10611
  • Vizsi
    #2204
    Majd képeket, oksa? azt azért könnyebb, nem tudom h ebben lehet -e demot késziteni! ha kell sima singliröl csinálhatok majd képeket! :)
  • Vizsi
    #2203
    *versus mod
  • Vizsi
    #2202
    Hmuda lehetne egy kérdésem? :) Szóval az a baj, hogy amikor coopon csatlakozni akarok vkihez akkor állandoan azt irja ki h unable to connect this match...aszt semmi...! :D viszon veruss az megy, szal a gépem tud az ubi.commal kapcsolatot tartani! tüzfalam sincs, csupán csak xp tüzfal (sp1) rendesen fel van frissitve a chaos theori is! (1.01) ha esetleg tudnál segiteni azt nagyon megköszönném!
  • Prince007
    #2201
    Hja, mer még nincs feltörve.
    Lehet hogy ma áthidalom a problémát és megrendelem.
  • Dave000
    #2200
    vazz még mindig pangás van...
  • Ronaldo07
    #2199
    A Ps2-es verzió már rég kinnt van,nemsokára töltöm,hogy addig is elfoglaljam magam valamivel míg ezt feltörik!
  • Rambo 20
    #2198
    Tudnátok videót küldeni arról hogy COOPoztok?
  • bobo11
    #2197
    hali
    a server szobaban ujrakéne inditani a gépet azt hogy a manoba kell mekcsinalni
    valaki plz
    üdv
  • Dave000
    #2196
    Én nem értem mit szarakodnak, már rég meg tudták volna csinálni, hacsak nem valami StarForce 567.1231 Ultra XT védelem van rajta...
  • fitutufi
    #2195
    a végére hagyják, most jöttek rá a starforce 3-ra splintert meg a végére hagyják
  • bitubo
    #2194
    hopsz de,a superpoweren az volt,akkor meg mé nem tudják a splintert is feltörni??? ??
  • bitubo
    #2193
    a stolenen meg a másik szaron biztos nem volt starforce
  • fitutufi
    #2192
    má megint feltört a reloaded 2 game-t de nem azt amit kellett volna
  • Lacc
    #2191
    Nekem az tetszett, hogy a sötétben az őrök lassan lépkednek, miközben meredten bámulják a plafont :D Aztán hopp már egyel kevesebb őr van.
  • Hmuda
    #2190
    Az volt a kedvenc pályám, baromi jól el lehet szórakozni az őrökkel. :D
  • Lacc
    #2189
    Ja, most voltam én is a bankos pályán. Ott mondják, hogy erre a szálra "másokat" állitanak rá :)
  • hykao #2188
    kösz
  • Thanatos
    #2187
  • Thanatos
    #2186
    ez eléggé szubjektiv dolog szeritnem szal igaza senkinek nincs...
  • Hmuda
    #2185
    Ja persze nem csak a két említett pálya van coop-ban, van még 5-6 darab összesen, csak ezt a kettőt emeltem ki.
  • Hmuda
    #2184
    Ezért mondtam, hogy meggyőződés kérdése.
  • Hmuda
    #2183
    Hát egy van Panamában, egy pedig Koreában abban a rakétabázisban. Külső terek vannak bőven, a Panama küldetés is az udvarrol indul, a Coop-trailerben meg látható volt, ahhogy egy teherkocsi mellől indulnak az ügynökök.

    És a coop pályák rendes kampányt alkotnak, ami párhuzamosan fut a single kampánnyal. A bankos pálya alat szerzett infók indítják el az egészet.
  • Barni
    #2182
    csak így benéztem ebbe a topicba, mert már várom a játékot és feszülök
  • Amse
    #2181
    Senkinek nincs igaza, de láthatjuk, hogy mégis jól csinálta az ubi, mert többségben vannak azok akiknek tetszik így.
  • Hmuda
    #2180
    Hát nemtudom, ha te egyedül vagy a véleméyneddel és mindenki más ellenzi, akkor kinek van igaza? Bár ez meggyőződés kérdése...
  • Thanatos
    #2179
    én magyarázok hiába..., mi az hogy igazságos? legyen szabad és kész..., aztán ugy bassza el mindenki a saját játékát ahogy akarja...
    akinek nincs akarat ereje hogy csak akkor hazsnálja amikor kell megérdemli..., ennyi :)
    de szerintem hagyuk ebben nem fogunk egyetérteni, de az nem is baj szvsz :)
  • hykao #2178
    A COOP-ban milyen helyszínek vannak? Kiderül egyáltalán pontosan? Már úgy értem földrajzilag. Csak belső terek vannak, esetleg némi udvar vagy vannak full külszíni terek is? A COOP pályái mennyire kapcsolódnak egymáshoz?
  • Hmuda
    #2177
    Lehetetlen megoldani, hogy igazságos legyen a mindenhol használható save, fogd már fel. Az igazságos játékért kompromisszumokat kell kötni, de látom hiába magyarázok... :P
  • Thanatos
    #2176
    végülis ebben van logika de még mindig nemértem mirét nem fér ebbe bele akkor már a normális save ilyen erővel... :)
    én az ilyen piti korlátozásokat nem szeretem..., ha már van legyen rendes ha meg nem akko meg ne legyen ala konzol oszt jóvan :P
  • Thanatos
    #2175
    hát ez olyanoknak biztos fexik akik minden sarok után mentenek de én ált mindig is ugy használtam max savet hogy ha beüt a katasztrófa (kékhalál, áramszünet, el kell menni hirtelen, netes gamenél meg elmegy pl a net..., etc...) akkor ilyen miatt ne kelljen legelőlről kezdeni :)
  • Amse
    #2174
    #2156
  • Thanatos
    #2173
    miért mentenéd el ott??? látom nem érted mire való egy save... :PPP
  • Hmuda
    #2172
    Azért van a save, hogy ha lelőnek és kihal a team akkor nem kell totál elölről újrakezdeni, hanem folytathatjátok a save-től. Mi ezen olyan nehezen elfogadható?
  • Hmuda
    #2171
    Nem, minden pálya akármikor játszható, de mi az izgalmas abban, ha minden pályát elmentették az extraction előtt. Kurva izgi. :P
  • Hmuda
    #2170
    Van alap 5-6 darab rendes pálya küldetésekel (még Lambert is magyaráz mint Sam-nek) és ugyanúgy el kell kapni az őröket, számítógépeket hackelni, belopózni az épületbe, stb, stb. Magyarán 100%-osan szingli játékmenetet képzelj el csak párosban.
  • alph4
    #2169
    Mégis megtudták csinálni tökéletesre a game-t!
  • Thanatos
    #2168
    lehet hogy jobban tudják..., én igy gondolom , ennyi...
    (amugy meg a fejlesztők sem istenek, vagy mindenhatóak hogy mindent jobban tudjanak mindenkinél..., sajnos legtöbbször nem is tudják jobban :/)
  • alph4
    #2167
    Szerintem meg a fejlesztők jobban tudják mint te, és ha nem tetszik a mentés menj a játék hivatalos fórumába és kritizáld a rosz menetési modszert!
  • Thanatos
    #2166
    én nem kiakadva vagyok, én csak anyit mondtam nicns értelme mivel itt mgése egyedűl vagy..., én max azon vagyok kiakadva hogy ha már lehet menteni direkt ugy csinálják meg hogy értelme azért mégse legyen... :PPP
  • Lacc
    #2165
    Komolyan mondom nem tudom elhinni hogy ezt nem direkt csinálod. Embert nem láttam még kiakadni azon, hogy egy játékban LEHET menteni. Ha meghal a társad és vége a missionnek akkor kezdhetnéd elölről ha ez nem lenne.