10611
  • Sil3nt
    #2891
    akkor ez a verzsön usb winyós megoldás? valakinek müxik?
  • grebber
    #2890
    Ragyogo már van sok seeder.


    Danman: Bittornadom

    De minden full alap én nem állitottam semmit hanem csak simán rávittem a dsl/cable slow-ra a többi ablakban nem nyultam semmihez.
  • Danman
    #2889
    EL tudnál nekem küldeni képeket aróól hogy hogy van beállítva a BitTornadot???Privibe is lehet,mert én is szretném oly gyorsdan tőteni mint te!!!!Köszi
  • rezsofiz
    #2888
    :DDD
  • nagykispeter
    #2887
    Jah nekem se ment egy játék sem vele
  • ACE
    #2886
    hiába lesz seeder, attól még gyorsabb nem lesz a letöltés... A mostani 99%-osoktól is ugyanúgy töltesz, mint amikor átmegy seederbe, tehát attól még gyorsabb nem lesz.
  • hykao #2885
    Nem! Az USB-s buli meg ez a mini image-es KÉT KÜLÖNBÖZŐ DOLOG!!!
    Csupán a mini image-es témára eddig mindenki - az általam olvasott hozzászólásokban - azt írta, hogy neki nem megy...
  • Dave000
    #2884
    nekem van usb driveom is, de a pendrive sokkal egyszerűbb lenne, vagy rárakni telóra :DDD
    - Te megvan a SP:CT?
    - Persze, itt van a telómon, dugjuk össze oszt nyomjuk.

    :DDD
  • rezsofiz
    #2883
    Nekem is pendriveom van én is azzal fogom probálgatni
  • rezsofiz
    #2882
    Igen
  • Dave000
    #2881
    Hát, lehet, sztem egy pendriveról simán menne
  • Zsoldos
    #2880
    meg nem sok embernek jott le.. de most tobbszaz ember tart 99.8% -on, ugyhogy nemsokara rohadt sok seeder lesz.
  • Thanatos
    #2879
    hm, nem is rssz 5let, ezt probálja ki valaki és ha megy szedem énis :)
  • ACE
    #2878
    De hogyhogy nem írják a GCW-ön, hogy USB drive-ra lehet csak felrakni, és úgy jó?
    Jól értem, hogy az USB drive-on csak a miniimage-nek kell lenni? Tehát ha van egy flash kártya olvasóm, meg egy 256-os kártyám hozzá, akkor az működhet?
  • Hmuda
    #2877
    Hát azért ha utánagondolsz akkor rájössz, hogy ha működne akármelyik is akkor már mindenki tudná és szedné ezerrel. De jelenleg mindenki zsákbamacskázik. :P
  • rezsofiz
    #2876
    Ha jol tudom az csak 1 miniimage amit fel kell rakni az usb drivera hogy menjen a game....
  • ACE
    #2875
    Na ez megint értelmes hozzászólás volt.
    Én kérdezem, hogy honnan veszitek, erre meg a válasz, "Mert mindenki tudja..."
    Ha értelmeset nem tudsz, akkor inkább ne szólj, köszi.
    Én úgy tudom GCW-re amit felraknak, azt előtte letesztelik...
  • Hmuda
    #2874
    Mert mindenki tudja, hogy csak USB-s driveal megy és ami a CGW-n van ha jó lenne akkor attól zengene az egész internet.
  • ACE
    #2873
    De most ezt honnan veszitek hogy csak USB-s drive-al megy? Gamecopyworld-ön, ami van fix, az nemjó?
  • Dave000
    #2872
    Hát én azt tudom, de a notikat alapjában véve nem játékra gyártják, persze van kivétel, de sztem ezért nem foglalkoznak vele, 1ébként az tényleg hülyeség, h nem futna el, csak a készítők arra építenek, h még Amerikában sem lapul mindenkinek a zsebében noti, mert ha pénz is van rá, minek? Neki úgyis Xeon procis asztali gépe van, minek egy noti amin játszik 2 órát és utána tojást lehet rajta sütni. Ennyi erővel kirakhatnák Nforce-ra a SP3-at mert néhányunknak van usb-s driveja mégsem teszik, ezt én sem értem, de ez van.
  • ACE
    #2871
    Szerintem kizárt dolog, hogy 5-6ezer emberből mindenki ott ül a gép előtt, és ahogy letöltötte a cuccot, már kapcsolja is le a torrent-et...
  • Dave000
    #2870
    Ha meg a megszerzésére gondoltál, akkor sry, bár nem értem mért ne érné meg ha megvan 2-3 napon belül, mint várni a crackre ami lehet hogy olyan lesz mint néhány játéknál h fél év volt mire feltörték...
  • Dave000
    #2869
    ftp-re nem tudnád feltolni? jobb mint torrenten sheedernek lenni 2 napig, sztem...
  • Smuge
    #2868
    Tisztázzunk már valamit, nem azt mondtam hogy a játék nem éri meg hanem azt hogy ennyit szenvedni vele hogy tudjál játszani de mind1 te tudod.
  • dogjoy
    #2867
    figyu van ftp server programom, ha a sajátodból akarnál ftp-t csinálni, vagy esetleg feltöltheted egy másik ftp-re , ha megtennéd?! A sajátgéped még én se ajánlom! Még baj lehet belőle...
  • Hmuda
    #2866
    Már csak a multi megéri a pénzét, a szingli meg csak adalék.
  • Hmuda
    #2865
    Nem, az egyik pálya (Szöul) ketté van osztva. Mindegyik pálya le van zavarva egyetlen töltéssel, de Szöul sajna nem (átvezető miatt is gondolom).
  • zulur
    #2864
    Azért mert ha leszedik akkor kikapcsolják...ennyi.Én biztos h 2 napig 400K uploadra hagyni fogom a világnak a lehetőséget...És idén ennyi lesz a karácsony!
  • ACE
    #2863
    Azért az érdekes, hogy senkinek nincs 98.8 fölött... két db seeder van, de valahogy senki más nem megy át seeder-be, ez hogy lehet?
  • Thanatos
    #2862
    rotfl
  • grebber
    #2861
    Na megyek edzésre ilyenkor mehet a gép.
    98.8% remélem mire hazajövök lentlesz.Vagy bárkinek csak tesztelve legyen már.
  • dikki*yysw
    #2860
    Nah és még én vagyok a hülye. :)
  • dikki*yysw
    #2859
    Manapság 300k körüli összegért 1.7-es Pentium-M procival, 512 rammal, dvdíróval, 60as vinyóval, radeon 9700al szerelt zsír gépeket lehet kapni. Az, hogy esetlen nincs sokaknak erre pénze, meg hogy nem ez az elterjedt, egy dolog. Attól még egy ilyen notebookon tud futni a játék.
    Ez olyan mintha azt mondanád, egy autó nem tud 200-al menni, mert itthon mindenkinek Trabantja van. Attól a többi még megfutja a 200at, és nem csak a Formula-1es.
  • dikki*yysw
    #2858
    Lol, ekkora hülyeséget ritkán hallani.
  • Dave000
    #2857
    Azt majd én had döntsem el ha játszottam vele...
  • Thanatos
    #2856
  • Smuge
    #2855
    Rossz nézni ahogy szenvedtek a játékkal Higgyétek el ennyit nem ér az egész!
  • Dave000
    #2854
    vazz ha legalább vkinek lejönne és feltudná tölteni egy ftp-re nagyon örülnék, és még sztem nagyon sokan, engem az usb nem érdekel mert faterom laptopjához kaptunk usb-s dvd-t :D
  • rezsofiz
    #2853
    Egyébként nekem van USB driveom szal majd meg tom nézni megy e azzal e e.
  • hykao #2852
    Idéznék:

    - én nem szenvedek, mivel én nem torrentről húzom
    - Hát akkor honnan?
    - közöd?

    Szóval ezt, hogyan lehet még "rendesen" elolvasni-értelmezni, hogy egy értelmes ember számára ne az jöjjön le belőle, hogy te "húzod valahonnan, de nem torrentről"???
    De tudod mit? Még el is hinném, hogy csak szarul fogalmaztál, ha nem játszottad volna el ugyanezt a mókát már más topikokban is...