10611
  • TDC Geronimo
    #2608
    Hali nem tudja valaki, hogy a westendbe az 576-ba vagy a media marktba lehet-e kapni?
  • vki
    #2607
    Még nincs meg, de multiban lehet játszani, vagy ide is kell valami "húkusz-pókusz"?
  • Hmuda
    #2606
    Nem mondtam, hogy eget rengető videó, csak támpont az abszolút 100%-os végigjátszáshoz.
  • Lacc
    #2605
    A kioperált multiban benne van az editor is, szóval...
  • threeman
    #2604
    még mindig semmi nforce-on => ebből vásárlás lesz : ( na most gyűjthetem a lóvét..
  • hykao #2603
    Na ez így már örvendetes, hogy nem a megjelenés után hosszú hónapokkal dobják ki az editort hozzá, hanem közvetlenül a megjelenés után!!! Így már valószínű, hogy készülni fog jópár rajongói mod...
    Már csak az a kérdés, hogy ez a "Map Editor" mire képes, azaz alkalmas-e egyjátékos pályák készítésére is...valamint esetlegesen a szövegek módosítása (magyarítás) megoldható-e vele valamiképpen...
  • sipi78
    #2602
    gamestaron van fent érdekes nem remélem lesznek jó mapok
  • sipi78
    #2601
    Splinter Cell: CT Map Editor!

    [2005-04-06 @ 14:20 - sHadeS] (kommentek: 7)

    Modkészítők, figyelem! A fejlesztők végre útjára bocsájtották a Sam Fisher bácsi kalandjainak a helyeit megszerkesztő programot. Huhh, ez nem jó... Na, a lényeg, kaptunk egy map editort, amivel a Splinter Cell: Chaos Theory-hoz készíthetünk különböző helyszíneket, amelyeken aztán majd csendben, és halálosan végig kell lopakodnunk magunkat. Ha netán valaki kedvet, erőt, vagy tehetséget érez magában a téma iránt, erre lesz szíves.
  • grebber
    #2600
    Nem nagy szám bárki megcsinálja.SIKIT a videóról hogy kivülről tudja mi hol van.

  • dogjoy
    #2599
    http://phazeddl.com/dl.php?id=126039 ezen az oldalon van egy torent, csak nem tok oroszul van mi ez, crackel ez vajon?
  • Hmuda
    #2598
    Ja hátha van akit érdekel:

    Találtam egy videót, amelyiken a Penthouse pályát abszolút 100%-osra akasztja a srác. Abszolút 100% alatt azt értem, hogy senkit nem üt le, senki nem veszi észre, nincs riadó, minden objective megoldva, stb. Csak egy őrt kap el, akinek az infója kell egy objective-hez, szóval az megbocsátható, a többi viszont tényleg abszolút 100%. Szóval akit érdekel a videó, az nézzen el IDE, klikk a "Click here to download the file now." pontra, behozza a szokásos dolgokat, szóval lehet szedni. 26 mega az egész. Olyan nagyon nem spoileres, mindenki döntse el maga, hogy egy végigrohanós videó mennyire okoz lelki károsodást neki.
  • Hmuda
    #2597
    Aki törni akarja az már régen megvette (RELOADED, HOODLUM és a többi hasonszőrű csapat).
  • Atika :o)
    #2596
    De azert biztos van olyan aki orul neki ;)) foleg ha lehuzza es rajon hogy kidobhassa :)
  • Captain Sparrow
    #2595
    mi az átverés..felrakták..
    aztán aki feltuggya törni csinálja
  • Hmuda
    #2594
    Akik felrakták gondolátk azt, hogy "örüljetek" csak mivel nicns törés rajta, egy átverés az egész.
  • Johnny23
    #2593
    de minek örüljünk,ha nem lehet elinditani??
    szóval nem igazán értem ezt
  • Hmuda
    #2592
    Nem a crack szokta elfoglalni a CD/DVD-ket hanem a játék. :P
  • Hmuda
    #2591
    Ha oda van írva, hogy "nincs-crack" akkor nicns crack. Szerintem csak símán leISO-zták az eredeti DVD-t oszt örüljetek.
  • Duddits
    #2590
    De miért 4. valahány GIGA?
  • sipi78
    #2589
    na én már nem vártam megrndeltem eredetibe
    majd valakivel kiprobálnám a copot
    ha alaki játszana velem akkor küldjönn privit abba megadom msn cimem
  • Johnny23
    #2588
    akkor ez azt jelenti,hogy nincs feltörve???
    vafgyishogy hiába szednénkle????

    DE akkor mért van fölrakva torrentre??????
  • Hmuda
    #2587
    "Splinter CellChaos Theory _DVD_US_NOCRACK"

    Figyelj mit linkelsz.
  • fitutufi
    #2586
    hmmm
  • Duddits
    #2585
    Ez a jó??!! Ezt lehet szedni??
  • Hmuda
    #2584
    Próbáld meg emberi méretben belinkelni és tanuld meg az Enter kezelésének rejtelmeit.
  • ferenc00765
    #2583
    Ja, hogy itt kel nézni?
    Szerintem ezaz USB-s verzió. Majdha fenn van NFOrcon. Akkor kell igazán örülni. (Kivéve ápr 1.)
  • Ma2ska
    #2581
    Az ilyen megállapitásokra jó kis vs topikok vannak, itt nem reagálnék rá.
  • ferenc00765
    #2580
    Az a Pandora Tomorrow
  • Danman
    #2579
    A Phazeddl honlapján (www.phazeddl.com)rajta van pár Splinter Cell-es letöltés csak nem tom hogy kell tőteni!!nem tud valaki segíteni?
  • CalebJoe
    #2578
    Nem járok Peep Showba és a Kék Osztrigába járok!
  • Bucser
    #2577
    Akiben a dicső kapitalzmus kialakította sikeresen a birtoklási vágyat adott termékk iránt az igenis megfogja venni azt a játéot amivel sokat játszik. (lásd nálam az Il-2 sorozatot) Ez embertől függ, hogy ki mire ad ki pénzt. Te Peep showban költöd el én nem járok oda így én meg játékra
  • CalebJoe
    #2576
    Nehogy úgy tegyen már itt bárki is mint a becsületes gamer aki bemegy a boltba és megveszi a játékokat.
    Ezért b***** a csőrőmet az egyre gyakoribb Starforce védelem mert a végén minden játékon ez lesz oszt várhatunk rá heteket mire feltörik, de én akkor sem dobok ki egy játékért se pénzt.
  • Gabe18
    #2575
    Micsoda együttérzés...

    Amugy nem tudom,előbb utóbb valamilyen használható formában ugyis feltörik (valószinű),onnantól a Starfoce-ra kiadott pénz,kidobott pénz a részükről.
    Amugy szerintem egy játék eladhatóságát ugysem a rátett védelem határozza meg.A Sims,Doom 3,vagy egy Fifa 2005 ugyan milyen védelmet látott?Mégis hetekig ott voltak az eladási listák élén.És nem azért,mert aki elment érte a boltba,az nem tölthette volna le a töredékért...
    Valószinű ez a játék is ott lesz,de nem a Starforce 3 miatt.
  • ForRedGlory
    #2574
    "Protection: Starforce 3 - anyátokat"

    Miért is? Mert megpróbálják védeni valamilyen szinten? Te örülnél, ha lopnák a szoftvered? Nem hiszem.
  • CalebJoe
    #2573
    Az nforce fórumon volt és a véleményem.

    Release folder name: Splinter.Cell.Chaos.Theory.DVD.Clone.TLF
    NFO file: *NOT YET*
    Protection: Starforce 3 - anyátokat
    Multilanguage: *UNKNOWN*
    News article/s: Splinter Cell Chaos Theory Soundtrack Revealed, Splinter Cell Chaos Theory Multiplayer Modes
    Preview: Gamezone, *N/A*
    Review: Gamespot, 8.6/10 - anyátok
    XboX review: , 8.6/10 - anyátok
    Gamespot community rating: 9.2/10 - ez már nem rossz
    Demo (ENGLISH!): Gamershell
    Benchmark: *UNKNOWN*
    SDK, mod utils: *UNKNOWN*
    Screenshots: Gamershell
    Trailer: Gamershell
  • Hmuda
    #2571
    Szerintem meg első nekifutásra csináljuk úgy ahogy sikerül, aztán ha van kedved hozzá, akkor mindegyiket megcsináljuk 100-100%-osra.
  • Lacc
    #2570
    Ja, elég nagy hentelést csaptunk, de azért fun volt :D Majd az utolsó missiont már majd szerintem próbáljuk meg tényleg profi módra befejezni
  • Hmuda
    #2569
    Na ma is volt coop. Végigmészároltuk magunkat a chemical bunkeren. Én persze "véletlenül" fejbelőttem minden eszméletlenül fekvő embert és emiatt 4%-os lett az én értékelésem (Laccé asszem 21%). :P
  • Thanatos
    #2568
    rossz topic...
  • berczy #2567
    Nem tudja véletlenül valaki, hogy hogyan kell a splinter cell egy ben bekapcsilni a feliratokat amikor beszélgetnek egymással az emberek? Nagyon jó lenne, mert nem értem...
    Előre is köszi!