10611
  • Duddits
    #2364
    Nem igazán tudok angolúl....
  • CUCLI
    #2363
    hát asszem marad a shop :(
  • Duddits
    #2362
  • threeman
    #2361
    nem sokára (gondolom már csak órák kérdése) és megjelenik a letölthető változata, amit sokkal könyebb megtörni. http://www.direct2drive.com/productpages/scct.aspx
    ha nem lesz fent a letölthető után nem olyan sokkal, akkor sajna télleg úgy néz ki, hogy vásásrolni kell (olyat se csináltam még soha)
  • ThugEdge
    #2360
    semmi extra,minden zsírul néz ki,belép a játékba kb 20mp és kikapcsol a monitor,most nemtom ezen a kártyán még van egy táp csatlakozó is,lehet qrva nagy láma vagyok de arra nem dugtam rá semmit,mert a manualban azt írja,hogy 6800-asokhoz van,igaz azokon kettő is van
  • koki44
    #2359
    Sziasztok lenne egy olyan problémám, kipróbáltam a demot és játék közben kis kék kockák villannak fel már más játékoknál is megfigyeltem de, mivel itt az egész sötétben játszódik ezért sokkal zavaróbb drivereket már, cserélgettem valami más ötletetek, lenne? A videokarim chaintech 5950 Ultra.
  • tigeroo
    #2358
    aki még hisz a feltörésben..:PP
    láss..
  • Sadist
    #2357
    http://www.nforce.nl/forum/viewtopic.php?t=2604&postdays=0&postorder=asc&start=40
  • Atika :o)
    #2356
    Hat nagyon ugy nez ki hogy ezt a gamet meg kell venni vagy nem tudom de igazan feltorhetnek mar :)
  • ati2002
    #2355
    és addíg, amíg guggolt, a fagyás elött, milyen volt?
  • ferenc00765
    #2354
    Nem olyan szigorú a védelme, mint a SP3-nak, és mert 2 CD-s. Gondolom
  • ThugEdge
    #2353
    help!
    beújítottam egy 6600gt(inno),na kipróbálnám a demót,hogy mit tud ez a híres card és az van,hogy guggol a tengerpart mellett ugye az elején és aztán pákk kikapcsol a monitor,cold fear szintén,csak ott nem guggol senki:))
    1024-re van állítva a moncsim 85Hz-re képes ez is van neki beadva,feltettem a legutóbbi drivert is
    ????
  • grebber
    #2352
    Tölem kérded?Fogalmam sincs itt lent irta valaki.

    De nyugi a monitoros dolgok csak kinomban irtam.
  • Duddits
    #2351
    Hát ez nem igaz. Most meg a SWAT4-et törték fel... :-(
    Külső USB-s DVD-rommal?? És azt meg hogy sikerült megcsinálniuk?
  • grebber
    #2350
    Eltünödtem azon hogy milyen dolgok vannak.
    Pl hogy a SC3-at is feltörték a kűlső USB-s dvd rom-al müködtetve megy.

    Legközelebb már az van hogy annak megy akinek zöldszinű a monitora és nem görgö az egere

    De azért kell hozzá agy hogy legalább valahogy menjen.
  • grebber
    #2349
    Ehe bármi game jön ki amit Reloaded tört fel mindig van egy két fohászkodó (pl én is) aki a SC3-ért "könyörög".
  • Vizsi
    #2348
    hun versus partikat én is bevállalnék, szolj ha összejön vmi:)
  • Rambo 20
    #2347
    És a katalog alján nehogy összetéveszd a szaküzletet a játéküzlettel!
  • Rambo 20
    #2346
    Annyi a különbség hogy 576-nak töb üzlete van amúgy meg semmi.
    Cdgala rulez!
  • Rambo 20
    #2345
    Nézd meg a katalógusukat ott a legalján rajta van egy minitérképen hogy mégis hol van.
    Amúgy meg egy csomó dolgot hamarabb és olcsóbban adnak mint az 576.
    www.cdgalaxis.hu
  • Amse
    #2344
    Megnézem pontosan hol van köszi.Inkább cd galaxis mint 576.Nem szeretem a bevásárló központokat, mert bringávak közlekedem a belvárosban és annak jobb ha nem hagyom kint sokáig.
  • Rambo 20
    #2343
    Amúgy én is ebben az órában fogom megkapni a gamát...
    Majd meg kéne adni egymásnak az msnünket:)
  • Rambo 20
    #2342
    Oksa.
    amúgy a cdgalaxis az valahaol a belvárosban van úgyhogy nyugodtan elmehetsz oda:).
  • Duddits
    #2341
    Westend-be az 576 Konzol.
  • Lacc
    #2340
    Újabb haver vette meg a játékot, már bőven vagyunk elegen pár hun-versus menetre :)
  • Amse
    #2339
    Nem mentem el.Holnapra tervezek vásárlást szal akkor megnézem.A nyugati körül milyen bót van ahol lehet kapni?
  • fitutufi
    #2338
    ez aztán a témavágó hsz :))
  • Hmuda
    #2337
    Amúgy a könyvekben is ilyen össze-vissza van Ryan életkora mint a filmekben?
  • Hmuda
    #2336
    Nah, a Férfias játékok nem jutott eszembe, bár az utóbbiról nem hallottam még. Könyvet meg majd még nézelődök egy két kritikai értékelés és majd az alapján döntök.
  • Sith
    #2335
    Filmek:
    Férfias Játékok Hasizom Ford ill a Clear and Present Danger... magyar cime hirtelen nem jut eszembe
    Könyből akar jó pár legutobb azthiszem A gonosz birodalma jelent meg
  • Hmuda
    #2334
    Az utóbbi napokban nagyon klenszis hangulatban vagyok.

    Hirtelen megnéztem a Vörös Októbert és a Rettegés arénáját. Nem jut eszembe a másik film címe, valaki felsorolhatná, hogy pontosan hány filmet is csináltak tőle és a címeket (Október-Rettegés nem kell :-) ). Majd valszeg szombaton megyek is a könyvesboltba nézni hátha van raktáron valami olvasnivaló. :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2333
    Még mindig semmi nforceon... áááhh!
  • Rambo 20
    #2332
    Inkább ezt próbáld meg.Itt ma 11 órakor még volt úgyhogy nem kizárt hogy még van csak érj oda este 6 óráig.
  • threeman
    #2331
    majd ha direct2drive-on elérhető lesz, akkor fogják valszeg feltörni. még mindig nem lehet tölteni sajna direct2drive-ról, de valszeg még ma lehet majd, és talán még ma felkerül
  • Amse
    #2330
    Szerintetek lehet már kapni budakalászon az electro worldben vagy a cora-ba?Ha lehet elmegyek ma megvenni.
  • Beepee
    #2329
    Miért nem tudják már feltörni? Nem úgy volt hogy tegnap már sikerült?
  • hykao #2328
    Nem.
    Ebből az látszik, hogy végre nem az ATI-nak vannak a szarabb, bugosabb driverei...a már eddig is szebb megjelenítés mellett... :))
    (ATI-ra biztos, hogy nem lett optimalizálva ez...már csak a multiplatform mivolt miatt sem...)
  • Hmuda
    #2327
    Hát ebböl látszik, hogy erősen ATI kárgyákra lett optimalizálva.
  • Atika :o)
    #2326
    hat nem semmi
  • ThugEdge
    #2325
    itt van egy jó kis cikk a shader-ek összehasonlításáról,képekkel:
    http://www.firingsquad.com/hardware/splinter_cell_chaos_theory_1/page2.asp