10611
  • dogjoy
    #3367
    lehet én vagyok a hülye, de hogy jött ez ide?
  • Atika :o)
    #3366
    Ha o mondja akkor biztos :)
  • mike369
    #3365
    "640 kByte memória mindenre elegendő."
    - Bill Gates
  • Atika :o)
    #3364
    Azert USB-s mert az a gepen kivul talalhato de szerintem ha erdekel a dolog akkor keres utanna hogy external DVD-RW :)
  • dogjoy
    #3363
    x64 bocs..
  • dogjoy
    #3362
    kell ahhoz a 64x windows? vagy jó ez is , mert ez nem használja ki teljesen a procit azt ugye tudod!
  • Sadist
    #3361
    Laccnak boldog szülinapot! :)
  • CUCLI
    #3360
    #3354 ?
    vagy csak reklám a sok A64 logo a játékban? :D
  • dogjoy
    #3359
    re to #3353 adam II vip: akkor vedd meg, de gyorsan!
    Hmuda ez jó : "Majd ha kész lesz (magyarán senki nem tudja)."
    "Szerintem elég feltünő, ha egy USB kábellel van odakötve a gépedhez. :-)"
  • Danman
    #3358
    De tudom csak a hardveres dolgokban egyáltalán nem vagyok otthonés ezzel az usb-s dologgal meg lettem kavarva!
  • Duddits
    #3357
    Baszki! Nem tudod milyen íród van??
  • Hmuda
    #3356
    1: én még nem láttam házon belüli USB csatlakozási lehetőséget, csak külsőset.

    2: szerintem ne erölködjetek, mert a cracker csapatok úgyis jobban értenek hozzá és ha nekik nem megy akkor nektek se fog. Türelem...
  • Danman
    #3355
    És az nem lehet hogy a DVDíró gépben van és rá lehet kötni egy usbkábelt(ha olyan)?Egyébként már próbáltam úgy is ahogy a G.T.R-t kellett de semmiiii.Azért nézzétek meg a gtr-es feltöréssel hátha én rontottam el valamit.
  • CUCLI
    #3354
    a játék támogatja a 64bites cuccokat?
  • Adam II
    #3353
    Hááááát fontolgatom ,hogy megvegyem de várok még egykét hetet.
    Különben ez ilyen Murphy törvény. Le merem fogadni amint megveszem már meg is jelenik a warezos ami működik is.
  • Hmuda
    #3352
    Passzolom, de nem tartom túl valószinűnek, mivel az USB-s dolgok főleg külsőleg csatlakoztathatók (én másféléről még nem is hallottam).
  • Danman
    #3351
    De azt nem lehet a gépbe berakni?
  • tigeroo
    #3350
    egyszer majd fel fogja töri egy 10 éves ázsiai kiscsávó,
    szal előbb-utóbb meglesz..
    nagyon írónikus ez az egész: április 1. tréfák voltak internetszerte hogy letölthető pl. az nforce.nl-ről a SC3...azóta eltelt 2hét, és semmi..
    nagy volt a viszhangja ennek a FuN-nak vagy mi..?
  • Hmuda
    #3349
    Szerintem elég feltünő, ha egy USB kábellel van odakötve a gépedhez. :-)
  • Danman
    #3348
    Honnan tudom hogy USB-s a DVD-m?
  • Hmuda
    #3347
    Np.
  • Hmuda
    #3346
    Majd ha kész lesz (magyarán senki nem tudja).
  • Adam II
    #3345
    Most ez baromi nagy marha kérdés lesz de most kb mikorra várható egy működőképes "tört" verzió???
  • Audi20V
    #3344
    Köszönöm a gyors segítséget!
  • Hmuda
    #3343
    Ott van a rakéta mellett a panel, meg kell piszkálni, ekkor az automatika arrébbviszi és már csak annyi kell, hogy felmászol a teherautó vezetőfülkéje fölé és megkapaszkodsz a rakétát szállító függősínen.
  • Audi20V
    #3342
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni. A Battery pályán tartok és annál a résznél ahol egy rakétát el lehet indítani a teherautó melletti panel megpiszkálásával, nem tudok tovább menni. A faszikat kivallattam és azt írja hogy valami darut irányítva lehet a rakétát mozgatni /ha jól értettem/ és hogy a rakéta betöltö nyíláson? lehetne továbbmenni, de bármit csinálok nem tudok itt továbbjutni. Próbáltam felkapaszkodni a rakétára is de nem megy.
    Előre is köszönöm a segítő szándékú ötleteket!
  • Duddits
    #3341
    Game Splinter Cell Pandora Chaos Search 25.02.05 Surfer Elite Warez

    Bakker! Egy oldalon láttam
  • Danman
    #3340
    Na én is letöltöttem de nem indul:(A serialt leellenőrzi majd kiírja,hogy rakjam be a cd-t egy másik meghajtóba!!(HÜLYE SF3)
  • Atika :o)
    #3339
    Te most ezt minden jatekos forumba beirod? :D
  • Sadist
    #3338
    Mivel nincs hozzá rendes törés nem valószínű.
  • SASboy
    #3337
    Megéri leszedni ezt a játékot szerintetek?
  • grebber
    #3336
    Nemigazán.
  • hykao #3335
    sztem még minimum grafon is egész tűrhető...legalábbis láttunk mostanában szarabbat is (ami egyben lassabb is volt...)
  • djcom
    #3334
    szóval nem müxik a torrentes verzió?
  • CUCLI
    #3333
    én benne volnék egy versus vagy egy coop playbe valamikor :D
  • Vizsi
    #3332
    akinek van kedve vmi versus parti megszervezéséhez, abban valo részvételhez az vmi uton modon jelezze!
  • Atika :o)
    #3331
    Hat eleg szemetek ami azt illeti :)
  • Sil3nt
    #3330
    jaja..lol
  • Dikkma
    #3329
    Remélem sok kispajtás költi a szülei által fizetett mobilja egyenlegét az smswebes oldalakra, ahol azt írják, működik a játék :lol:
  • Atika :o)
    #3328
    Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake.mdf nekem ez van de nem tort mert nem mukodik :)