10611
  • Hmuda
    #2404
    Hát ha megnézed az már a te bajod, de mivel szóltam, hogy spoileres, csak te tehetsz róla. :P :D
  • rorr
    #2403
    figyelj szerintem ezeket a spoilereket befejezhetnéd!!!
    Nem sokunknak VAN meg a játék de Én sem örülnék ha más ennyi poént lőne le mint TE!egy-két dolog oké de ne cseszd el mások szórakozását szerintem!Ha kirakod hiába írod ki ,hogy spoiler azért mindenki megtekinti....
  • alph4
    #2402
    Szarakszik nálam is néha! :P
  • Thanatos
    #2401
    csak nálad
  • Sadist
    #2400
    NFOrce csak nálam halt meg?
  • ati2002
    #2399
    tudom, de nem bírtam ki.
  • Hmuda
    #2398
    Én szóltam. :-)
  • ati2002
    #2397
    megnéztem
  • Hmuda
    #2396
    Ismétcsak azt mondom, hogy ezeket a képeket kizárólag a megrögzött spoilerimádók nézzék meg!

    Kihallgatás 1

    Kihallgatás 2

    Kihallgatás 3

    Kihallgatás 4

    Akiket érdekel, hogyan is hozható elő:
    [szin=white]Amikor a japán önvédelmi erők (SDF) főhadiszállásán lejuttok az alagsorba (hosszú, lefelé vezető mozgójárda), akkor felhívják rá a figyelmeteket, hogy a katonáknál nem-halálos fegyverzet van. Nos, nincs más dolgotok, mint itt lelövetni magatokat egy japcsival és máris kezdődik a kihallgatás. :D
  • fitutufi
    #2395
    remélem
  • Vizsi
    #2394
    Nekem is hasonlo gondjaim vannak. Nincs tüzfalam stb...semmi probléma nincsa gépemmel! Valszeg a rendszerben van vmi probléma, türelmesen kell várni! csak ennyit tudok mondani....:)
  • ewuk
    #2393
    affene...remélem mihamarabb kinn lesz az a patch.
    kösz az infót!
  • Hmuda
    #2392
    Az a helyzet, hogy abszolút senki nem tudja mi okozza ezeket a hibákat, de az IP-hez nincs köze. Bugos és most mindenki a megfelelő pecsre vár.
  • Ma2ska
    #2391
    Lehet, csak vigyázni kell ha az xboxot rárakod a pc tetejére, a szellözönyilást ne takard el.
  • ewuk
    #2390
    Helo!
    Valaki, akinek megvan eredetiben:), tudna segíteni, hogy, hogyan is megy ez a coop? Mert haverral szeretnénk kipróbálni az elején még tudtunk is menni(, bár akkor is csak egyedül voltam szal érdekes volt a helyzet) aztán meg vagy ő nem tudott csatlakozni énhozzám vagy én nem őhozzá. Eleinte dinamikus ip-m volt most szerváltam egy fix ip-t, de ez sem segített. Akinek megy az kéremszépen írja meg, hogy, hogyan.:) kösz.
    ewuk
  • Hmuda
    #2389
    Lol. :-)
  • ati2002
    #2388
    Na gyerekek, mostantól fogva letölthető a cucc a d2d-ről. Remélem rámozdulnak még ma éjjel.
    Holnap release(?)
  • Gabe18
    #2387
    Dehogynem,csak egy Xbox GÉp kell hozzá...
  • Danman
    #2386
    Nem lehetne valahogy az Xbox-os változattal játszani???GÉpen
  • Hmuda
    #2385
    A legújabb (utolsó) kémtréning füzetlap. :D

  • DarkJedi
    #2384
    Gyerekek, ma megvettem a játékot, felinstalláltam, indítanám ugye a játékot, kéri a kódot, beírtam azt, ami a DVD-re van írva, kiírja, hogy checking disc, végigmegy a csík, és nem történik semmi...
    A folyamatokban viszont fut egy splintercell3.exe
    Ilyenkor mi van? Uninstall, beírtam másik kódot is, ami a tokban van, arra kiírja, hogy nem jó...
  • Atika :o)
    #2383
    Ez durva volt :)) az ima meg a valasz raa :)
  • ati2002
    #2382
  • Seth
    #2381
    ez nagyon szép ima volt fiam....és most gyónd meg bűneidet, különben nem kerül asztalodra sem kenyér sem Splinter Cell Chaos Theory parancsikon
  • ati2002
    #2380
    Ma éjjel nem alszok (dolgozom), és imádkozok/rimánkodok Istenhez, hogy adják nekünk kenyerünket, és szabadítsanak meg a gonosz Starforce-tól, miképp az eredetivel, úgy a törtel is tudjunk végre játszani ezzel a szarral itt.
  • ThugEdge
    #2379
    ennyi egy kibaszott nagy láma vagyok,köszi srácok még1x
  • rorr
    #2378
    tápcsatlakozó nélkül pár másodpercig fogsz tudni játszani alig ,hogy többet számol a videókártya megugrik az energiafelvétele és lekapcsol...
  • Danman
    #2377
    11000Ft-ot egy játékért!Nem túlzás egy kicsit?Én 6000-nél drágábbat még nem vettem!!Lehet,hoyg most csak a multiért megveszem!Megéri?
  • Lacc
    #2376
    Akkor is csak gittel lehet. De azzal lehet.
  • Danman
    #2375
    Ugyértem majd ha fel lesz törve!
  • Atika :o)
    #2374
    Meg fel sincs torve nem hogy multi nem megy :(
  • Danman
    #2373
    GHé emberek az 100%,hogy atört játékban nem lehet multizni???
  • Prince007
    #2372
    Igen:).
    Én is megrendeltem úgyhogy hozzám is biztos megjön a héten:).
  • Lacc
    #2371
    Gyarapodunk :))
  • Amse
    #2370
    Megrendelted?
  • Atika :o)
    #2369
  • Rambo 20
    #2368
    Heheeee.
    Most gonosz leszek.
    Nekem máááár megvaaaannnn
    HaHAhHAAhAhAaHHAhahAh!
  • ThugEdge
    #2367
    na jó megpróbizom,má egy haverom is mondta,de ha ez bejön akkor örökbefogadom a legnagyobb büdös lámát az állatkerteb:))
  • Dave000
    #2366
    hát pedig arra dugjál tápcsatit, ne csodálkozz h nem megy :DDDD, nyílván nem poénból rakták rá :D, nekem is van a 9800pro-mon és senki sem írta h rá kell dugni, ez olyan mintha nem dugod rá a vinyóra a tápkábelt :D
  • Atika :o)
    #2365
    Hat en se igen szeretek vasarolni mert tul sokba kerul egy jatek sajnos :)