10611
  • zulur
    #2566
    Illetve konzolig nem sokan süllyednek...
  • Sadist
    #2565
    Mert XBoxon nincs Starforce 3-as védelem :) Abban egy chipcsere megoldja az ilyen gondokat :)
  • dogjoy
    #2564
    de xboxra mé van már a kiadás előtt feltörve?
  • dogjoy
    #2563
    na jó már fáradt vagyok beszélek itt minden hülyesgéet az álnevemmel együtt
  • zulur
    #2562
    erre no comment dogboj....
  • dogjoy
    #2561
    megoldható, de ahoz szét kell szedni fater gépét :)
  • dogjoy
    #2560
    jú de nagy baromság volt ez bocs... :((((
  • Thanatos
    #2559
    nem, arról nem
  • dogjoy
    #2558
    most akkor usbs vinyóról is megy? merha igen akkor nagyon gyorsan paolják felfele:)
  • hykao #2557
    Ehh, elmúlt már Április elseje...:(
  • Atika :o)
    #2556
    Nekem inkabb egy mukodokepes jatek kellene :)
  • Atika :o)
    #2555
    Aha az a howto az nekem meg nem volt meg :)
  • dogjoy
    #2554
    nemtom segít e vmit de nekem van egy nfo-m :)



    ŰßßßŰ
    BW! ŰŰ ß Ű
    Űß ÜŰ Ű
    ßßßßŰŰßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßŰŰŰŰŰŰ ŰŰŰ ßßßßŰŰŰŰßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß
    ŰŰŰ ŰŰ ßßßßŰŰŰ ßßŰŰŰ ŰŰŰ ßßŰŰŰ ßßßßßß ŰŰŰ ŰŰŰ ŰŰŰŰ ßŰŰŰß ßŰ ßßŰŰŰßßßßŰŰŰßßßßŰŰŰ
    ŰŰŰÜÜÜÜŰŰŰ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰßßß ŰŰŰ ŰŰŰ ÜÜÜÜ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰ ²² ŰŰŰ ²² ŰŰŰ
    ŰŰŰ ŰŰŰ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰ ²² ŰŰŰ ŰŰŰ ŰŰŰ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰ ²² ŰŰŰ ²² ŰŰŰ
    ŰŰŰ ²² ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ±± ŰŰŰ ŰŰŰ ² ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ±± ŰŰŰ ±± ŰŰŰ
    ŰŰŰ ²² ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ±± ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ± ŰŰŰ ŰŰŰ ±± ŰŰŰ ±± ŰŰŰ
    ŰŰŰ ±± ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ °° ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ °° ŰŰŰ °° ŰŰŰ
    ŰŰŰ ±± ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ °° ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ ° ŰŰŰ ŰŰŰ °° ŰŰŰ °° ŰŰŰ
    ŰŰŰ °° ŰŰŰ ŰŰŰÜÜÜŰŰŰ ŰŰŰÜÜÜŰŰŰ ŰŰŰÜÜÜÜŰŰŰ ŰŰŰÜÜÜŰŰŰ ŰŰŰÜÜÜŰŰŰ ŰŰŰ ŰŰŰ ŰŰŰ
    ŰŰŰ ŰŰŰ
    ŰŰŰ ßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß ŰŰŰ
    Űß S I N C E 1 9 9 3 ßŰ
    Ü ²ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜܲ Ü


    Splinter.Cell.Chaos.Theory
    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Supplied by ....: HOODLUM Release Date ..: 03/2005
    Cracked by .....: HOODLUM Protection ....: SafeDisc 4
    Packaged by ....: HOODLUM CD/DVD Count ..: 1

    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Game info:

    In a ferocious Arctic storm, distress signals are sent from a mysterious
    Russian whaler. As leading Coast Guard veteran Tom Hansen, you board to
    investigate – and discover unthinkable horrors lurking beneath the
    ship’s bloodstained decks.

    Brave dangerous waters: Rocked by huge breakers, you must steady your
    nerves – and aim – to evade a watery grave. Keep your bearings:
    Battle against increasingly mutated enemies in treacherous, unstable
    environments. Unleash a torrent of weapons: Create fatal traps and use
    shotguns, flame throwers, or any object you can find to survive.

    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Install:

    1. Unrar
    2. Burn or mount
    3. Install
    4. Use the crack in the HOODLUM directory
    5. Play!

    .:.........................................................................:.
    ^ ^
    Greetings:
    To all 'da old skool' elites everywhere

    .__________________________.-..__.-...-..___.-..________________________\///.
    |.:.MisterX & MisterY.:.:.. \ \\/ // | ||\/\| ||::.::.:::.Site Scripts V1.2:|
    `--\_______________/---------\___//--|_||\//|_||---------\_________________/'
  • Lacc
    #2553
    Minden le van ott irva, felraktam egy howto-t a githez.
  • zulur
    #2552
    Azért egy próbát megér nem............??

    Mondjuk vicces, hogy most még csak 1 peer van:) szemben 1700 leecherrel szemben:))
  • Atika :o)
    #2551
    Azt a GTI-t hogy kell beallitani?
  • dogjoy
    #2550
    na akkor ha megkérné őket vki hogy közöljék már az elég korrekt vóna
  • Atika :o)
    #2549
    a m ultiban milyen gombal lehet eltunni vagy lathatatlan lenni???
  • Thanatos
    #2548
    pedig ezek usb-sek de mind1...
  • leslieboy
    #2547
    ja elfelejtettem!Nem fake!!!
  • leslieboy
    #2546
    Nem,ezek olyan releasek,amit nem hajlandóak kirakni,és tesztelni se!
    MIÉRT??!!
  • Sadist
    #2545
    Na nekem most megint zavaros lett. Ezek azok a releasek, amik csak USB-s eszközön működnek?
  • leslieboy
    #2544
    2 válltozat kint van az nforce fórumon,de se nfo róla se infó!Miért nem rakják már ki?
    linkek:
    splinter chaos link 1
    splinter chaos link 2
  • Sil3nt
    #2543
    huhh már alig várom, hogy valami reloaded-os törésben viszont lássam az nforcon... ezek a lopakodós játékok nagyon bejönnek nekem....már alig bírok magammal
  • Sadist
    #2542
    Csak az a baj vele, hogy
    1. francia
    2. nem lehet tudni, hogy ez nem-e csak a CloneDVD-s verzió (ami csak USB -s DVD rommal műxik)
    Még egy .nfo fájl sincs benne.
  • Duddits
    #2541
    Ha nem vettel volna észre!! felvan törve! Nem hogy linkeltem egyett lejjebb??!
  • Lord AnonymouS
    #2540
    Feljönnél msn-re?
  • Thanatos
    #2539
    nem mivel csak usb driverol megy ez a specko "törés"...
  • Lacc
    #2538
    De most az is jó lenne nektek nem? (:
  • Thanatos
    #2537
    hát ez a speckó törés oylan mint a mini iamge aminek semmi köze a feltöréshez egyszerüen találtak a védelemben egy bugot... :(
  • Hmuda
    #2536
    Azért mondtam, hogy már a helyzet, mert sikerült feltörni, de csak speckó helyzetekben működik a dolog, ezért kellett várni a letölthető verzióra, amit már könyebben feltörhetnek, mint az SH3 esetében is, de az se volt két óra, de pár nap.
  • Johnny23
    #2535
    na jah,ebbe van vmi
  • Johnny23
    #2534
    lehet,de akkor is
  • Thanatos
    #2533
    szvsz a splinter is megvan már nekik érg csak még nem vergőttek vele zöldágra...
    az hogy megvan nekik pult alol vagy nicns amx anyit beolyásol hogy elöbb jön e ki mint a maegjelenés vagy megjelenéskor, ha megjelenéskor még aznap nicns ako már más a gigszer :/
  • Hmuda
    #2532
    Kissé más kategória. Gondolom azt már előbb kivitték a boltokba és a cracker team megkapta pult alól a cuccot törésre (plusz nemtudom, milyen a védelme de nemhiszem, hogy SF3). Ez meg kissé másféleképpen megy.
  • Thanatos
    #2531
    ja csak a két game védelmének nagyábol semmi köze egymáshoz...
  • Hmuda
    #2530
    Ha meg akarod venni, akkor legegyszerűbb, ha elmész a CD-glaxis oldalára (www.cdgalaxis.hu) és megrendeled. Mjad szépen felhívnak, hogy mikor tudják hozni és mikor meghozzák, akkor a futárnak kifizeted és ennyi.
  • Johnny23
    #2529
    na persze,de elég idegesítő dolog,hogy pl. a SWAT4 hivatalosan 8-án jön ki de már tegnap előtt ota mindenki nyomul, EZ meg már"rég"kijött,de még mindig nem törték fel !!!
  • Seth
    #2528
    Ilyenkor szokott az lenni, hogy amint megveszed, másnap kijön egy tökéletesen feltört változat....
  • leslieboy
    #2527
    Reménykedek még!Aztán ha nem lesz válltozás megveszem!Csak még azt nem tudom,hogyan!?