10611
  • Atti12
    #9930
    legújabb hamachival nem megy. Régebbit kell felrakni
  • GoKu x
    #9929
    hue kérdés, ki kéne próbálnom és madj emglátom :D
  • GoKu x
    #9928
    a verzió 1ezik! a tűzfal. nah azt nem tudom. nekem a zonealarm van fent meg a nod32! ha mind2 kikapcsolom akkor az ugy jó?
  • Muki100
    #9927
    más verzió, tűzfal?
  • GoKu x
    #9926
    az miért van hogy haver nem látja hogy csináltam servert? (hamachin) csináltam szobát bent is vagyunk. Mi lehet a gond??
  • GoKu x
    #9925
    megoldottam már!
  • GoKu x
    #9924
    üdv! vki tudna adni egy reloaded-os crack linket?? mert én istenért sem találtam olyat! Mindenfélét találtam de iylet nem, azok meg nem jók vmiért. Még régebben megvotl a játék csak letöröltem és msot kölcsön kaptam ismeröstől az emg csak annyit mondott h crackeljem és kész.
  • pries
    #9923
    Eredeti, úgyhogy a crack kizárva, és mindkettőt kipróbáltam, de egyikse volt jó
  • Muki100
    #9922
    Vagy crackelted előtte, vagy nem a te verziódhoz szedted le a patchet (vagy US vagy EU)
  • pries
    #9921
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy miért nem engedi feltelepiteni a patch-et, mert amikor a dynamic_pc.umd-t akarná patch-elni, akkor kiirja hogy invalid patch fájl?
  • gyuri12
    #9920
    jah:C
    thx
  • Sadist
    #9919
    Oda kell menni az emberekhez, te buta :| Mit hittél, majd kedvedre mászkálsz kivont késsel? :|
  • gyuri12
    #9918
    (az egy félreértés volt,na)

    egyébként,nem csinál semmitse,amikor nyomom a gombokat...mivel kell elővenni?:D:D
  • Atti12
    #9917
    Off

    Szép a büntipontod -.- ()

    On
  • gyuri12
    #9916
    jah... én meg itt nyomkodtam mindent össze-vissza,hogy melyik lehet az...de arra nem gondoltam:C
  • Sadist
    #9915
    bal klikk bök, jobb klikk üt

    De vannak tutorial videók is, szépen illusztrálva, minden fontos dologgal.
  • gyuri12
    #9914
    most egy űber láma kérdés: a kést mivel kell használni?:D
    nincs benne a controlsban...
  • gyuri12
    #9913
    nem crackeltem rosszul,nem a mappát másoltam,hanem a fájlokat...
    amúgy,az nem lehet,hogy szarul töltöttem le azt a cracket,ami nem működött? mert elég szarul jött...
  • Balumann
    #9912
    Operation system fix
    semmi probléma :/
  • Balumann
    #9911
    Ha visszaolvastál volna, akkor már jóval előbb megtudtad volna a választ, hisz már ezerszer leírtuk.
    Ha nem indul el a játék, nem történik semmi, akkor rosszul lett crackelve, mégpedig úgy, hogy az egész mappát felülírtad valószínűleg. Holott a mappán belül csak azokat a fájlokat kell kicserélni, amik ottvannak benne. Total Commanderrel ajánlott patchelni, avval nem lehet mappát felülírni...
    Egyébként meg mindegyik crack működik, ha windows xp -n használod, az OS fix -el elindul azthiszem win ME-n is, meg ilyesmiken...
  • gyuri12
    #9910
    köszi,de közben találtam egy cracket,ami ugyanaz mint az enyém(teljesen,minden stimmel) csak ez működik:D
    köszi a segítséget nektek:)
  • Muki100
    #9909
    ez
    talán segít
  • gyuri12
    #9908
    bocs, a lámulásért,de mi aza OSfix?
  • Atti12
    #9907
    kompatibilitásba próbáld a futtatás 640x480 ban.
  • Muki100
    #9906
    Próbáld meg win2000-re állítani a kompatibilitást vagy leszedni az OSFix-et de én olyan 25%-ra tippelem az esélyeid.
  • gyuri12
    #9905
    hejj.nemtom,de,ha mostsem lesz jó,letörlöm ezt a szart a csába! eddig 4-szer raktam fel,és töröltem le,ebből 2-szer úgy,ahogy te írtad,még egy régebbi hsz-ben.eddig nem működött.minden módszeredet kipróbáltam,de nem jó. megvenni nem bírom,arra jelenleg nincs elég pénzem.kivéve,ha 2500FT...ha esetleg,van még bármiféle megoldás,segítesz? egészen pontosan mit kell állítani a kompatibilitásoknál? mindent kipróbáltam,de nem volt jó...
    thx előre is,és nagyon megköszönném,ha nem egy hasonló hsz-t kapnék mint az előbb...
  • gyuri12
    #9904
    thx,megvan:) nem indítottam újra minden telepítés után...
  • gyuri12
    #9903
    igen,ezt a mondatot ezerszer könnyebb volt leírni,mint segíteni...
    de igazad van:)
  • Balumann
    #9902
    Igen. Olvass vissza, ezerszer leírtuk már... :/
  • gyuri12
    #9901
    hi!bocsi,de erre nem nagyon találtam választ a faqban:
    felraktam a game-t,crackeltem(reloaded van meg) úgy ahogy kell,de,amikor elindítom,nem csinál semmit.nem jön hibaüzenet,nem indul a játék.semmi.valaki tud segíteni?
  • Ry0K3N
    #9900
    De ez csak a virágboltos verzióknál van nem?
  • Richard90
    #9899
    nah felraktam és az új driverrel is előjönnek a grafikai bugok :(
    jah és rosszul mondtam, nem kilőni kell a nodot, hanem teljesen letörölni.
    hát nem tom... talán egyszer majd kipróbálom
  • Richard90
    #9898
    azt olvastam valahol, hogy a nod32-t ki kell lőni és akkor megy... bár még nem próbáltam :)

    (most töltöm le a játékot, mert sajna az eredeti lemez tönkrement)
  • Richard90
    #9897
    a legújabb drivernél is előjön a 2. pályánál a grafikai bug? (nvidia kártyáknál)
  • szapor
    #9896
    sőt inkább ne te mond magadra hogy hüe vagy hozzá inákább én a ETQW-hez de remélem ma össze jön a dolog remélem jót jáccol hajrá nyerjé nekem ám :P
  • szapor
    #9895
    nem sokat segítetem de szivesen :D
  • Ramires
    #9894
    Nem hiszitek el, sikerült megoldani! Már feladtam volna, mert ez a játék nekem elég magas magyarítás nélkül. (Pandora Tomorrow szinkronnal.. Sweeeet..) Köszönöm mindenkinek a segítséget
  • Ramires
    #9893
    A magyarítasok.hu-n azt írják az infóban, hogy 1.04-es és 1.05-ös patch-el működik a magyarítás, a telepítőben meg csak az 1.04-est említi. Nekem 1.05-el települt, sz'al nem tudom már kisebbre venni a verziószámot :)
  • szapor
    #9892
    tod mit akkor inkább maradj angolon :)
  • Ramires
    #9891
    Jaj, most meg Runtime Error!