10611
  • Sadist
    #2689
    Nem lehet tudni ilyen fegyverekről? :) Egy jó ideig én is azt hittem, hogy Sam bácsi fegyója csak egy kitaláció. De egyszer rátaláltam erre:
    http://www.fnherstal.com/html/F2000.htm :)
  • Rambo 20
    #2688
    Mivan már fiúk?!
    Gyertek már!
    Sok buzi német kikickel!
    Jöjjön már valaki a hatosba is vagy akárhova!Samu.exevagyok!
  • grebber
    #2687
    Thepiratebay-ről
  • rezsofiz
    #2686
    Na jolvan sztem megpróbálom én is elkezdeni szedni torrentről
  • Duddits
    #2685
    PhazeDDL-en lógsz?? Én mikor az ilyen oldalakon lógtam úgy töknre ment a Windows hogy az nah! A netem össze-vissza működött, képeket nem adta be....
  • Hmuda
    #2684
    Asszem letörlöm az összes SC képemet és ezentúl ha csinálok akkor tényleg infra nélkül és 20%-os fényerősséggel, hogy lehessen látni valamit.
  • Duddits
    #2683
    Honnét szeded ennyivel??
  • Rambo 20
    #2682
    Hmuda nem jössz?
  • Rambo 20
    #2681
    Plz
  • Rambo 20
    #2680
    Valaki nem jönne Coopozni?
  • alph4
    #2679
    Üzenetek száma: 3 ! Már 2 helyen feltetten ezekszerint ezt a naon láma kérdést!
  • icespeakyy
    #2678
    Nem tud vki cracket?A sp3-hoz?
  • Hmuda
    #2677
    Mivel a coop is a multi része, szerintem egybe vehetjük. Plusz nem csak grafikából áll a multi, hanem játékmenetből is, ami erős kozmetikázáson esett át.
  • hykao #2676
    A COOP-ot külön vettem a hozzászólásban a sima multitól.
    Amúgy a multi dolgot elsősorban grafikára értettem, legalábbis a versus mód demójának kipróbálásakor én úgy vettem észre, hogy a grafika mitsem változott a PT-hez képest...de lehet, hogy a fullban totál más...
  • Hmuda
    #2675
    A multis megállapítással vitatkoznék, mivel a versus mód fel lett fejlesztve, a coop pedig rádob egy hatalmas lapáttal, szóval a multi is űbereli a PT-t csuklóból.
  • hykao #2673
    Én nem írtam, hogy a MGS-ban vannak szörnyek meg bogarak...ez két külön téma volt a hozzászólásomban...

    SC széria ügyben ismét vitatkoznék veled: véleményem szerint az első rész és a 3 pályás kiegészítője nagyszerű volt, de a Pandora Tomorrow sem volt alatta semmilyen tekintetben sem...(max. a néhány újrafelhasznált textúrára lehetne panasz: pl: az első részből megismert cirilbetűs üzemikonyha menü tábla visszaköszön a Pandora kábszerfinomítójában...de ezt szerintem sokan észre sem vették...nameg nem kizárt, hogy ugyanaz a cég szállítja az ebédet...:DDD)...szóval sztem a Pandora hozta az első rész szintjét egyjátékos módban...sőt érzésem szerint kissé felül is múlta azt a változatos és érdekes földrajzi helyszínekkel, kicsit javított, bővített környezeti elemekkel...és ezt az egészet még megdobta az újszerű multi rész...
    Ezekután jött a 3. rész, ami talán a multi kivételével minden tekintetben felülmúlja az elődöket (a történetről még nem tudok nyilatkozni, mert még nem nyomtam végig)...nagy fejlődésen esett át a grafika, a játékmenet, az animációk, stb. - úgy, hogy mindemellett elfut a játék még egy 8500-ason is, amivel annó az első részt nyomtam...ehhez társul még a COOP móka, ami Hmudáék elmondásai alapján elég ígéretesen hangzik...
    Szal rókabőr ide - rókabőr oda, de nem hinném, hogy ez a 3. rész a végigjátszás után sokakban olyan keserű szájízt hagyna, mint sok egyéb játékfolytatások...amik ráadásul nem évente jelennek meg, hanem sokévente...
  • Hmuda
    #2672
    A torrent nem úgy működik, hogy elképzeled. Olvass utána.
  • Danman
    #2671
    MErt nekem Azureusom van és néha felmegy 85Kb/s ig de általábann 3-4-gyel tölt.
  • mike369
    #2670
    bittornado... miért kérdezed?
  • Danman
    #2669
    Ti milyen letöltőprogit használtok torrent letöltésére??#2633
  • Joe004
    #2668
    Ne szidd a II.VH-t! Attól, hogy neked nem tetszik a gamerek 60-70 % a nagyon is jót szórakozik... Különben meg az SC is scifi beütésű...nem nagyon lehet tudni ilyen fegyverekről meg álcázóról...meg a jövőben is játszódik nem? A manga meg kinek hogyan esik, én nagyon sok embert ismerek akik szeretik tőlem sem áll messze de a MGS nekem sem tetszett a
    nagyon konzolos vólt az irányítás és a grafika is! A SC szép is az irányítás is profi... De a BF2 lessz a legjobb :D ! BF Foreva!
  • rorr
    #2667
    Egy hexen3 heretic 3-nak Én is tudnék örülni de most ezek a reális lopakodós és második világháborús faszságok mennek!!!
  • rorr
    #2666
    mert ,hogy folytatják az biztos a másodikat gyártó csapat már 1 éve írja a negyedik részt!gondolom én ami biztos ,hogy gyengébb lesz az eddigi tendenciából kiindulva.....
    Azért a pandora nem volt olyan brill mint az első rész!!!
  • rorr
    #2665
    A metal gear solidban hol vannak szörnyek,rovarok?
    Hangulatilag én a deusex és a splinter cell közé tenném a lopakodós és scifi téma miatt!Alaszka,az óceánok,usa is valós helyszinek nem?
    Amúgy hozzám a jagged alliance,rsix,swat típusú játékok állnak közel!De ha egy játékból 2év alatt 3 rész meg egy küldetés lemez jelenik meg akkor annak rókabőr szaga van!óTudom ezt az elsőt fejlesztő csapat gyártotta azért ilyen sűrű a megjelenések időpontja bár a 11 pálya kevésnek tűnik de így fél év múlva ismét legombolnakaz emberről 8-11 ezer forintot (warez hiányában:)
  • Lacc
    #2664
    Valszeg vissza se néz majd.
  • Hmuda
    #2663
    Ja nagyjából én is. Nekem már az animés beállítás elveszi a kedvem az egész MGS sorozattól, de ha már fantasy keveredés is van akkor abszoút felejtős. Bár ordít a beröfögéséről, hogy fanboy, szóval hiába magyaráztok neki, úygse érti meg.
  • Thanatos
    #2662
    egyetértek...
  • hykao #2661
    Hát én erről másképp vélekedem...
    Jó kis játék az...de emez jobb véleményem szerint...a MGS sorozatot én nem annyira preferálom...(miért??? csak pár dolog: Rahan hajú főhős LOL, manga fíling ismét LOL, fantasy beütés szintén LOL...és egy ideje már csak a valós földrajzi helyszíneken zajló, emberszereplős témák tudnak lekötni...elegem van a gyenge "B" kategóriás sci-fi, horror, fantasy, szörnyes, rovaros faszságokból...nekem ezek már nagyon uncsik...bár szívem szerint szivesen látnék már valami jó kis történelmi FPS/TPS kaland jellegű játékot...régen volt ezekből is bőven...de addig is, maradok a valós helyszíneken játszódó, emberszereplős játékoknál, mint ez is pl...)
  • rorr
    #2660
    AZ unom után vessző!!!
  • rorr
    #2659
    milyen jó kis játék az !übereli ezt a kis szánalmas rókabőrös lopakodást!(splinter cell) Én már unom a metal gear sorozat sokkal eredetibb!!!
  • hykao #2658
    Egyáltalán nem biztos, hogy fake, és az sem, hogy nem működik.
    Pl. a Second Sight még mind a mai napig nem tűnt fel az NFOrce-on, holott már régóta tölthető torrent-ről, és működik is...igaz, hogy kicsit bíbelődni kell vele, de aki nem akar bíbelődni, az vegyen eredeti szoftvereket...
    (még az is lehet, hogy NFOrce-ra csak 100% lámaproof release-eket pattintanak ki a hírekhez...így - a Second Sight-hoz hasonlóan - SC:CT-t sem hírezik, de már van működő trükkös verzió...)
  • dogjoy
    #2657
    abba a fórumba az van hogy ők se tudják hogy fake e, de 90%ra veszik hogy az. valaki tölti torrentről, de piszok lassú. mghogy az amit tölt valami nocrack, de nemtom hogy akkor most mi van,... azért csak letöltik, hátha
  • grebber
    #2656
    Wazeg pont akkor éri el a full sávszélt amikor le kell lönöm a gépet :(
    Remélem holnap is jön majd fullal.
  • ThugEdge
    #2655
    jó van na
  • grebber
    #2654
    Hát mivel starforce tuti kell neki.
  • alph4
    #2653
    A láma kérdéseket a láma topikba írd!
  • ThugEdge
    #2652
    viszont az lenne a kérdésem,hogy akinek má megvan origi,kell használni gém közben a dvd lemezt?vagy csak felrakod azt annyi
  • grebber
    #2651
    Ja egy probát megér.Max feleslegesen leszedtünk 4GB-ot.
    50-60k között ingázik kb 1 hét és lentlesz.
  • Thanatos
    #2650
    én akarok! csak elöbb a game kéne :)
  • Hmuda
    #2649
    Ja aki esetleg akar coopozni az szóljon.