10611
  • bitubo
    #2164
    akkor vegyél fel nagyon gyorsan pelust
  • Thanatos
    #2163
    oks ako félreértés volt...
    igy viszont meg semmi értelme savenek a multiban de mind1...
    (mert ugye igy max akkor lenne értelme savenek ha pl kifagysz ako visza lehetne tölteni de azt ugye nem lehet másért meg minek a save? :/)
  • Danman
    #2162
    MEgérné szentetek eredetiben megvenni??MErt most nagyon vacilálok!!!Besz*rok már a várakozástól!!!!!
  • Lacc
    #2161
    De, kiválaszthatod akár az utolsót is rögtön.
  • Thanatos
    #2160
    pálya feléig nem is ezé mondom oda nem kéne save, de nem azt mondta hmuda hogy nem lehet csak ugy válogatni a mapokat?
    "Fenéket. Baromi izgalmas lenne ha valaki elmenti mindegyik pálya végét aztán annyi. Fú de jó. Elveszne minden kihívás a játékból. Az aztán jó lenne..."
    ebből én azt vettem ki hogy ez is olyan mint campaign hogy nem választhatod egyből ucso coop mapot...
  • bitubo
    #2159
    és amugy hogy van ez a coop küldetésekel?folyamatosan adnak ki ujakat?
  • Thanatos
    #2158
    szeritnem meg neked nicns de tényleg hagyuk...
    (azt meg már csak halkan jegyzem meg hogy coop nagyon nem egyenlő egy normál multi gameval, főleg ha kibőviti a campaign-t...)
  • tigeroo
    #2157
    de hogy képzeljük el a küldiket? telik az idő és A pontból B-be..?
    mert ugye itt nincs "DM map" mint a multikban...
    generálni lehet vagy van pl. alap 20 pálya..?
  • Amse
    #2156
    A mentés meg arra jó, hogy ha van 1 akció amit 5 féle képp meglehet oldani akkor előtte elmented és után kipróbálhatjátok mind az 5-öt anélkül, hogy állandóan elviszitek odáig.
  • Amse
    #2155
    Missionok végén minek save?Utána nyomhatsz másikat, de milyen má, hogy valakivel elviszed a a pálya feléig aztán onnan mással folytatod?Szerintem teljesen jó ahogy van.
  • Hmuda
    #2154
    Bakker ezt nem gondolhatod komolyan. Április elseje már elmúlt tudod...

    Vagy hülyéskedsz vagy nulla fogalmad van a multis játékok mibenlétéről.
  • Thanatos
    #2153
    hát ebben nem értünk egyet, ez van, szerintem meg pont forditva lenne csak értelme, pl missiok végén save..., nem mindenki tud X órát egyhuzamban gamelni...
  • Hmuda
    #2152
    Szerintem így tökéletesen megfelel. Amíg játszotok, tudtok save-elni, hogy kijavítsatok egy hibát, de nehogymár továbbvihess egy save-t másik játékra, annak semmi értelme nincs. Ez így praktikus és megfelelő.
  • Hmuda
    #2151
    Összesen kétszer lehet újraéleszteni akármelyik ügynököt egy menet alatt (van egy-egy adrenalin injekció mindkettőnél). Ha valakit lelőnek akkor a másiknak van 30másodperce, hogy megoldja. Aztán Mission Failed.
  • TDC Geronimo
    #2150
    :DDDD
  • Sadist
    #2149
    Csak a crackfix miatt.
  • Dave000
    #2148
    A picsába, nem játszhatok a LEGO Star Wars-al mert nukeolták :(((
  • Sadist
    #2147
    "Béla! Béla! Meghaltam, lődd már belém azt az adag adrenalint gyorsan!!!"
  • Lacc
    #2146
    Nem igazán értem mi a bajotok a save-el, de hát ez csak az én gondom :)

    Egyébként ha meghal a társad akkor 30 secen belül újra tudod éleszteni egy injekcióval, max. 2x.
  • Thanatos
    #2145
    végülis...., rotfl... :P
  • tigeroo
    #2144
    relax. hogy miért kell a mentés??
    hogy még jobban hasonlítson a single playerre!!
  • Thanatos
    #2143
    szal igy gyk pont arra jó csak a save amit ki kéne küszöbölni hogy midnen lépés után lehesen savelni...
  • Thanatos
    #2142
    épp ezért mondom hogy igy még anyira sincs értelme..., mert mire jó a save? ha kifagysz, el kell menned, etc folytatni tudd? igy ezzel kilőve...
  • tigeroo
    #2141
    egyébként ha meghal az 1ik tag akkor mission failed..??
    vagy olyasmi mint a republic commando..?
  • tigeroo
    #2140
    "-mentettél??
    -öhm...nem!
    -háddemiértnem??
    te idióta balf...*PÜFF*
    - héhé, pali megvagy még..?
    -lelőttek szerintem kezdjük előről, nyomj egy quickloadod és meglátod mit kapsz..!!"
  • Sadist
    #2139
    Jah, tényleg. Itt még mindig maradt ez a hostos dolog :D Akkor a hostnak a feladata, hogy kétpercenként mentegessen
  • Hmuda
    #2138
    Fenéket. Baromi izgalmas lenne ha valaki elmenti mindegyik pálya végét aztán annyi. Fú de jó. Elveszne minden kihívás a játékból. Az aztán jó lenne...
  • Thanatos
    #2137
    csak abban a játékban?? igy mi értelme van az egész metésnek egyátalán? nagyából semmi, grat ubu :PPPP
  • Lacc
    #2136
    Úgy vettem észre, hogy mindkettőnknek ki kell lépni menübe, csak akkor lett aktiv a quicksave gomb. És csak a host menthet.
  • Hmuda
    #2135
    Passz, nem tudom pontosan hogyan is történt nálunk, de szerintem csak a host menthet. Végülis elég ha az egyik ment, mert csak abban a játékban használhatóak fel, ha újat kezdenek akkor már nem.
  • alph4
    #2134
    Én meg most töltök onnan ;)
  • Sadist
    #2133
    Öhhm, de itt ugye kettőn áll a vásár? Szal ha menteni kell, akkor mindkettő ment. Vagy hogy van ez? Valaki nyom egy F5-öt és a gép megkérdezi a társát, hogy menthettek-e?
  • Seth
    #2132
    hát nekem bejön a wandoo
  • Lacc
    #2131
    Ja, csak quicksave van mission közben, normális save-game nélkül kell végigtolni őket.
  • sipi78
    #2130
    jó csakk viceltem de lgaláb már lenne az a szar feltörve mert már kurvára unom
  • Hmuda
    #2129
    Én úgy vettem szére, hogy kb ugyanolyan hosszúak (talán kicsit rövidebbek), de rendesen lehet bennük menteni, viszont azokat a mentéseket kizárólag abban a session-ben lehet felhasználni, ha szétkapcsol a szerver, akkor már nem.
  • Hmuda
    #2128
    Mitöl lenne jó jel, mikor még az NForce-on sincs kint? :P
    Majd pont egy magyar suttyówarezra rakják ki először, mielőtt szólnának az NForce-nak? Nemhinném.
    Nagyobb a valószinűsége, hogy lecsaptak a wandoo szerverére, minthogy ez a game most felkerült oda.
  • Sadist
    #2127
    A coop küldetéseknél hogy van? Vannak checkpointok, vagy pedig jóval rövidebbek, mint általában a single küldetések?
  • TDC Geronimo
    #2126
    nekem sem jön be, de ez még nem jelent semmit! :)
  • Hmuda
    #2125
    Na igen, van még mit javítani a dolgon, de idővel tuti megjavul. :-)