10611
  • Thanatos
    #2729
    szal ahoz is kell má buhertuning
  • Thanatos
    #2728
    second sightot probáltad? mert az is kijátsza már sima sfnightmare-t...
  • hykao #2727
    Nem...benne van a hozzászólásomban, hogy miért nem...
  • Joe004
    #2726
    Attól félek ebből a STARFORCE-ból nagy gáz lessz... nem tudják feltörni... és a kiadók is tudják ezt, mert olvassák a fórumokat! Nagyon remélem feltörik mert ha nem akkor vége a wareznak !!!
  • ThugEdge
    #2725
    amúgy a mesterek közül vki tervezi a magyarítást?mert aszem nem fogom kivárni,mig megjelenik magyarul,ha megjelenik,mondjuk ez angolul is isten király,de a magyar az MAGYAR
  • Hmuda
    #2724
    Hmmm, csináltam egy kira képet. :D
  • sipi78
    #2723
    ja énse találom a nyelveket sajnos
  • grebber
    #2722
    Na 78.1% sajna vissza kell kötni a meghajtókat meg dvd-t irni meg sajna már magyaráznak szüleim.
    Holnap már tuti leér.De az a baj hogy ugysem fog menni de legalább meglesz ha lesz valami megoldás.
    Max ha csak francia valaki odaadja majd remélem a nyelvi fájlokat.
  • Danman
    #2721
    Én már 1 gigár letöltöttem a négyből!!!
  • Hmuda
    #2720
    Én még a beállításoknál se láttam nyelvet. Olyan nyelven van a játék amilyenben megveszed.

    Csak egy olyan nyelvi beállítás van, amelyiket ha bekapcsolod akkor az ellenségek a saját anyanyelvükön beszélgetnek egymással, káromkodnak mikor lövöd őket és rimánkodnak mikor épp nem találnak. Csak az a szépséghibája, hogy amikor ki kell őket kérdeznia kkor rögtön átváltanak angolra, de érdekes dolog hallgatni ahogy megbeszélik a világpolitikát a saját nyelvükön. :-)
  • Thanatos
    #2719
    figy akkor nem irták volna oda ha francia és angol is van benen , mint más gamenál se...
    lehet hogy az angolverzionál pl angol német spanyol vagy iylesmi kombo van és a francia meg full külön mint ahogy pl maygar verziok szoktak lenni...
  • Sadist
    #2718
    Csak azért kérdem, mert én UBISOFTból kinézem, hogy több nyelvet is beletuszkolnak egy játékba, és akkor nem gáz, hogy francia, mert át lehet állítani (Prince of Persiaban úgy tudom teljes fordítások voltak, szöveggel, szinkronnal).
  • Lacc
    #2717
    Telepitésnél nem, ingame meg nem néztem... De gondolom lehet azért.
  • Sadist
    #2716
    Hmuda és a többiek, akik megvették! Lehetett választani nyelvet a telepítésnél? Vagy valahol az Optionsben lehet állítani a nyelvet?
  • grebber
    #2715
    Már 1,5 éve csak torrentel töltök mindent.
    Egyszerűen érzi a tracker ahova csatlakozok hogy jó gyerek ez és engedi gyorsan tölteni.

    Fogalmam sincs miért tölti olyan lassan nektek.
  • Dave000
    #2714
    Nem tom, én onnan próbálom szedni ahonnan grebber és oda a language-hez az van írva hogy fra and eng, tehát vszínűleg angol is...
  • Duddits
    #2713



    Amúgy meg ha megszerzed az angol fájlokat, akkor angol is lehet...
  • Thanatos
    #2712
    nem, csak álcának van odairva hogy francia és valójában japánul van!!!
  • krisz21td
    #2711
    hali!Abban a francia verzióban minden szöveg franciául van?Lécci vki segítsen mer ha tényleg úgy van akkor nem szedem le!
  • Prince007
    #2710
    Jó!
    Ma délután megkaptam a játékot úgyhogy most teljes erővel elkezdtem játszani a single-el.
    Multiplayerrel majd késöbb játszom amikor már belejöttem:).
  • Duddits
    #2709
    De te még így is gyorsabban töltesz!! Enyém nem megy 10 fölé.
  • Duddits
    #2708
    Ez az!!
  • Danman
    #2707
    Hogy a rákba töltesz olyan gyorsan?Azureussal
  • grebber
    #2706
    Szépen csordogál
  • Hmuda
    #2705
    No, itt vannak az új hullám képei. Véleményezzétek, hogy így jobbak-e:

    Lecsapni vagy nem lecsapni? Ez itt a kérdés.

    MCAS Banco de Panama

    Vajon ezen elfutna a Dúmhárom?

    Még jó, hogy nincs tériszonyom. :P
  • Thanatos
    #2704
    apropo second sight, nem lehet megprobálni second sight "törését" (elvielg nekem ugytünt hogy az sf-et buherálja meg magához a gamehez semmi köze) beleaplikálni ebbe a helyzetbe?
  • Sadist
    #2703
    Azt nem tudom, hogy a címert kiszedték-e, de a felirat az 1000% hogy ott figyelt rajta :D
  • Sadist
    #2702
    Ez a fegyver már ki van fejlesztve :) Valamelyik ország most akarja rendszeresíteni. Talán Szlovákia, de nem biztos. Ha kicsit visszaolvasol Haditechnika topikban, talán megtalálod :)
  • grebber
    #2701
    Starforce Nightmare-el az a baj hogy nem mindenkinél müködik mert állitolag benne van az nfo-jában hogy nem megy minden hardverrel. :(
  • grebber
    #2700
    Még az a szerencse nem jött ki más game egyenlőre,tehát ezt lehet megállás nélkül tölteni.
  • hykao #2699
    Hát én eddig akárhol is néztem, mindenütt arról volt szó, hogy vagy kell USB-s meghajtó (HDD nem jó...) vagy várni kell, hogy legyen újabb SFN verzió, mert a Splinter Cell 3-nak már egy újabb védelme van, mint pl. a Second Sight-nak, így még azzal a módszerrel sem lehet elindítani...USB-s meghajtó híján...

    De azért töltsed csak, hátha ez a francia verzió másféle...
  • grebber
    #2698
    Persze hegyekben állnak épp mostis azzal irok.

    Természetesen nincs.

    Miért ?Tuti hogy a francia verzió azzal megy csak?
  • k8bal
    #2697
    Honnan szedjem le az eredeti-t??
  • hykao #2696
    ...van USB-s meghajtód?
  • grebber
    #2695
    100k-val tötti ha igy folytatja holnap estére talán lentlesz.
  • mike369
    #2694
    ...vagy esetleg nem tud valaki sp3-at a crack-hez?
  • hykao #2693
    Mármint a mianmári (burmai) pályára gondolsz? :)
    Igen a Pandorában az is visszaköszönt, bár kissé megváltoztatták: eltűntették a feliratot, és középen a BP címer helyére betettek egy "JAKARTA" feliratot... :))
  • rezsofiz
    #2692
    Nekem most elég lassan jön onnan. Estefelé gondolom begyorsul
  • Hmuda
    #2691
    Hát igen, Klenszi apó hozott anyagból dolgozik. :-)

    (Bár ha jól tudom, akkor ennek a fegyvernek a fejlesztését leállították, bár lehet, hogy rosszul emlékszem.)
  • Sadist
    #2690
    Újra felhasznált textúra? Pl. a "Fővárosi Csatornázási Művek RT." feliratú csatornafedő? :D
    Az első részben a kínai pályán lehetett látni, a másodikban már nem tudom hol.