10611
  • TDC Geronimo
    #3126
    Kamu!
  • dogjoy
    #3125
    höhö
  • Thanatos
    #3124
    oks, tölcsed, addig is pssszt! ;)
  • dogjoy
    #3123
    holnap estére megvan
  • dogjoy
    #3122
    mondom ez vm iso-crack team
  • dogjoy
    #3121
    :)
  • grebber
    #3120
    Isohunt Reloaded.
    Ez átverés lehet vagy mi?
  • dogjoy
    #3119
    szedem
  • Thanatos
    #3118
    szedd csak, de pls amig le nem ért addig ne irj, inkább koncentrálj a letöltésre!!!
  • dogjoy
    #3117
    szerinted kamu?
  • dogjoy
    #3116
    azok kik?
  • dogjoy
    #3115
    valami iso-crack team
  • grebber
    #3114
    Jó szedjed akkor!
  • dogjoy
    #3113
    hm hát ez pedig úgy néz ki
  • grebber
    #3112
    Még nincs tört!!!!!!!!!
  • dogjoy
    #3111
    bocs srácok végre megtört : feltört a jég!!!!! van egy fizetős ftp amin ott van! törttt.....(szerintem)
  • dogjoy
    #3110
    neked milyen van? ha már széröhögöd magad?
  • dogjoy
    #3109
    mert nem elég?
  • Duddits
    #3108
    100 üzenet délután óta...



    dogjoy!! Te dumálsz Hmudának mikor megkérdezted, hogy milyen net kell a Coophoz, és leírod hogy 50KB/sec elég hozzá? Hát baszki! Ezen szétröhögtem magam!
  • Hmuda
    #3107
    Az automex semmit nem tehet az ügyben. Rengeteg ember van, aki tűzfal és router nélkül se tud coopozni, de egy hivatalos moderátor szerint már gőzerővel dolgoznak az ügyön. Szóval addig vidd végig a szinglit, esetleg csinálj meg minden pályát 100%-osra, azzal el lehet lenni a patch-ig. :-)
  • CUCLI
    #3106
    hm oks. próba
  • Hmuda
    #3105
    Baloldalon vannak a lehetséges kombinációk, jobboldalon alul meg egy véletlenszerűen kisorsolt számsoron látszódnak a lehetséges számok. Ha egy szám helyes akkor az világos lesz. Ilyenkor érdemes ráklikkelni, hogy az úgy is maradjon, mert ha nem rögzíted, akkor egy kis idő múlva újab számot sorsol a helyére. Plusz ha rögzítesz egy számot, akkor a baloldalon magától kizárja azokat a kombinciókat a listáról, amelyek nem felelnek meg a rögzített számmal. Ha már van egy ötleted a helyes kombinációról, akkor csak válaszd ki a megfelelőt a bal oldalon és máris kész (az utolsó pályákon már baromi kevés idő van eg hackelésre és max kettő-három számot rögzíthetsz).
  • Vizsi
    #3104
    Nagyon rég olvastam a forumot de látom nem változott a helyzet, midnen 2-ik 3-ik hozzászolás azt firtatja mikor lesz már tört verzio, ami müködik is...:) Hmuda, van vmi ötleted h miért nem birok coopon játszani, nicns tüzfalam sem, semmi egyéb dolgo nem korlátozza a netem, sztem az lesz irok az automexnek hamarosan, bár még a singlet sem járszottam végig, szépen lassan játszom:D
  • CUCLI
    #3103
    keypadot ,hogy kell hackelni?
  • dogjoy
    #3102
    bocs! csak elegem van már a hülyeségekből...
  • leslieboy
    #3101
  • rezsofiz
    #3100
    : - ))
  • Hmuda
    #3099
    No akkor jólvan. Azt hittem, hogy Rezsofiz-ra mondtad, hogy NC, de így már okés. :-)

    Napi egy flém elég, próbáljuk átvészelni egy másik nélkül. :-/
  • rezsofiz
    #3098
    Jah, nekem sincs veled semmi bajom, én is doggyrol beszéltem
    Nah akkor minden rendben :D
  • leslieboy
    #3097
    veled semmi bajom!Én is a Dogjoynak üzentem!
  • rezsofiz
    #3096
    Sztem lesliboy meg nem arra gondolt hogy én rá mondom. Szal sztem nem magára vette, de ha mégis akkor mondom hogy én most nem neki mondtam, hanem ennek a dogjoynak :))
  • leslieboy
    #3095
    Dehogy is!ÉN erről a bolhás kutyáról beszélek
  • Hmuda
    #3094
    Nem rád gondolt szerintem, ne kezdjétek újra. :-)
  • leslieboy
    #3093
    azt hozzátenném,hogy utánna beismertem,hogy hibáztam,és bocsánatot is kértem!Úgyhogy ehhez NO COMMENT!!!
  • rezsofiz
    #3092
    Meg a szánalmas és idiota ember fogalmát is : )
  • leslieboy
    #3091
    Hát én is voltam már diliző,de ez...
    Ez teljes mértékben kimeríti a provokálás fogalmát!!!
  • rezsofiz
    #3090
    Ez beteg o.O
  • Tibor
    #3089
    10
  • rezsofiz
    #3088
    :DDD
    Jah ez jó ötlet
    Hányszor irta le egyébként kb?
  • Hmuda
    #3087
    Több colt az min 5 csak a amradékot töröltem. Majd ha megvan a bünti akkor majdd törlöm a maradékot, csak nem akarom, hogy elsímítsák a dolgot mint danikánál.