nem! =)
  • Balumann
    #9779
    olvass vissza.
  • Liverpoolos
    #9778
    Mindent úgy csináltam ahogy a FAQ-ban le van írva és nem megy.Elindítom és nem csinál semmit.Valaki légyszi segítsen!
  • Balumann
    #9777
    -próbálj kompatibilitást állítani
    -próbáld sokszor elindítani

    -keress vissza esetleg kereső használatával, írtunk több tippet is.Soknál előfordult a hiba.
  • Attila56
    #9776
    hellosztok.Ennél is egy gondom lenne.Felteszem a játékot és elindul....fekete kép és utána kilép.A gépem: tft monitorom van ami 1280x1024 és ati radeon 9600 txt 8 x agp meg 256mb-os,AMD 2.4-es,768 RAM.
  • Balumann
    #9775
    (mert jelenleg csak a versus van fent)
  • Balumann
    #9774
    Valamelyik nap én is felrakom, és próbáljuk ki majd! :|
  • Lunki88
    #9773
    Na lol most nem tom h pont kifogtam e vagy megjavult nálam a coop, mert ma kb. fél év után újra felraktam az SCCT-t és ment a coop simán, nem is akadozott. Két pályát nyomtam le egy német gyerekkel (Nuclear Plant, Panama). De ahogy én láttam magyarok sehol...
  • Muki100
    #9772
    3dmapot használd.
  • rigó13
    #9771
    elakadtam a harmadik pályán ahol az asok számitógép van az emeleten meg van ilyen virágoskert nem tudom merre kell továbbmenni segitsetek
  • Atti12
    #9770
    OLVASS MÁR VISSZA!!!
  • Bence51
    #9769
    Sziasztok!
    Mi van akkor, ha a Lighthause pályán a helikopter mellett nem tudok a kötélen átcsúszni a szomszédos épületre. A háromnegyedénél mindíg leesek. Ha tudtok segítsetek köszi.