10611
  • obe
    #2244
    nforcen már van!!!
  • Dave000
    #2243
    Nekem van usb-s vinyóm :DDD
  • Sadist
    #2242
    Már a Chaos Theoryról is tudtak működő másolatot készíteni. Annyi a bibi vele, hogy csak akkor működik, ha SCSI, USB, RAID vagy Firewire eszközről olvasod be.
  • Sadist
    #2241
    Használjatok GameCam-et! Nem fogja vissza annyira a gépet és nem GB-os méretű videokkal rakja teli a vinyót.
  • threeman
    #2240
    úgyhogy le is fekszem aludni, hogy minél hamarabb holnap legyen : )))
  • sipi78
    #2239
    igen tényleg mert a silent hunter 3 nál is igy volt mikor letölthetö volt utána törték fel és szerintem ezel is igy lesz
  • alph4
    #2238
    Ez az elmélet lehetséges lehet! bízzunk benne
  • Shep
    #2237
    nem kell izgulni, ez a játék is fel lesz törve, annak tavaly a kill switch megjelent májusban, vmikor nyár közepére lett feltörve
  • ati2002
    #2236
    Az jó lenne!
    Addíg is imádkozok,
  • threeman
    #2235
    jah, legalább addig is lefoglalom valamivel magam :DDDDDDDDDDDDDD
  • Dave000
    #2234
    ááh, csak egy csomó szexfilmet raknak ki, SP3 még mindig sehol....
  • leslieboy
    #2233
    Segítek azoknak akinek már van az sc3(de irigylem is)
    Szóval ha eleged van az introból,letöltheted a no intro fixet
    a gamecopyworld.com-ról
  • threeman
    #2232
    valaki azt mondta, hogy a silent hunter 3-nál csak a letölthetőt tudták meg crackelni, a retailt ott nem. (annak van egyébként ugyanaz a védelme.) na és holnap fog megjelenni splinter3-ból is a letölthető, amit valszeg majd megcsinálnak holnap. egyébként http://www.direct2drive.com/ az az oldal, ahonnan lehet majd tölteni
  • hykao #2231
    SPOILER!!!

    (szerezd meg Lacerda fegyverszállítmányának hajóraklevelét)
  • Dave000
    #2230
    már hogy ha starforce 3 van rajta és nem 4 alfa, vagy béte, vagy fasz se tudja mit raktak arra h ennyit szopnak vele
  • bitubo
    #2229
    hát nem biztos,lehet hogy az egy korábbi verzioja a starforcenak
  • Vizsi
    #2228
    basszus ez a hajos küldetés nem fekszik nekem, ez a küldetés szövege amit még nem teljesitettem: retrieve the bill of lading lacerdas arms shipment! gondlom a pálya legeléjn van vmi amit nem vettem észre, igazt? :D:D
  • leslieboy
    #2227
    Szerintem,már lehet,csak órák kérdése,ugyanis az sc3 védelme ua mint a superpower 2-é!!!
  • fitutufi
    #2226
    egy gondolat bánt engemet, minden kijön csak az sc3 nem :((
    ezzel a gondolattal nem lehet élni :D
  • Vizsi
    #2225
    jha, ok, én is ott kersgettem, azt a 3at is f****n elintéztem:) amugy marha jo a game, de nem mondok ujdonságot:)
  • Lacc
    #2224
    Fel kell menni a tetőre, a hid felett. Aztán a hajó hátuljába el, ott létrán le, arrébbmászol, létrán fel, és ott van egy ilyen mentőcsónak-szerű kabin-izé, abba kell bemászni.
  • Hmuda
    #2223
    Fent a fedélzeten kell továbbmenni. Már nem emlékszem pontosan melyik irányba, de majd úgyis észreveszed mert lesz extra három őr.
  • Vizsi
    #2222
    egy nod32öm van de annak aztán semmi köze hozzá
  • Vizsi
    #2221
    kiki, nem is volt, be sem kapcsoltam
  • threeman
    #2220
    Vizsi, szerintem az xp tűzfal miatt nem megy, vagy azt már kilőtted?
  • Vizsi
    #2219
    midnenkit elkábitottam, senkit sem öltem meg! :) iylen ügyesen lopakodva toltam:)
  • Vizsi
    #2218
    ja meg még egy kérdés....a hajon megtaláltam azt a fömukit, elintéztem, de azután mit kell csinálni? :)))) már ideges vok mert végig jártam az egész hajot:))
  • Hmuda
    #2217
    Passzolom, majd megkeresem a megoldást, de még úgyis nemrég ébredtem. :-)
  • Vizsi
    #2216
    nem értem, most azt irja amikor csatlakozok hozzád h már bent vagyok a csoportban! :( nincs tüzfal!
  • Hmuda
    #2215
    kk megyek is
  • Vizsi
    #2214
    akkor most megcsinélom, aztán gyere:)
  • Vizsi
    #2213
    mondjuk a 6osban csinálok egyet, ugysem lesznek ott sokan, ha mégis akko kijövök és megirom ujra h melyikben! a nevem meglepö modon Vizsi, mondjuk a pass meg legyen : sittes
  • Hmuda
    #2212
    Okés, csak írd be, hogy melyik lobby és mi a név-pass a szerverre és repülök. :-)
  • Vizsi
    #2211
    és esetleg nicns kedved azt megprobálni, h egy kisebb létszámmal rendelkezö lobbyban csinálok én egy szobát, te meg csatlakozol! kiváncsi vok h milyen ez a mod..:)
  • Hmuda
    #2210
    Hát igen, ezzel ők is tisztában vannak és kértek is mindenit, hogy ha hibával találkozik, akkor küldjék el a support oldalon a probléma leírását.
  • Vizsi
    #2209
    thx, akkor majd probálom, de pl ha csatlakozok egy 140 fös lobbyhoz, akkor meg elég sok idö mire én lére tudok hozni egy uj gamet...nem értem!

    ugy néz ki még nem tökéletes a rendszerük..
  • Hmuda
    #2208
    Majdnem az összes játékosnak ez a gondja. Van amikor sikerül csatlakozni, van amikor nem. Használd a "Play Now"-t és úgy állítsd be, hogy milyen játékot akarsz és akkor nagyobb az esélye, hogy berak egy működő játékba. Ha nem akkor retry.
  • Vizsi
    #2207
    Neked nincs vmi ötleted erre a coopos problémára? v neked ment kapásbol rendesen?
  • Lacc
    #2206
    Ja, csak frapsel baromire lehull az fps általában :( De azért majd megpróbáljuk.
  • Rambo 20
    #2205
    Tessék amúgy ezzel a progival jól lehet fölvenni.
    http://www.fraps.com/