10611
  • Balumann
    #9850
    Hozzákell tenni, hogy konzolon is ugyan ez a probléma (tehát aki Xbox-alj átszana multiba coopot), ottis akad (!) és disconnect. Tehát ha nem megy, nincs is értelme ugyan azon a gépen megoldást keresni... még az is lehet ,hogy valamelyik gépen jó, valamelyiken nem (attól függetlenül, hogy milyen gép, milyen net).
  • Muki100
    #9849
    A coop szar, ez egy sajnos megváltoztathatatlan tény. Arra még nem sikerült rájönni sem itt, sem máshol hogy mitől van. Ami valószínű hogy szarul lett megírva a coop netkódja (ergo a halandók internetével és PC-jével játszhatatlan, mivel már alapjában véve hibás). Az emberek 80%-ának sehogyse megy a coop, ill. iszonyat akadós vagy pár perc múlva disconnect, 10% néha disconnect de még játszható, a maradék pedig az a nagyon kevés ember akinek eddig semmilyen baja nem volt. Ubi részről pedig annyi volt a kommentár hogy a patchek végére odaírták hogy megoldva.
  • Muki100
    #9848
    GCW-n van egy unlocker ami segíthet.
  • hurkatöltő
    #9847
    Hello!

    Csak azt szeretném megkérdezni, hogy eredetiben van meg a CT ?
    Csak mert haverommal nagyon megetszet nekünk a coop, csak ugye ez a folytonos b**i disconnect (bár a training pályát sikerült végig vinnünk kb. 5 perc alatt vagy 10000 próba után :D) ÉS próbálunk megoldást keresni, egyszerüen nemtudunk belenyugodni, hogy egy iylen nagy és nevescég mint az UBISOFT ekkora bakklövést tett...

    Bár már énis olvastam sok helyen hogy szar a coop, azért reménykedek, hogy van megoldás (fölleg hogy valki(k)nél megy rendesen, nem lehet a véletlen műve! )

    SZal ha bárkinek valami észrevétele vagy ötlete/tanácsa van ezügyben, az kérem osszameg veleem!
  • debsec
    #9846
    Sziasztok!
    Küldjetek Nekem légyszi mentéseket mert elszállt a gépem és baromira nincs kedvem előről kezdeni.
    Köszi!
    [email protected]
  • Viktor9202
    #9845
    Okés
  • mike0013
    #9844
    elég lesz csak a Mike is, nem kell a dj oda:P
  • hurkatöltő
    #9843
    Köszönöm szépen!
  • Muki100
    #9842
    Holnap ha minden igaz én és Balu rendelkezésetekre állunk.
  • Viktor9202
    #9841
    Multiplayerbe (versusba) 2 partnert keresek
    1. Én
    2. Dj Mike
    3. ........
    4. ........
    Szaval 2 ember még kéne
  • Viktor9202
    #9840
    Vki mondjon már hamachi-s szobaneveket meg a jelszót is. THX
  • mike0013
    #9839
    ja ok, akkor bocsi
  • Balumann
    #9838
    A hamachi neki is megvan ahogy olvastam. A FAQ-ba a 0.9.9.9 -es verzióju hamachi van ráadásul belinklve, amit már nem is lehet használni!

    Az én FAQ-m linkje (mármint hamachi), Magyar Hamachi-s oldal
  • mike0013
    #9837
    "ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!"
    upsz, ebbe benne van
  • hurkatöltő
    #9836
    Hello!

    Régen volt itt 1 link 1 bizonyos hamachin nevü programról -hogyan kell telepíteni stb.- amivel virtuális LAN -t vagy mit lehet csinálni :) Átnéztem az összes hozzászlósát szinte, de csaknem találom :( (persze lehet vak vagyok :) ) és biztos vagyok benne hogy itt volt az a link. Szal ha valaki tudja miről beszélek, akkor az pls segítsen és dobjon meg 1 oldallal vagy linkel ahol erről a progiról találok infókat!

    Előre is köszi!
  • grimm13
    #9835
    thx
  • Balumann
    #9834
    -Telepítsd fel a játékot (telejsen törölj le mindent)
    -Aztán telepítsd fel a patchet
    -Crackeld (ügyelj arra, hogy egy mappát sem írhatsz felül, csak a benne lévő fájlokat az ugyan olyan nevű mappába)

    Ha még utána sem megy, akkor próbáld állítani a kompatibilitást (parancsikonra jobbklikk, tulajdonságok, és ott vhol). Meg indítsd el sokszor egymás után.
    -indítsd újra a gépet a telepítések után

    Más ötletem nincs, ha jól csináltad a crackelést, akkor elkell hogy induljon
  • grimm13
    #9833
    semmi haladás istenem pedig milyen jó game .sebaj nem adom fel .ha valakinek van ötlete kérem irja meg .FONTOS
  • grimm13
    #9832
    Azt hozá kell teni hogy a versus mod elindul
  • grimm13
    #9831
    elöször ugy probáltam mert elolvastam a faq
  • Balumann
    #9830
    Vagy pont az a baj, hogy mappával együtt felülírtad. Nem szabad a mappát felül írni, csak a mappában lévő fájlokat a megfelelő (ugyan azon nevű) mappába.
  • grimm13
    #9829
    mármint abbamarad
  • grimm13
    #9828
    Felülirtam de semmi változás .Egyébként roszul fogalmaztam mert elindul a program de szinte azonal egybe is marad!!
  • Viktor9202
    #9827
    Az a baj hogy nem irtad felül a mappokat
  • grimm13
    #9826
    Hello mindenki egy nagy problémám van a Chaos Theoryt egyszer már felraktam a gépemre és akor müködött.De,nemrég ujra fel akartam rakni ,fel is raktam és a hozzávalo 1.05-ös verziot is felraktam és crackeltem is .Ezután mikor megprobáltam elinditani semmisem történt semi változás nemvolt. Mi az elenszere?
    VALAKI SEGITSEN !!!!!
  • macgyver8
    #9825
    De ahogy olvasom visza, neked más kód kell. Azt sajna télleg a boltba lehet.
    Egyébként nem tudom miért nem tudják megvenni azok az emberek akik nagyon fanolják az ilyen onlines akcíós játékokat, mert a rízíkó is kevesebb.
    Én megvártam míg levették az árát, max két hónap. Mivel anyagilag szarul állok, így oldom meg.
    Számatalan gamesom van így legálisan, eredetiben, és noincsen gond.
  • macgyver8
    #9824
    Pálya kódot?
    Én még nem nagyon értem ezt az Online-s dolgot, de jobb lenne magyarral játszani.
    Ha erre gondolsz, létrehozok egy páylát kóddal.
    ÜDV!
  • macgyver8
    #9823
    ÜDV!
    Van aki szeret coop módban játszani. Sajnos csak külföldiek vannak fennt, és én nem tudok más nyelven, így játszani sem. ha van olyan aki coop módban játsznana velem, jelezze:)
    ÜDV
  • Atti12
    #9822
    igen pénzért :D. itt senki se olyan hülye hogy oda adja a pénzért megvásárolt kódját neked ^^
  • bauer15
    #9821
    boltban adnak?
    pénzért:)
  • Muki100
    #9820
    A boltban biztos nagyon szívesen adnak, egyébként nem éri meg a coop miatt megvenni, mert kb. 25% esélyed van hogy elindul és élvezhetően tudsz vele játszani.
  • bauer15
    #9819
    valaki nem akar adni kódot hogy tudjak coop-ozni?
    :)
    azt nagyon megköszönnném
  • cube88
    #9818
    haladás van!!! ugy csinált mintha elakart volna indulni de nem indult el!!!
    de nem írt hibát se semmit! valamit átlehet még állítani hogy 100% legyen a siker?
  • Balumann
    #9817
    SCCT parancsikonjára jobbgomb, tulajdonságok, kompatibilitás
  • cube88
    #9816
    bocsássatok meg a tudatlanságomért de kompatibilitáson bellül mit értesz?(
    azt tudom hogy a felbontást) de hol állítsam be az SCCT-n bellül? vagy a megjelenítésbe? vagy hol?
  • Atti12
    #9815
    nekem régen 9200 sem volt, és nekem olyan hibám volt hogy indításnál hibajelentést írt. Aztán a kompatibilitásba átállítottam hogy 640x480 ba fusson aztán már ment. próbáld meg te is
  • Balumann
    #9814
    Elkell fusson azon a videókártyán. De mondom, ezt nekem is csinálta, aztán elmúlt. Ha a VGA -val vagy vmi mással van gondja akkor is hibát ír.
  • cube88
    #9813
    Még annyit hogy a gépem teljesítménye:3100+ amd,Ati 9250,512 ram,Realtek hangkártya és XP SP2! Lehet hogy valami nem tetszik neki! mondjuk én a videokártyára gondoltam hogy hátha kevés neki.
  • cube88
    #9812
    köszi a segítséget!!! felraktam úgy ahogy mondtad de semmi rányomok az ikonra nem is reagál semmit tölt aztán leáll !!! próbálgattam de nem megy tudok még valamit csinálni vagy inkább töröljem le? a választ előre is köszönöm!!!
  • Balumann
    #9811
    indítsd el! :)))
    -patchet feltelepíted, majd gamecopyworld.com -ról leszeded az 1.05-ös cracket
    -ha nem indul el, próbáld állítani a kompatibilitást, vagy 640-es felbontásban indítás
    -próbáld sokszor elindítani egyszerre (vagyis egymás után), esetleg restart

    Soknak ezt csinálta nekem, de most nem tudom mi a megoldás rá. Azthiszem idő után elindul... :|