10611
  • grebber
    #2931
    Igen game feltelepít cd/dvdrom lehuz mini image mountol serial beir de semmi.
  • dikki*yysw
    #2930
    szerintem speciálisan erre fejlesztett droidok tízezrei figyelik a netet, átprogramozták a CIA összes carnivore-ját és most nem a "bin laden, terrorism, bomb" szavakat figyelik hanem a "splinter cell, crack" szavakat, szóval hamarosan értem is kopogtatnak mert leírtam őket, de én fontosnak tartottam figyelmeztetni titeket argh.
  • cleric
    #2929
    A #2865 kivételével az első oldalon 1 hsz sincs magával a játékkal kapcsolatban, csak a warez/laptop megy. A HL2/D3 óta szétzüllenek a topicok :(

    Ha ennyire jól sikerült a védelem, és gyakorlatilag nincs játszható verzió, szerintetek a UBI mennyire figyeli a warez csatornákat/fórumokat? Nehogy nagy szívás legyen ebből nagy igyekezetből, mert most már nem letölteni, hanem feltörni akarjátok a játékot és ez már nem ugyanaz a kategória. Nagyon várt játéknál bukott már be warez csoport, pedig nem is voltak annyira gyanúsak a körülmények, mint a SC3-nál.
  • Duddits
    #2928
    De ha valaki leszedte, próbálja már ki azt amit lejjebb írtam! Lehet, hogy úgy működik.
  • Shep
    #2927
    ne izguljatok csak hónapok kérdése és feltörik, addig meg elvagyok a már meglévő és még kijövő cuccokkal, aki nem tud várni az vegye meg.
  • rezsofiz
    #2926
    Splinter_Cell_Chaos_Theory_pour_PC_par_Snake.part01.rar

    Ezek a fájlok nevei. Szoval sztem ugyanaz:)
  • dikki*yysw
    #2925
    "its actually been up for about a week. this is jut a renamed version. the original was multilanguage. also you still can't play. there isn't a working crack. some people say they get it to work, most can't. but if you have real keys, you can play online, and maybe on a land without. you can play the multiplayer training."

    "no, that does NOT work.. sorry"

    szal örüljünk. :d
  • dikki*yysw
    #2924
    Valszeg vki otthon készítette unalomból, alcoholklón biztos :d
  • Duddits
    #2923
    KIJÖTT EGY ÚJ!!!

    * Install the game - Full Installation.
    * Disable any CD-ROM/Writers and/or DVD-ROM/Writers using StarForce Nightmare.
    * Mount the SCCT.MDS CD-Image in Daemon Tools v3.47 or the latest Alcohol 120%.
    * Play the Game!

    itt!!
  • fitutufi
    #2922
    nemigazán
  • djcom
    #2921
    LOL
    Hú.KÖszi.
    Csa mondja már meg vki,ami a torrenten van az müxik vagy sem?
    He?????
  • dikki*yysw
    #2920
    valsz
  • hykao #2919
    Ez így van, le is írtam korábban...de úgy tűnik sokaknál az ábrándok elhomályosították az elmét... :)))

    Szal:

    1. vagy van USB-s DVD meghajtód, ekkor kiírod DVD-re és ezt fogja eredetinek olvasni...
    2. vagy pedig megkísérled az installálás után a mini image-es krekkel (amit Daemon-nal vagy Alcohol-lal bemountolsz...) elindítani...
    3. vagy vársz, hátha lesz egyszerűbb megoldás...
    4. vagy megveszed...
  • Thanatos
    #2918
    jah pontosan, de éna ttol félek usb driver alatt usb dvd meghajtót értenek és ugy megy hogy ki kell irni :/
  • hykao #2917
    ???
    SFN-nel hogy fog menni Daemon nélkül, mikor annak az a dolga, hogy lekapcsolja a meghajtókat és elhitesse, hogy a Daemon a meghajtó??? :)))

    (A mini image-es krekknek úgy kéne elméletileg működnie, ahogy leírtam...ez totál független téma az USB-s bulitól...)
  • zulur
    #2916
    Csak SF Nightmare-rel fog menni, a legújabbal! Daemonnal NEM!!!!!
  • hykao #2915
    Felinstalláltad, majd a mini image krekket bemountoltad a Daemonba (legalább 3.47), a meghajtó(ka)t lelőtted a starfoce-szal???
  • dikki*yysw
    #2914
    A Scrapland most jött ki törve, októberben jelent meg. Remélem ez is vár eddig a megjelenéssel :)
    (bár úgysem fog :( )
  • dikki*yysw
    #2913
    :D
  • dikki*yysw
    #2912
    Nem arra gyártják, vaz. Te kizárnád a noti tulajokat azért, mert a gépüket nem arra gyártják?
    Zárjuk ki a windows 98, ME, hiszen csak kb. 10 % -a a piacnak, a 2k és 2k3 server felhasználókat hiszen nem játékra csinálták az OS-t, az amd procisokat hiszen csak 16% a piaci részesedés, akkor már az nvidia kártyásokat mert kevesebben vannak mint az Atisok...
    Japánban több notebookot adnak el mint asztali gépet. Semmi erőfeszítésbe nem kerül, hogy notebookon is fusson vmi, hiszen ugyanaz a HW, OS, driver minden. Miért ne menne vmi, ez nonszensz.
    Na de hagyjuk.
  • zulur
    #2911
    Kipróbáltad már a mininova-n levő crack témát hozzá? Én most momentán gázba vagyok, mert a cucc lejött ugyan, és épp 906K-val upload-olok, de a mini image cucc Nálam már legalább megmozdult, de valóban nem indult el jól, viszont az eleje már bejött a reklámoknak...
    Szóval nem reménytelen&csak SF Nightmare legújabbjával megy..

    DESTROY.....
  • Shep
    #2910
    nekem majd az a verzió kell ami grebernek is megy, mert ha már neki is megy akkor ... :)
  • grebber
    #2909
    Már kiprobáltam nem megy vele de a piratebay-t is olvasgatom ott sem megy senkinek sem.
  • hykao #2908
    Ha már lejött neked, akkor kipróbálhatnád a mini image-es témát!
  • Dave000
    #2907
    nekem van usb-s meghajtóm, csak nem tudom letölteni sehonnann...
  • grebber
    #2906
    LOL megkérdezem haverokat van-e valamelyiknek iPod és arra rátolom

    Ezek márcsak nyügök amiket benyomunk.Bele kell törödni egyenlőre akinek nincs USB-s meghajtója annak nincs "ingyen" game.
  • ACE
    #2905
    FLASH DRIVE USB2.0 1GB KINGMAX (2ÉV GAR) 21.240

    :D
  • Thanatos
    #2904
    őőő, hát végülis :D
  • ACE
    #2903
    Van, de akkormár megveszem eredetibe, azis olcsóbb mint egy ilyen pendrive :)
  • Thanatos
    #2902
    kéne cd-s verzio és ha még azon is ugyanez a védelem lenne az se lenne gáz mert 1 gigás pendrive már van :P
  • ACE
    #2901
    Elvileg az USB-s meghajtó az ugyanaz mint a drive, viszont ha az egész DVD-t kell a drive-ra rakni, akkor a pendrive kicsit gáz, mert kinek van 5 Gigás Pendrive-ja, ha egyáltalán létezik :D
  • Dave000
    #2900
    Miért van az h Bittornado timeout hibát csinál???
  • rezsofiz
    #2899
  • grebber
    #2898
    Nem.Csak olvastam a piratebay-en hogy csak USB-s meghajtóval.
    A pendrive-os cuccot is kiprobálom majd
  • rezsofiz
    #2897
    Miért, már kiprbóbáltad?
  • rezsofiz
    #2896
    Jah, 25 seeder van már
  • grebber
    #2895
    "Most mér mondod engem innentől kezdve már nem érdekel nekem lentvan." [Mondanám ha köcsög lennék,de nem vagyok az.]
    Hát én nem tudom mi van nálatok nekem 120-al jött és végre befejezte mert vannak seederek.

    Sajnálom de nem kell szerintem mérgelödni mivel ugysem megy.Szóval ráérnek akik töltik.Mert mire lesz normális crack addigra tuti hogy lentlesz mindenkinek.
  • Thanatos
    #2894
    nincs, nemis lesz, vedd meg, etc etc :)
  • k8bal
    #2893
    Nah akkor most valaki írja léci hogy mi van mert naponta 200 új hozzászólás a 3/4-e off! Léci írja le vki mi van!! Tehát pl: van e már MŰKÖDŐ verzió... köszi
  • ACE
    #2892
    na és mit ér? Most már van 513 Seeder, és gyorsabb lett? Nekem nem...