10611
  • Prince23
    #9970
    Jah.. nekem ez eredeti :DD én az eredetire értettem
  • Muki100
    #9969
    reloaded crack a többségnek működni szokott.
  • Prince23
    #9968
    Uninstall... ezt ne krekkeld ezt a részt, én sem találtam hozzá megfelelő krekket.
  • JencyJ
    #9967
    helo lenne egy kérdésem: feltelepítettem a játékot le krekkeltem és hibajelentést ír ki nemtudjatok h mitől kehet ez és hogy hogy lehetne orvosolni?
  • Muki100
    #9966
    próbáljátok meg de nem csak azon múlik sajnos
  • Radian
    #9965
    Ez arra vonatkozik ha hamachin akarunk játszani mert ott tényleg nem volt jó a coop???
  • mike0013
    #9964
    nekem megy noddal is...
  • Richard90
    #9963
    Akinek nem működik a coop, és szeretne vele játszani, akkor az törölje le a nod32-t... sajna a nod miatt nem működik...
    ma próbáltam ki a lan-t... ha fentvolt a nod, akkor rögtön szétkapcsolt, de ha uninstallálva volt, akkor működött.
    és hozzáteszem, nem elég csak kikapcsolni, le is kell törölni!
  • blur55
    #9962
    Sam akarhatna ugrani, mert így kerülhet egy jó nagyot (:
    kapcsolót meg sajnos én se találtam - na mindegy. azért kösz
  • Muki100
    #9961
    A helyre amit mondasz emlékszek, de a ventillátoron át én se jöttem át soha. Nem lehet hogy valamelyik gépen a környéken kell kikapcsolni? Vagy kint?
  • Prince23
    #9960
    Mert sztem ott ül még mindig a 2 katona, vszeg ezért nem tudsz, mert míg azt leütnéd, a másik nagyvalószínű, h lelőne. És Sam nem akar leugrani:D
  • blur55
    #9959
    a bankban van egy alternativ út abba a szobába ahol 2 pali ül egy üvegfalú szobában - amikor a csövön fel lehet mászni egy erkélyre és onnan a szellőzőn be. de amint a szoba felett vagyok, nem tudok lemászni mert ott van a ventillátor. tudom, hogy máshogy is meg lehet csinálni a pályát, de onnan a szellőzőből nem lehet sehogy se lejutni?
  • KOVU
    #9958
    hali all
    mit kell tennem hogy müködjön hozzá a magyarositás?
    csak felrakom az 1,05 patchot?
    a game eredeti igy a patch nem ront el semmit?
    miután felraktam a patchot müködni fog rendessen a játék?(mert volt már olyan hogy patch telepités után nem indult el)
    és az 1,05 patch mit változtat a gameban?
    elöre is köszi
  • Balumann
    #9957
    nekem megjelenik a kép :|
    de nem tom mi lehet a probléma
  • Muki100
    #9956
    nem lehet látni... é betű a linkben.
  • pfisco
    #9955
    Itt van. (sorry, hogy bmp, most jutott eszembe :D)
  • Muki100
    #9954
    lehet hogy olyan map megy ami nincs meg vagy mind tele van? valamit biztos kiír...vagy szúrj be egy képet
  • pfisco
    #9953
    aha
  • Muki100
    #9952
    1.05 verzió?
  • pfisco
    #9951
    Sry a sok noob kérdésért, de beléptünk a lobbyba és egyszerűen nem lehet egy szerverre sem klikkelni. vki tudja mi a gáz?
  • Balumann
    #9950
    Ha lenne erre válasz, akkor 800x többen játszanának coopot neten is.
  • pfisco
    #9949
    Üdv, nem tudjátok esetleg h a coop mitől fagyhat le változó időközönként? Mert toljuk a gamet és egyszer csak hopsz vége...
  • Muki100
    #9948
    itt
    rákeresel az SCCT-re és leszeded az unlockert, és akkor azt a pályát töltöd be amelyiket akarod.
  • mikmak
    #9947
    Sziasztok!

    Beszart a gépem és le kellett formázni a gépemet, mikor már az utolsó előtti pályán tartottam a játékban. Nincs kedvem, se időm előről kezdeni. Nem tudná valaki elküldeni a mentett állását?
    Köszi
  • ptomesz
    #9946
    most mit bunkerkodtok? megvan úgy is de először nem úgy volt, hat szégyen nem szégyen új korában 10e volt ez is. É s mikor nem gyárival toltam sajna meggyűlt a bajom vele. De orvosolni lehet a problémát, de hat látjátok még a gyárit is törni kell hogy ne kérje be a lemezt folyton :D amugy ha a gyárira rátettem a magyaritást bizony az is genyózott
  • Viktor9202
    #9945
    Annyiért lazán megéri!!!!!Én is megvettem :)
    Csak 3000 Ft
  • vegytek
    #9944
    esetleg megvenni eredetiben?
  • ptomesz
    #9943
    upsz valamit el---tam mert az also 3 link nem műxik, de végül is mindenki megtalálja az alábbi oldalon:
    http://www.gamecopyworld.com/
    valami ilyesmit kell keresni :
    Splinter Cell 3 v1.05 [EURO] No-DVD/Fixed EXE
    File Archive #1 [16.9 MB]
    File Archive #2 [10.7 MB]
    Play Instructions:

    * Install the game - Full Installation.
    * Apply the official Splinter Cell: Chaos Theory [EURO] v1.05 Patch.
    * Extract the File Archive #1 to the game directory - Overwriting existing files!
    * Replace the original SPLINTERCELL3.EXE file with the one from the File Archive #2.
    * Play the Game!

    Note: This Fixed EXE also seems to be working for the US version of the game! Use the US v1.05 Patch before applying!
  • ptomesz
    #9942
    1.05 Euro Patch

    SplinterCell3ChaosTheoryv1.05NoDVDFixedexeEuroAus

    SplinterCell3ChaosTheoryv1.05OSFixNoDVDFixedexeEuroAus

    NO INTRO FIX
  • ptomesz
    #9941
    hello! saját tapasztalatom megosztanám veled s mindenkivel ki ugyan ebben a cipőben járt:
    Ha nem indul:

    - A Windows KB917422 számú frissítését próbáld letörölni
    - Az 1.05 telepités után a SplinterCell3ChaosTheoryv1.05NoDVDFixedexeEuroAus.zip filet kicsamogoni a telitési mappába
    - Feltelepiteni a Magyarosítást
    - Ha nem indulna el a játék a SplinterCell3ChaosTheoryv1.05OSFixNoDVDFixedexeEuroAus.zip filet kicsomagolni a telepitési mappába.
    - Beállitásoknál ha nem feltétlenül szükséges a a shader modellt hagyjuk v1.1en (nekem pl pályánként 10 percet töltögetett pluszban mig betöltötte a 3.0ás modelleket)
  • Balumann
    #9940
    Javaslom egyébként, hogyha eredeti, akkor is crackeld meg. Megspórolod hogy bekelljen rakni mindig a lemezt, ráadásul a starforce sokaknak okozott problémákat a gépen.
  • Balumann
    #9939
    Nagyon sokaknál az okozta ezt a "nem történik semmi" problémát, hogy rosszul crackelik meg a játékot. Ugyan is mappákban lévő fájlokat is felül kell írni, és a crack -nál is mappákba vannak, és mappával együtt felülírták. Ilyenkor természetesen kitörlődnek a játék fájljai (mert nincs benne a crackbe minden fájl), és nem csinál semmit a játék.
    /javaslom, hogy Total Commander-rel crackeld, az nem ír át semilyen mappát/

    De ha ezt biztos jól megcsináltad, akkor régebbi megoldások (amik nem tom végülis, hogy tényleg működnek-e, de úgy emlékszem ezek is segítettek):
    -indítsd újra a gépet, miután mindent megcsináltál
    -állítsd át a kompatibilitást win98, meg ilyenekre (de szedd le az OS fix cracket a gamecopyworld-ról)
    -ugyan itt vedd le 640x480-as képpontra a felbontást, a kompatibilitás fülnél (a játék nem lesz 640-be).
    -indítsd el többször egymás után a játékot, sokszor katt az ikonra.

    Alappal sztem nem érdemes próbálkozni, mert a crack a patchelt verzióra jött ki, csak 1.04-es crack van (habár én úgy hallottam, műxik korábbival is, de nem tom).
  • Balumann
    #9938
    Egyet értek.
  • Prince23
    #9937
    A Sc részek közül ez sikerült a legeslegjobbra, sztem.

    Grafika: 99
    Hangulat: kétség kivül 99
    Zene, hangok: kétség kivül 99
    Irányíthatóság:99
  • Prince23
    #9936
    A pecs az oka... én is így voltam ezzel. Unistall, és HA eredeti a CT-id, akkor 1.05-ösre pecseld fel, tehát az alap(1.01 vagy 1.0) to 1.05-ös Euro változatot.
    De először próbáld ki az alapot, h megy, ha meg nem megy az alap, akkor nem tom mi van
  • sTaTiC90
    #9935
    Sziasztok! Elakadtam! :D De nem ám akárhol! Az elindításnál...
    Már elég sokat küszködtem vele ahhoz,hogy segítséget kérjek! Mindent megcsináltam lépésről lépésre a telepítés után! A patch telepítése elég sok időt vett igénybe 100%os gépterhelés mellett,de sikerült! Ott akadtam el hogy bármit is csináltam (többszöri telepítések után) egyszerűen mikor rákattintok a .exe file-ra előjön a kurzor melletti homokór,majd eltűnik és nem történik SEMMI! Mi lehet az oka? Mit kellene tennem? HELP PLZ!!!!!
  • GoKu x
    #9934
    nah köszi a segitségeket. a tűzfalas emgoldás jó lett. mégegyszer köszi!!
  • GoKu x
    #9933
    és csak annak kell kikapcsolni a tűzfalat aki csinálja a servert vagy mindenkinek?
  • Makkmag
    #9932
    a 0.9.9.9-cel mennie kell, ha még se akkor valszeg tűzfal gond lesz
  • GoKu x
    #9931
    9.9-el próbáltam, 1.0val is és 1.0.2.0 van fent. eggyikkel sem.