10611
  • Lupis
    #3407
    tényleg ennyire gagyi a stolen?
  • Atika :o)
    #3406
    hat az eleg szar jatek bizony :) en is lehuztam de ki is dobtam amint meglattam. Hat igazan feltorhetnek mar a jatekot orulnek neki de szerintem meg sok mas ember :)
  • hykao #3405
    Ne nekem magyarázd lol :)))
  • Sil3nt
    #3404
    hát ez a Stolen game egy mekkora rakás fos. És képes voltam egy dvd-ét letölteni...azt hittem hogy múlik az inger a splinter felé, de csak feldühített és mégjobban kell
  • Sil3nt
    #3403
    szívroham jön rám TEEEEEEE...olvass...ápr1 :DDD --> ezt azt jelenti hogy nuked:yes
  • hykao #3402
    Na ne mondd, tényleg??? Ha nem mondod, hülyén halunk meg! :PPPPPPPPPPPPPPPP
  • Makkmag
    #3401
    az nforce-on ezt írják...

    Splinter Cell Chaos Theory (c) UBISOFT

    Group: HOODLUM
    Section: PC Game ISOs
    Nuked: Yes
    Reason: 1st Of April :D
    Rls Date: 2005-04-01
    Size: 94x50


  • zulur
    #3400
    registry tiltogatást hogy csináltad?
  • Latency
    #3399
    daniman: nekem megy a GTR starforce nightmare és registry tiltogatással is.
  • Latency
    #3398
    dogjoy: Én ezt adamII kollégának írtam, örülj neki, ha jó géped van.
  • dogjoy
    #3397
    Hát igen a jóöreg ÉN, aki már kb. egy hete ezt pedzegeti, de seniki sem foglakozik vele!!!! Meg hogy nekem megvan ami kell hozzá, csak nem fizetek feleslegesen érte, és seniki sem akarja önszántából megosztani, de hát ha neketek nem kell a teszt, akkor nem kell...
  • ati2002
    #3396
  • Danman
    #3395
    Ezt írták az egyik fórumon:
    "Köztudot ,hogy van mostanában egy olyan játék a neten ami csak külső USB-s DVD vel lehet nyomni ! A trükk a következő van ugyebár egy mobilrack amit rálehet kötni a gépre USB keresztül is. A mobilrackbe bekötni egy DVD olvasót azt annyi ! Ez csak elmélet ,gondolatfutatás ha valakinek vannak ilyen cuccai probálja ki ,hátha bejön!!!!Ha bejön ide írjatok mert akkor én is leszedem,meg veszek mobil racket!!!![B][SIZE=7][COLOR=red] " LEHETSÉGES???ÉS EZT A MOBILRACKET HOGY TUDOM BESZEREZNI??
  • Danman
    #3394
    NEm megy ezzel se legalábbis nekem.......GTR-es töréssel sem megy.(regeditben tiltogatni)A flash fórumon viszont az egyik emberkének állítolag elindult de nem képes válaszolni.hogy hogyan..(hhmmmmm nem kamu szagú?)Én asszem várok a törésekre és addig fennt hagyom a gammát..Legalább megvan:P
  • Hmuda
    #3393
    Nem is telepítésnél kéri, telepítés alapból le kellene mennie és első indításkor kérnie a kulcsot.
  • dogjoy
    #3392
    "Mit veszíthetsz, ha később jáccol vele, addíg inkább vegyé' új gépet, arra költsé, hogy fusson is " erre válaszoltam, hogy ne aggódjon megy.
    Nem vagivagivagi...
  • zulur
    #3391
    Ezt értem, ebben az aktiválásban igazad van, de csak a telepítésnél kéne kérnie nem...?sztem igen.
  • Dave000
    #3390
    Na, mind1 majd holnap visszanézek hátha vkinek sikerült vmit alkotnia...
  • Hmuda
    #3389
    Kulcsot mindenképpen kérnie kell, az SF feltörése csak a lemez állandó ellenörzését lövi ki (kulcsal magát a játékot aktiválod, nem az SF-ot).
  • zulur
    #3388
    szerintem ha jól lenne törve az SF, nem kérne semmit, mert a Protection progi nem szenvedne az DVD és a Kód ellenőrzésével....bár nem tudom...
  • Hmuda
    #3387
    CD-kulcs az már eléggé univerzális kifejezés. De még mindig a kulcs miatt rinyál és nem a lemez miatt. Majd ha beírtál egy megfelelő kulcsot, amjd azután lesz gondod az SF-el.
  • Dave000
    #3386
    Itt nincs cd-kulcs, annyit ír mint lentebb írtam hogy Disc, ami lehet CD=Compact Disc, meg DVD=Digital Video Disc
  • Dave000
    #3385
    Ha átküldöd megnézem, torrentről nem tudok szedni :(
  • Hmuda
    #3384
    Ha az SF maitt toporzékolna akkor a DVD-t kérné és nem a CD-kulcsot.
  • alph4
    #3383
    Elegem van már a mini image-ból! :DDD
  • zulur
    #3382
    Szerintem meg egyszerűen nem jól "tört" ( azaz nem tört ) az SF3....ennyi.
    nálam is ez a baj
  • Duddits
    #3381
    Valami új crack, mini image
  • Hmuda
    #3380
    Mert gondolom ez EU-s cd kulcs, te meg másik verzióval próbálkozol.
  • grebber
    #3379
    NINCSEN MÉG!!!!!
  • Dave000
    #3378
    Hát ez az hogy mi van vele...: The Disc Key you entered does not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc Key.

    Ezt kapom erre a kulcsra.
  • csuhi
    #3377
    egy nagyon bosszantó és idegesítő kérdés:

    Van működő verzió warezen? :)
  • Caponee
    #3376
    Mé? Mivan a cd kulcsal? 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
  • bitubo
    #3375
    VAGIVAGIVAGI! köszönjük
  • Dave000
    #3374
    kibaszott cd-key-re ír vmit...
  • dogjoy
    #3373
    "Hááááát fontolgatom ,hogy megvegyem de várok még egykét hetet.
    Különben ez ilyen Murphy törvény. Le merem fogadni amint megveszem már meg is jelenik a warezos ami működik is." Ez egy poén volt, ha megveszi, akkor nekem meglesz a tört...
    Athlon 64 3000+ tuningolva 3600+-ra, radeon 9600XT 256MB, 512 500Mhz tuning ram
    és a demó fullcsutkán simán repült! Megjegyzem a doom 3 csutkán 40fps.
  • Latency
    #3372
    to Adam II: Már itt is ezzel nyaggatod az embereket, nem elég, hogy a suliban is ezt kell hallgatanom... Mit veszíthetsz, ha később jáccol vele, addíg inkább vegyé' új gépet, arra költsé, hogy fusson is
  • dogjoy
    #3371
    skizofrén
  • dogjoy
    #3370
    hú most ez elég skizorénre sikerült :)))
  • dogjoy
    #3369
    Változnak az idők...
  • mike369
    #3368
    ...csak az x64-es winfosról jutott eszembe...