10611
  • Dave000
    #2851
    "én nem szenvedek, mivel én nem torrentről húzom" ez szerinted mi? enyhén folyamatosan írtad, úgy hangzik mintha közben szednéd vhonnan és közben röhögnél rajtunk, mostmár értem mit akartál írni, de magyarul az kb. így hangzik: én nem szenvedek torrenttel, mivel én megvárom a release-t. Peace!!!
  • fitutufi
    #2850
    ezen nem értem mi bajotok
    én csak azt mondtam hogy nem szenvedek a torrenttel most majd lehúzom ha kijön a crackelt verzió sokkal gyorsabb helyről !
    ez volt a lényeg
    ezt felfújni...LOL...
  • zulur
    #2849
    Olvasni tudok pajtás, csak ellentétben Veled, én próbálok konstruktív lenni...
    99,4 %...vazzze:( ( ezt nem hiszem el )
  • Dave000
    #2848
    marha jó vicc vót, de nem tudom értékelni, ahhoz túl messze van már ápr. 1.
  • fitutufi
    #2847
    nem kéne egyből leugatni, attól h még nem tudtok olvasni
  • fitutufi
    #2846
    nem olvastátok el rendessen az én üzenetemet és grebberét alapossan
    szval tegyétek meg !
    én nem töltöm sehonnét !!!!
  • hykao #2845
    Hagyd rá! ...ez az egyik kedvence a gyereknek...nem ez az első topik, ahol eljátsza a titokmatyit... :)
  • dogjoy
    #2844
    csak kamuzik a hülyegyerek
  • zulur
    #2843
    Akkkor meg mi a fasznak mondod?
  • dogjoy
    #2842
    fitutufi tud valami , de ha nem akarja(od) elmondani akkor ok, de mi is szeretnénk a gamét!!!
  • Dave000
    #2841
    Talán azért mert a notik hardware felszereltsége nem vmi durva, amelyikben már 512 ram van az már komolynak számít, a vidkariról nem is beszélve, hogy milyenek vannak benne, sztem egész egyszerűen nem bírja el
  • Sadist
    #2840
    Úgy olvastam, hogy egyszerűen nem támogatja a notebookokat. Nem az sf3-as védelem miatt.
  • fitutufi
    #2839
    közöd?
  • dogjoy
    #2838
    fitutufi???
  • dogjoy
    #2837
    Hát akkor honnan?
  • dikki*yysw
    #2836
    Miért, van benn a Starforce3-on kívül valami speckó védelem a notebookok ellen is, vagy mi? Miért ne futna, hol élsz te?
  • Dave000
    #2835
    routeren dmzbe vagyok vagy sem, semmi jelentősége, mondom pl filmet meg egy két dolgot tudok tölteni de az SP nem akar elindulni
  • dikki*yysw
    #2834
    És ezek szerint Hmuda már megvette :)

    Örülök egyébként ennek a dolognak, kell néha pár ilyen pofon a gamereknek, hogy a megjelenés után napokkal még sehol nincs warez... csak ezt egy köztudott megjelenési dátumú játéknál lett volna jobb eljátszani, ha pl. én sem tudok arról hogy már megjelent, akkor az átlagember se biztos.

    Pl. egy HL2 vagy egy Doom3 megjelenést mindenki tudott.
  • Sadist
    #2833
    Egy baj van, hogy notebookon nem fut a játék :D
  • fitutufi
    #2832
    én nem szenvedek, mivel én nem torrentről húzom
  • dikki*yysw
    #2831
    Ahogy most átolvastam utolsó pár10 hsz-t, a játék már kapható, csak SF3-as és nem törték még meg (vagyis USB-s meghajtóval működik csak {sok notebookban USB-s a meghajtó}).
    Jólvan, röhögjetek ki, én még az aranylemezről sem tudtam, mostanában nem igazán figyeltem oda a játék/warezipar történéseire :)
  • dikki*yysw
    #2830
    Hm, most nőttél a szememben :) Főleg hogy te képes vagy torrentet használni, amit a sok lamz0r nem :)
  • Zsoldos
    #2829
    Nem lepett ki, sot 2 feltolto van. Csak epp te nem tudsz hozza kapcsolodni (vagyunk parezren), igy a tobbiektol kell megvarni mig atcsorog.
  • Zsoldos
    #2828
    Hm. Nemtom, en akarmit irok be, megeszi (neha van csak olyan, hogy foglalt) 1 proba erejeig rakd magad dmz-be a routeren, tuzfallal meg engedelyezd amit kell.
  • Dave000
    #2827
    Ha a beállítás varázslóba tesztelem a portot, ami be van állítva azt írja használatban van, ha meg másik portot (ami forwardolva van routeren és tűzfalon is engedélyezve van) azt írja NAT hiba.
  • grebber
    #2826
    De milyen köcsögség már hogy kilépett a feltöltö ott röhög magában azt mimeg kamillázunk 98.4%-nál.
    Remélem megszán minket és beleteszi magát még ebben az életben.

    hykao: elmultam már ja.annyira tartanak el hogy itt alszok meg kajálok.Minden mást én magam veszek az "össztöndíj" vagy ki tudja már minek nevezik-ből.
  • CUCLI
    #2825
    nagyon átmentünk offtopicba.. Hmuda meg fog b@xni a végén
  • Dave000
    #2824
    Mapping request: UDP tracker ügyfél port (UDP/65510), enabled = true
    Mapping request: Bejövő ügyfél adatport (TCP/65510), enabled = true
    Mapping request: TCP Tracker Port (TCP/6969), enabled = false
    Mapping request: TCP SSL Tracker Port (TCP/7000), enabled = false
    Mapping request: UDP Tracker Port (UDP/6969), enabled = false

    Ezek vannak, és fut!
  • hykao #2823
    Nem akarom szétoffolni a topikot, de hát apám ezek elég szarul hangzanak...
    Ha minden igaz, akkor már elmúltál 18...és (még/már :DDD) két nő uralkodik rajtad...s te a hisztizéshez folyamodsz...má' bocs de ez nagyon lol... :)))
    Már rég le kellett volna ráznod a szülői rabigát...persze ha ez a két nő tart téged el fullra, akkor elég kalács a helyzet... :)

    (egyébként hová kellett zarándokolnod??? :P)
  • Zsoldos
    #2822
    Aktivan kapcsolodsz? Nem lehet hogy NAT mogott vagy, es passzivan kapcsolodsz? Sokan ezert nem tudnak rendesen tolteni torrentrol. Ha ez a szitu akkor hasznalj Azureus klienst es kapcsold be az UPnP -t. Ha vmi hibat ir, hogy nem tetszik neki a defaultban adott port, nyugodtan irhatsz be masikat. Ha esetleg tuzfal van akkor engedelyeztesd az uj portot.
  • grebber
    #2821
    Elváltak a szüleim apuka 100km-re okos nagymama és anyu van.
    De a legnagyobb az ha megkérdem miért nem mehet este a gép (minket nem zavar) ők a másik szobába.A válasz MERT.Na ilyenkor tudok atomidegbeteg lenni.

    A net bekötéséért is rendesen zarándokolnom kelett hogy legyen.
    De benyomtam a durcit senkihez egy szót se és megenyhültek.

    Hogy a game is szóba kerüljön már kemény 98.1% 0-1k 2 és fél óra :(
  • Dave000
    #2820
    Hát pedig nekem akkor sem akar elindulni, pedig mondjuk ha arról az oldalról leszedek egy filmnek a torrentjét, azt elkezdi tölteni, de ezt...
  • KeKKSZike
    #2818
    De... Ez nem angol, nem? Mert olyanokat lehet ott olvasni, hogy... Kérdezik, hogy az angol verzió mikor lesz meg? :O
  • hykao #2817
    Ne neki mondd! Van okos apuka ott... :)))
    (mellesleg jah, ennyi erővel nyugodtan lehetne áramtalanítani lefekvéskor...vagy méginkább levágni a bejövő főkábelt és legalább 10 méterre helyezni a csonkot, nehogy "átjárás" legyen...:DDD)
  • Zsoldos
    #2816
    Pedig ha elolrol kezded szaguldania kellene (a leecherek nagyreszenek 90%+ megvan). Ha most kezded el tolteni, mar lesz a vegere seeder is.
  • Dave000
    #2815
    Hát jah, nálam még 1 seedert se talál..., még 1kb-ot sem szedett le..., mindenki tele van, ha vkinek leért, megkérném h töltse fel vhová, pls, sokunknak tenne szívességet...
  • Zsoldos
    #2814
    Es a konnektorbol is kihuzod? Csak mert ha nem, akkor tok 8. Batyam gepe ugy kezdett langolni, hogy bekesen pihent a gep a sarokban..
  • jAsOn VoOrHeEs
    #2813
    miért, mi másra gondoltál?
  • grebber
    #2812
    Egyátalán nem kár nekünk már meglesz mire lesz törés csak crack és play te meg szenvedhetsz vele akkor.
  • Zsoldos
    #2811
    mirol toltod? Ahonnan en nyomom, ott 1 db seeder, aki csigalassu (5-6k lehet) es neha feljon neha lelep. Ehhez kapcsolodik potom 6500 leecher :) En kb masfel napja kovetem a diszes tarsasagot, te most erted be a tobbseget :) Igy most mindenki sziv es tetulassu, viszont mindenkinek egyszerre meglesz.