10611
  • Hmuda
    #3327
    Ez már paradoxon: tört verzió. :-/
  • rayman2003
    #3326
    Splinter_Cell_Chaos_Theory_pour_PC_par_Snake ez fajta tört verzio van nektek?
  • Atika :o)
    #3325
    ja szerintem se megy ugyhogy nem is szenvedek vele ;)
  • Atika :o)
    #3324
    csak az erdekel hogy akkor a mini image mi a turonak kell hozza mert ott az illeto tett egy linket ra de o nem is hasznalja
  • ati2002
    #3323
    Azt hiszed ezt még nem próbálta senki? Ez volt mindenkinél az első, és a válsz egybehangzóan NEM MEGY!!! A SC3 védelme élből kiszűri a SF Nightmare-t, és a D-Tools-t (a virtuális meghajtókat)
  • rayman2003
    #3322
    Valaki probálja meg akinek meg van addig nem szedem le feleslegesen.
  • rayman2003
    #3321
    Inditási leirás:

    * Telepitsd fel a játékot (Teljesbe)
    * Tiltsd le az összes CD-ROM/Író-t és/vagy DVD-ROM/Író-t használva StarForce Nightmare.
    * Mountold a SCCT.MDS CD-Kép fájl-t a Daemon Tools v3.47-ba vagy a legujabb Alcohol 120%-ba.
    * Aztán élvezd a játékot.
  • Hmuda
    #3320
    Okés akkor no problem. :-)
  • ati2002
    #3319
    Másold ki ide hogy indította el, én azért nem fogok oda regisztrálni.
  • Atika :o)
    #3318
    erdekes na megyek kiprobalom kivancsi vagyok raa :)
  • dogjoy
    #3317
    http://flash.smsbase.hu/

    fórumát olvassátok el, az írta vki, hogy elindult!!!
  • Vizsi
    #3316
    amugy ez a magyar versus parti szervezöben van? :D
  • Vizsi
    #3315
    szeva Hmuda! semmi probléma nincsen, én kaptam fel a vizet, hibáztam, szar napom volt...nem vok megsértödve:) vagyis a tegnapi csak iylen "fellángolás" volt:D
  • Dikkma
    #3314
  • Atika :o)
    #3313
    A max grafikan jol nez ki :) kell nekem is :( torjek mar fel vagy legyen valamiii
  • Rambo 20
    #3312
    Haha hát ez nagy.
    Csak azt mondták hogy mindenki kezdőként kezd és máris elviharzott?
    Biztos mindenben veterán hogy ő mindent tud?
  • Lacc
    #3311
    Ja, ha elkapnak akkor van ez? Majd kipróbálom valamikor, mikor lelőttek mindig visszatöltöttem.
  • Hmuda
    #3310
    Kellene valami GIF csináló progi.
  • Hmuda
    #3309
    Utolsó pálya.
  • Lacc
    #3308
    Hát ezt meg hol lőtted?
  • Hmuda
    #3307
    A képek SPOILERESEK, szóval csak óvatosan (nem mondhatjátok, hogy nem szóltam...).

    Splinter Cell maximum grafika

    Splinter Cell minimum grafika

    A maximum alatt azt kell érteni, hogy 1.1-es shader verzióval a max, sajna nem támogatja a 2.0-ás shadereket, csak a 3.0-ásat, ezért be kell érnem ezekkel.
  • Tibor
    #3306
    hogy mik vannak? játékok vannak mondjuk lehet h megnyered a lego star warst vagy vmit ami a listájukon van és elég sok jó van
  • ati2002
    #3305
    De ha (véletlenül :P) GF6-od van, akkor le se töltsd.
  • Hmuda
    #3304
    Ahham, kicsit összezavarta az értékrendemet, hogy vajon mi a frászon akadt ki, lehet ezért nem esett le. :-)
  • grebber
    #3303
    Nem rossz game az csak kissé bugos.
  • Sil3nt
    #3302
    én ameddig nem jön ki rendes verzsön letöltöm a Stolen-t. Talán picit hasonlít rá.
  • Atika :o)
    #3301
    koszike a valaszt
  • Duddits
    #3300
    Minden oldalon van erről szó!
  • ati2002
    #3299
    Nem üldözted el, ezt mindenki tudja, csak poénból kérdeztem, de látom, nem esett le...
  • ati2002
    #3298
    Nem megy! Nem is érdemes kipróbálnod. Sajnos.
  • Atika :o)
    #3297
    en nem bevagodni akarok en csak sima valaszt vartam de latom hogy mar azert is konyorogni kell
  • Atika :o)
    #3296
    de vissza tudok olvasni csak megkerdeztem hogy errol is megy e a tema mert a multheten meg nem nagyon beszelgettek errol.
  • Lacc
    #3295
    Ezzel a dumával nem hinném hogy itt bevágódsz :)
  • Duddits
    #3294
    És mik vannak? Esetleg te nem tudod? Ha már így vágod a témát.
  • Duddits
    #3293
    Egész fórum erről szól, nem igaz, hogy egy kicsit nem tudsz visszaolvasni...
  • Atika :o)
    #3292
    Sziasztok probalta mar valaki azt ami a neten talalhato mert nekem van egy mini images verzio de meg nem neztem es hat erdemes e megneznem eggyaltalan?? :)
  • rezsofiz
    #3291
    Miért mész el? Nem megsérteni akart hanem segiteni!
  • rezsofiz
    #3290
    Szted a forum mire valo lol?
  • Tibor
    #3289
    nem, sorsolják
  • Hmuda
    #3288
    Valaki mutassa már meg mivel üldöztem el. Abszolút fogalmam sincs min sértődött meg. Leírtam, hogy mit csináljon, mert a vinyóról linkelés nem működik. Annak sincs sok értelme, hogy egy "pirosiksz" virítson a topicban.