10611
  • Hmuda
    #2971
    Működő warez még nincs.

    És a coop kampány csak részletekben fedi a szingli kampányt, külön története van.
    És nem árt egy gyors net hozzá, mert rengeteg adatot kell oda-vissza cserélgetni a gépek között.
  • dogjoy
    #2970
    tehát warezolttal nem megy?
    amúgy meg meg fogom venni, én nem warezolok! akkor van válasz?
    thx
  • Rambo 20
    #2969
    dogjoy szerintem ha te nem eredetibe vetted meg akkor nem értem miért fordult meg a fejedben ez a kérdés.
  • dogjoy
    #2968
    coop módban online végig lehet vinni?
    ha igen akkor hány KB/s net kell hozzá?
  • Rambo 20
    #2967
    LoL.Warez powa???
    Igen leszedtem.
  • Rambo 20
    #2966
    Remélem hogy nem két hónap múlva adják ki nagy nehezen.
  • dogjoy
    #2965
    leszedte már vki a jatekot???
  • Hmuda
    #2964
    Még nem sikerült, de rengeteg ember van akik még porotk megnyitása utáns e tudnak játszani szóval mindenki vár a patch-re.
  • Rambo 20
    #2963
    Hmuda te nem tudod hogy miért nem bírok szervert csinálni?
    Amúgy te már beállítottad a portokat nem?
    Mert ahogy látom itt kemény warez van úgyhogy kiváncsi lennék mennyien tudnak nekem választ adni.
  • Hmuda
    #2962
    Igen.
  • dogjoy
    #2961
    a coophoz megvettétek a gamét?
  • Rambo 20
    #2960
    Jé!
    Coop módban miért nem tud szerverre jönni senki ha én csinálom?
    Bedobja a nevüket aztán semmi.
    Amúgy ha valakinek ezzel megkönnyebbítem a dolgát akkor a játékhoz kello portok a 40000-42999 és a 6668.
  • Duddits
    #2959
    Te is csak irogatsz... Ha letiltja, vagy lehuzza a meghajtót akkor meg minek írja ki a Mini Image-t?
  • DayWalker
    #2958
    ez jó lesz?

    dvx_chaostheory_guide
  • hykao #2957
    Akkor nem fagyna le...annak fagy le, aki a vinyót kapcsolja le a DVD meghajtó helyett...
  • grebber
    #2956
    Na ettől féltem.
    Azért düddö nem vagyok jókat kapcsolok ki.
  • hykao #2955
    Ezt te nem tudhatod. Eddig elég sok fórumot rágtam át, és van aki azt írja nem megy, viszont olyanok is vannak, akik azt írják megy...szal akkor most mi van? Majd kiderül, ha saját szememmel láttam... :)

    Mellesleg emlegetnek egy újabb krekket is, valami TNTSUX félét...
  • hykao #2954
    LOL banyek! Azért fagy a gép tőle, mert nem jó dolgokat kapcsolsz ki vele! :))) Te a vinyót kapcsolod ki vele a DVD meghajtó (író) helyett (vagy vele együtt...)
    Győződj meg róla, hogy a DVD meghajtó (író) mire van kötve, és annak megfelelően kapcsolgass bazz... :)))
    Mellesleg ennyi erővel BIOS-ból is letilthatnád a meghajtót, minek huzogtani-feszegetni föl-le...mást huzogassá'... :)))
  • grebber
    #2953
    Ja és lécci ne "se"-zél mert csak a Second Sight nem ment.
    A SC3 alapból nem megy senkinél csak USB-s cuccal.
  • grebber
    #2952
    Csupán azért mert egyik SF-os progi sem müködik nálam mert fagy tőle a gép.De Hardverfüggö tehát nemmindenkinél megy.

    cd/dvdrom lehuz - ezt minek , azért mert tuti módszer csak a Second Sight nem ment igy.
  • Sadist
    #2951
    Akinek megvan a játék manualja pdf-ben az feltenné valahova? Kíváncsi vagyok egy-két dologra a versus móddal kapcsolatban.
  • k8bal
    #2950
    nézz el a Pandora Tomorrow-os topikba ott van!!
  • Danman
    #2949
    A Pandora Tomorrow-hoz nincs magyarosítás ugye,mert magyarul jelent meg!!Akkor viszont nem tudná nekem vki elküldeni az ő szövegét(Persze kinek magyarul van meeg)KÖSZI
  • hykao #2948
    "cd/dvdrom lehuz" -ezt minek??? SFN kimaradt???

    Mindegy, te a Second Sight-ot se tudtad beizzítani...én má' nem hiszek senkinek, csak majd a szememnek...má' csak olyan 10 nap és leér torrent-ről...azt majd meglátjuk, addig még kijöhet pár verzió, mini image, miegymás... :)))
  • hykao #2947
    Ez csak neked új max...eddig erről volt szó, de nem baj... :))
  • Hmuda
    #2946
    Az se. Nincs olyan verzió ami rendesen működne, majd ha lesz akkor elég feltünő lesz.
  • krisz21td
    #2945
    Azzal a francia verzióval mi a helyzet?
  • Hmuda
    #2944
    Olyan nincs.
  • krisz21td
    #2943
    Vki egy linket pls!!Olyat ami vkinek már működik is!!!
  • Sadist
    #2942
    Működik. Simán elindul, de online még nem próbáltam GIT-el. De a Pandora Tomorrownál sem volt gond vele.
  • grebber
    #2941
    Addig kiprobálom majd a Lacc által publikált versus-t.
    Bizom benne hogy müködni fog.
  • Adam II
    #2940
    Nem akarom megvenni nem nem nem pedig úúúúgy kelllll
  • Sadist
    #2939
    Valaki nem akar versust játszani?
  • k8bal
    #2938
    Figyeljetek emberek!!

    Amíg nem jön ki ne itt mondjátok hogy akarom ezt a qrva játékot, stb.. Hanem toljátok ki még eccer az 1-et illve 2-őt vagy ha meg van a Mission Pack-et! Jó szórakozást!
  • Danman
    #2937
    Akkor hagyom!!!NEKIK!!!!!!!
  • Johnny23
    #2936
  • k8bal
    #2935
    Most már lófasz a seggükbe!
  • rezsofiz
    #2934
    Sztem ne töltsd
  • Danman
    #2933
    Akkor most nem is érdemes ezt tölteni?Egyébként grebber kösz a képeket de semmi
  • rorr
    #2932
    meghagyod a hagyományos meghajtód!
    a daemont/alkoholt letörlöd.
    a scct mini imaget kiírod egy újraírhatóra és akkor a daemon/alkoholt nem észleli a rendszer! vagy registry turka hozzáférés letiltás stb!