10611
  • Dave000
    #2769
    Ha 300k val töltesz fel, akkor utána vmi ftp-re fel kéne dobni, mert ez a torrent egy átok, nekem el se indul...
  • rezsofiz
    #2768
    Ja értem, szoval arra kellene a meghajto hogy ki lehessen irni dvdre a cucct?
    A francia verziora gondoltam egyébként, amit most többen is szedünk torrentről
  • Dave000
    #2767
    Router mögül lehet egyáltalán Torrentet használni? Mert hiába forwardoltam, engedélyeztem a portokat, tűzfal kikapcsolva, akkor se tölt se le se fel... help pls
  • grebber
    #2766
    1% az kira.

    Remélem müködni fog!
    [kezét összeteszi és nagyon szurkol hogy menjen]
  • hykao #2765
    Milyen verziónál?
    Amúgy nem a telepítéshez kell, hanem mountolás helyett, mert a Daemon Tools, Alcohol meg ezek feketelistásak...vagy valami ilyesmi...

    Pontosan nem tudom, de nem is érdekel...ha valaki leszedte már a játékot magát, az tudja kipróbálni (vagy akinek eleve megvan, mint pl. Hmudáéknak...), addig minden csak találgatás...
  • grebber
    #2764
    A lényege a starforce-nak hogy eltolja a warez megjelenést.
    Feltörni felfogják mindenképpen legalábbis remélem.
  • zulur
    #2763
    Azért kell a meghajtó, ami virtuális, hogy valamin a mini image is fusson...Egyébként még 1 %-om van hátra a francia verzióból [ miközben 300K-val töltm föl, de csak 2K-val jön le...:( ].

    Itt valóban a SF Nightmare kell hogy menjen, de állítólag a kis buzi ruszkiknak már megy...úgyhogy reménykedő állásponton vagyok.

    A RELOADED és társai pedig még elszaroznak vele egy darabig. ( Nem mintha nem tudnák megtörni, de sztem megvárják mint a SC PT-nál, amikor az IMMERSION elbaszta az első törést...lehet nem akarank égni még véletlenül se... )

    DESTROY....!!!!
  • grebber
    #2762
    Ez nem teljesen van igy csak a régebbi starforce-oknál ez már újabb és újabbak is lesznek mert ha fel is törik, arra készteti a felhasználokat hogy vegye meg.
  • Torry
    #2761
    Minél több game jön ki starforce-al annál hamarabb fogják feltörni az egész starforce rendszert!

    Ennek meg csak örülni lehet:D
  • rezsofiz
    #2760
    Ennél a verzional StarForce nightmaret kell használni. Miért kéne akkor egyáltalán meghajto? Vagy magához a telepítéshez kell?
  • Dave000
    #2759
    Nem értem h miért Trackmania van kiírva, amikor a leírás meg scct-ről szól, akinek meg van próbálja már ki elindul-e.
  • Dave000
    #2758
    Szerintem azért, mert a védelem csak az ide-s cuccokat figyeli, és nem tud mit kezdeni az usb-vel, ez csak józan paraszti ész, nem tuti a válasz :DDD
  • Zsoldos
    #2757
    Mukodo tores meg sehol nincs. Ez a gamecopyworld-os se jo. Nforce-n kintlesz ha feltorik rendesen, sztem nem kell sokat varni ra.
  • dogjoy
    #2756
    http://m1009.gamecopyworld.com/games/pc_splinter_cell_3.shtml#Splinter%20Cell%203%20[ENGLISH]%20No-CD/Fixed%20Image
    itt van vmi crack, nézzétak már meg!
  • ati2002
    #2755
    "Észak-Amerikában megjelent CD-s változat nem Starforce3, hanem Safedisc4 védelemmel van ellátva"

    Hmm, ez jól hangzik, de akkor már a miénk lenne...
  • grebber
    #2754
    Akkor jó nem fölöslegesen szedem a francia verziót ha nem megy akkor csak a crac-ket kell várni.Nem kell törölni.



    Amúgy nem vágom hogy USB-s meghajtóval miért megy?
    Valaki magarázza el kérem.
  • hykao #2753
    Összefoglalom az infókat, amiket eddig olvastam itt-ott-amott:

    -állítólag az összes verzió ami jelenleg elérhető torrenten vagy bárhol (kivéve a legális cuccokat...:D) egyelőre csakis USB-s meghajtó esetén kelthető életre...
    -állítólag az a bizonyos francia verzió tartalmazza az angol nyelvi fájlokat is...
    -állítólag az Észak-Amerikában megjelent CD-s változat nem Starforce3, hanem Safedisc4 védelemmel van ellátva...
    -állítólag a D2D-s (letölthető) változatot sem lesz könnyű feltörni, mert annak is valami komoly védelme van, és csak 5 installra hitelesített vagy mi van...

    szal ezek a hírek keringenek...de ha valakinek van más vagy újabb infója, ne habozzon megosztani...mindenesetre olyat még nem olvastam sehol, hogy valakinek is elindult volna USB-s meghajtó híján...esetleg lehet próbálkozni IDE-USB átalakítóval, nem t'om az mennyibe kerülhet...
  • tomi1989
    #2752
    akkor amit most le lehet tölteni torrentről az nem működik??? feleslegesen nem akarok lehúzni 1 dvd-t.
  • B@dsector
    #2751
    De ha csak úgy fog működni, hogy mindent IDE eszközt lehúzok stb. akkor megyek a boltba már a mai napon:)
  • rekettyes
    #2750
    igen errol van szo mar egy hete
    de varsz meg par napot es tutira feltorik
    fasznak kell annyira sietni
    en meg csak most fejeztem be az elso reszt=)
  • B@dsector
    #2749
    Jól látom, hogy nem igazán lehet letölteni a játékot?
  • rekettyes
    #2748
    én is tök ugyanígy vagyok ezzel
  • CUCLI
    #2747
    én már átgondoltam. ma vagy holnap megyek sopping
  • Hmuda
    #2746
    Én is végigvittem már érgebb óta. Szerintem ha enyni idő alatt nem volt semmilyen warez release akkor ideje komoylan fontolóra venni nektek is a vásárlást. :-)



    Sokat szenvedtem a full 100%-ért de nem bántam meg. :-)
  • Lupis
    #2745
    Milyen hosszú az egyjátékos része?
  • dikki*yysw
    #2744
    Aha. Szal Lacc már végigvitte állítása szerint, meg már 3 napja felkerült a torrent, de még senki nem tudja milyen is pontosan. Asszem inkább várok, ha lesz nforce-on hivatalos változat, majd visszatérek a kérdésre.
  • grebber
    #2743
    Nem olvastad át az üzijeimet figyelmesen.
    Még nem jött le este nem mehet a gépen.
    Ha ma is felgyorsul a letöltés este meglesz.
  • rezsofiz
    #2742
    Nah elvileg neked éjszaka leért mondjad majd hogy megy e
  • tigeroo
    #2741
    várjál, induljon el előbb o:
  • Lacc
    #2740
    Na befejztem én is a single kampányt, és a coopból is már csak az utolsó mission van hátra :)
    Tetszett egyébként, egész jó kis története van, én végig élveztem. És a utolsó mapet én is 100-asra csináltam meg, mondjuk a többit azt még nem :D
  • Thanatos
    #2739
    mit nem mondasz...
  • Hmuda
    #2738
    Szerintem meg fölöslegesen találgattok, mivel a cracker csapatok úgyis végigpróbálnak mindent. Ha nekik nem egy akkor nektek se fog.
  • Thanatos
    #2737
    amugy én potyára tuti nem fogok 4 gigát lerántani..., amdj aki már szedi és leér neki az emgmondja a frankot :)
  • Thanatos
    #2736
    azt hogy amikor kijött a second sight "törés" (tudod a három filebol álló buhertuningról beszélek ami velszinű inkább valami bugkihasználás és nem rendes törés)akkor szvsz a scct-re kerülő védelem már valszinű kész volt részben vagy egészben (mármint az új verzió), de ha még nem is akkor se modositották hogy kivédje a second sight féle bugusingot is...
    de ettől persze még akrámi is lehet e ez az én tippem (amugy nemtom second sight törése menyire játék specifikált, mert a 3 filebol az ucso elvileg tényleg törés és nem csak a driver frisitő meg etc...)
  • hykao #2735
    Jó kérdés...külföldi fórumokat böngészve sem találtam erre egyértelmű választ...van aki azt mondja, csak francia, és van aki szerint multi (csak francia madár volt a feltöltő...)...szal a külföldi fórumok-topikok sem értelmesebbek, mint az itthoniak... :))
  • dikki*yysw
    #2734
    Akkor ha jól értem, amit ti leecheltek nagyban a francia verzió?
  • hykao #2733
    Nem egészen értem, hogy mit akarsz mondani...de próbáld ki, ha van ötleted...
    Maga a játék úgyis kell majd, szal nem árt letölteni... :)
  • Thanatos
    #2732
    de az új sf védelembe tudtomal csak a sima sfnightmare-t nyirták ki, a buherálást nem biztos mert az még elég új és az új verzio se tegnap készült szvsz, szal...
  • hykao #2731
    Kíváncsi leszek, hogy ezzel a mini image-es dologgal elindul-e valakinek majd...
  • hykao #2730
    Te nem olvasod, hogy mit írtam???
    Ismétlem: az SC3-nak újabb SF védelme van, mint a Second Sight-nak...
    (mellesleg Second Sight-ot beüzemeltem...és a topikjában le is írtam részletesen magyarul, hogy mit kell csinálni lépésről-lépésre)