10611
  • Hmuda
    #3024
    Már szóltam. Ha már meglesz a ban akkor kiszedem az üzijeit, de addig jól festenek itt, hogy még véletlenül se lehessen eltudolni mennyire tuskó paraszt is volt. :D
  • CUCLI
    #3022
    ezt egy bannal viszonylag gyorsan meg lehet oldani szal szerintem nyugi..
  • Hmuda
    #3021
    És annál valószinűbb hogy banolnak. :DDD

    Amúgy még mindig halványlila fingod sincs, hogy mi a helyzet a coop fizikájával, szóval még mindig azt mondom, hogy ne csinálj nagyobb hülyét magadból. :P
  • Thanatos
    #3019
    elejét nem olvastam el :D
  • Hmuda
    #3018
    Ja látom, hogy már kicsit felidegelted magad. Amit most csináltál az már kimeríti a ban fogalmát. Pápá. :D
  • Hmuda
    #3015
    Az első nem rám irányult, mégis tapló voltál, amiket gyomlálni kell.
    A fizika: mivel fingod sincs, milyen is a cooperatív mód, szerintem ne magyarázz mert nem tudod mit karattyolsz.
    A maradék meg önmagában lol. Szerintem menj, számolj el tízig és ha már lenyugodtál, átgondoltat mekkora egy görény voltál akkor gyere vissza. Addig amíg nem tudsz normálisan megnyilvánulni addig törölve lesz az üzeneted.
  • Hmuda
    #3008
    Hm, ez egyre jobb. :D

    Ja és ne az magyarázzon aki szerint 1bit=8byte. :DDD
  • CUCLI
    #3007
    lál nc..
  • Hmuda
    #3005
    Én asszem a hivatalos oldalról húztam le, de van beépített pecselő progi a játékban, bár nemtudom mennyire használható.
  • CUCLI
    #3004
    másik:
    ti honnan szedtétek le a pecset?
  • Hmuda
    #3003
    Plusz jólenne egy kis türelmet eröltetned magadra.
  • Hmuda
    #3002
    Nem lehet visszatenni. Előbb gondolkozni kellene és nem kulturálatlan megnyilvánulásokat eszközölni. :P
  • CUCLI
    #3001
    visszateni már nem lehet XD
  • dogjoy
    #2999
    akkor tedd már vissza a szöveget és átírom!
  • Hmuda
    #2998
    Ha ezt képes vagy kulturált formában előadni akkor nem törlöm.
  • Solid Snake
    #2996
    Semmit sem mulasztottál, sajnos :(
  • Hmuda
    #2995
    "coop módban online végig lehet vinni?
    ha igen akkor hány KB/s net kell hozzá?"

    Ebböl indult ki de "mind1". :P
  • Thanatos
    #2994
    de csak multit irtatok ami nagyon nem egyenlő a copal, de végülis mind1 :P
  • Lacc
    #2993
    280 hozzászólás, nem vagyok egy napot :)
  • Tibor
    #2992
    nekem 512es van
  • Duddits
    #2991
    Bazze dogjoy! Az 50KB/sec amiről te beszélsz az a letöltési sebességed!
  • Hmuda
    #2990
    Egyrészt 2987 ( :-) ), másrészt még mindig azt mondom, hogy egy hentjátékban tökmindegy a rongybaba, mert nincs kihatással a játékmenetre, de itt szerves része és beleszól pár dologra.
  • Sadist
    #2989
    Hopsz, beelőztél :)
    Amúgy igazad lehet.
  • Sadist
    #2988
    Azt gondolom bizonyos időközönként korrigálja a szerver, de tuti, hogy nem küldözget minden fizikai számolást neten keresztül.
    America's Armyban is van rongybaba fizika, és néha megesik, hogy egyik emberkének nem tökéletesen ugyanúgy áll a hulla, mint a másiknál. Egyszerűen azért, mert a két kliens nem tökéletesen ugyanúgy számolja a fizikát.
  • Hmuda
    #2987
    Azt nem mondom, hogy a teljes fizikai anyagot átpréseli a net, de valamilyen szinten egyeztetni kell a két gép fizikáját, mert máskülönben komplikációk adódhatnak (még ha csak extrém körülmények között is).
  • Hmuda
    #2986
    Ha ennyiböl állna az egész akkor felléphetnek olyan komplikációk, hogy esetleg lerakok egy hullát a szegélyre, de egy kis lag maitt neked közelebb rakta le és nem esik le, nekem meg nem volt lag és nem akadt be és leesik. Vagy véletlen beleakad valamibe, ami jól látható helyen van, ahelyett, hogy egy jól elsötétített helyre esett volna. Egyik játékosnál észreveszik az őrök, a másiknál nem? Itt komoly része a játékmenetnek a rongybabafizika, nem olyan lámulás mint ami a régi SC-kben volt hullalerakásnál.
  • Sadist
    #2985
    A szerver-kliens között csak annyi adatot kell cserélni, hogy x cipeli y hullát z helyre, vagy x lelőtte y-t. A géped megkapja az adatokat és utána azok alapján számol egy rongybaba fizikát, vagy játszik le egy modell animációt.
  • Hmuda
    #2984
    Ha ez így lenne akkor komoly gondok lennének a hullacipelésnél és egyéb fizikai események modellezésénél.
  • Hmuda
    #2983
    Ahham. Akkor okés lesz.
  • Hmuda
    #2982
    Most Cooprol volt szó.
  • dogjoy
    #2981
    az ai nagy része meg a fizika nem neten megy át..., csak a mozgás, szóval elégnek kéne lennie, a netet nem osztják be csak 64, 128, 512K -ra, meg hasonlókra!
  • Thanatos
    #2980
    versusban van ai? wow :)
  • dikki*yysw
    #2979
    bőven elég
  • dikki*yysw
    #2978
    50 kB = 400 kbit
  • Sadist
    #2977
    Az AI-t a szerver, a fizikát pedig minden kliens saját magának számolja. Ha ezeket az adatokat mind neten keresztül kellene küldeni, lehet hogy a megabites vonal sem lenne elég neki.
  • Hmuda
    #2976
    Hát 50k-s net az még rosazbb mint az 56k-s. :P

    Amúgy egy agyatlan hentelést nem kellene összetéveszteni egy összetett AI-t, fizikát, és egyebet használó lopakodós multival.
  • dogjoy
    #2975
    ez nem az..., amúgy a counterstrike vagy 16 emberrel is simán ment onlineba
  • dogjoy
    #2974
    te most a modemesre gondolsz?
  • Hmuda
    #2973
    Hát nemhinném. Szvsz 56k-s nettel baromi lagos lenne.
  • dogjoy
    #2972
    na jó, de milyen net? 50KB/s elég?