10611
  • Hmuda
    #3447
    Beszélgess vele tovább.
  • TDC Geronimo
    #3446
    Hülye :)
    Beszéltem vele, de semmi :(
    Beindítom a szervert azt leáll :(
    Ahogy nézem valami szart meg kell hozzá szerezni,de nem tom hol van? :(
  • Hmuda
    #3445
    Beszélj az öreggel, ő majd segít.
  • Dave000
    #3444
    Akinek van USB-s Rack-je és DVD-romot rá birja kötni akkor az a következőket teheti: (sima RACK-hez is lehet venni USB kábelt)

    - Szóval mikor letöltötted a játékot akkor kicsomagolod és megkapod a lemezkép fájlt.
    - Aztán felrakod a játékot (feltelepited) mert ugye a telepités az megy csak elinditást kell trükközni.
    - Letöltöd a crack fix-et innen ez végülis egy no dvd crack ami most jött ki...
    - Ki kell irni DVD-re a legujbabb Alcohol 120%-al a lemezképfájlt de az RPMS-t engedélyezni kell (ez egy emuláció...) aztán ezt bekapcsoljuk mikor kész és a StarForce Nightmare-el minden IDE kábelen lévő optikai meghajtót letiltunk és a kiirt dvd-hez ez lesz a serial ami tuti mert igy csináltam én is 2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F

    Állítólag így működik.
    Hát nem tudom nekem nem indul el, ugyanúgy a Disc Key-el baszakszik, pedig ki van írva és usb-n keresztül olvasom...
  • TDC Geronimo
    #3443
    Minden highon van, de mivel le van kicsinyítve meg jpeg-be átkonvertálva azért néz így ki.....amúgy meg help kell! :(
  • Dave000
    #3442
    gondolom lekicsinyítette a képet, hogy ne egy órán át kelljen tölteni... Nem hiszem h így nézne ki rajta.
  • ati2002
    #3441
    Bocsi, nem azért, de így néz ki a 6600-as konfigodon? Ez ultralow beállításnak tűnik....
  • dogjoy
    #3440
    jóvan 1x kilehet próbálni
  • TDC Geronimo
    #3439
    Valaki segítsen plííz (pl Humda ;))
    Itt mit kell csinálni?
  • Atika :o)
    #3438
  • fitutufi
    #3437
  • dogjoy
    #3436
    úgyértem másolt...
  • bon
    #3435
    Ha lenne tört verzió akkor nem kellen bemountolni az SP3-at. Jelenleg még töréssel nem rendelkező verzió van csak
  • dogjoy
    #3434
    Most olvastam, hogy a total commanerhez van egy plug-in ami bemountolja a cd/dvd képeket, állítólag a totalcommander.hu-n van. Lehet hogy "ez ellen nem véd" a starforce 3. Chekkoljátok már le akinek megvan a tört sp3!
  • Danman
    #3433
    Nem vagyok egyre hülyébb csak valaki kérdezte.hogy hogy kell krekkelnia GTR-t!!!!!!!!!#3400
  • Atika :o)
    #3432
    Jo kis oldal en is azt hasznalom :) csak az a baj hogy ehhez a jatekhoz meg nincs semmi :(
  • dogjoy
    #3431
    itt van egy cím astalavista.box.sk ha valakinek kell crack valamihez, de nagyon vigyázzatok vele, mert rengeteg víros érkezik innen.
  • threeman
    #3430
    hát ez az! mondjuk depo.hu-n találtam olcsóbbat (5600ft)
  • Duddits
    #3429
    Te most egyre hülyébb leszel! GTR-es cuccnak mi köze ehez????
  • DayWalker
    #3428
    ment válasz :)
  • dogjoy
    #3427
    a pandora tomorrow fórumba írtam, ha tud valaki segítsen pleeaseeee!
  • Atika :o)
    #3426
    Abbol mar majdnem megveszed a jatekot is es azzal nem kell szarakodni se :)
  • Danman
    #3425
    Akkor vegye meg valaki vagy próbálja meg,mert addig én nem költöm el a drága pénzemet!!
  • threeman
    #3424
    mennie kellene, és nem is olyan drága egy usb-s rack (5ezer)
  • Danman
    #3423
    Most akkkor a mobilrackkel nem megy???
  • threeman
    #3422
    USB 2.0-IDE átalakító kábel 8600 Ft
    egy szolnoki bolt árlistáján találtam, hát nem olcsó
    http://www.wininvestor.hu/arlistatotalmax.htm
  • ACE
    #3421
    Csutka a videókarid, az nyom a latba, hiába az 500 Mhz-es Ram, meg 3.6 Athlon...
  • Danman
    #3420
    MEg amúgy úgy értettem a gtr-s crackelést hogy úgy is próbáltam a SCCT-t de nem megy.GTR-féle crackelés:


    GTR - Real Racing - Alcohol

    -------------------------------

    No-CD method:
    In order to play without swapping the original CD-Rom all the time you need to do the following...

    1. Make sure you have the latest version of Alcohol 120% or Daemon Tools installed.

    2. Install GTR.

    3. Shut down your computer and disconnect all your cd/dvd drives.

    4. Start up your computer.

    5. Open your Computer Management then go to> Device Manager> System Devices.

    If you have Alcohol installed you should see "Plug and Play BIOS Extension" and if you have Daemon Tools you should see "PnP BIOS Extension". If you have both installed you have to do the following for both.

    6. Right click "Plug and Play BIOS Extension" or "PnP BIOS Extension" and go to Properties.

    7. On the Details tab you can select "Device Instance ID". Looks like ROOT\SYSTEM\0003. Remember or write down the last numbers.

    8. Now you go to> Start> Run> Now you type: regedit

    WARNING! You are now about to edit the registry. Errors in the registry can cause errors in your system. If you do exactly what's described here it won't go wrong. You are responsible for your own actions.

    9. On the left side you go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\R oot\SYSTEM

    10. Under the system folder you see the number(s) as you found in step 7.

    11. Right click the number(s) and select "Permissions"

    12. Click on the System group and set "Read" to "Deny"

    13. Close regedit

    14. Mount the .mds from this package

    15. Start the game and use this serial: no-can-do - we know it is required to use the image...

    NOTE: This serial will only work with the .mds included.

    16. Start the game and enjoy!

    When you update Alcohol or Daemon you need to follow these steps again.

    ------------------------------------


    Thanks Simbin for making an excellent game!!

    When GTR comes available in your country make sure you buy your legal copy!
    This will invest in future titles.


    ------------------------------------

    Sjediek
  • Danman
    #3419
    MSOt akkor ez a mobilrack nem megy???
  • Lacc
    #3418
    Kiváncsi vagyok fog-e menni ez az usb-s dolog :)
  • Atika :o)
    #3417
    Hat igen legnagyobb gaz az iranyitas az egyszeruen pocsek aztan akad meg mas hiba is amit mar lattam hogy felsoroltak de hat ha meg tenyleg nincs kint hivatalossan akkor lehet hogy a begen meg megoldjak a problemakat kivancsi vagyok raaa.
  • Lupis
    #3416
    Sok sikert.
  • Seth
    #3415
    csak kérdeztem.....
  • zulur
    #3414
    szted ha nem lenne, szaroznék vele?
  • Seth
    #3413
    és van usb-s meghajtód??? mert ha nincs akkor felesleges vele szarozni....
  • zulur
    #3412
    Ért valaki a ehhez a tetves Alcohol 120%-hoz? Mert itt a működő USB-s megoldás...Valaki aki vágja dobhatna egy privátüzit...

    This is not a mini-image, mini-images dosn't work with Splinter Cell 3.

    It is just a .MDS wich inludes the DPM.

    Do the following to get a working backup:

    1. Get the latest version of Alcohol 120%

    2. Do a Full Image of your DVD (European Version) without DPM

    3. Replace your .MDS with mine

    4. Burn a backup using RMPS

    5. Activate RMPS emulation

    6. Diable all IDE CD/DVD drives

    7. Insert your backup into a USB 2.0 CD/DVD Drive and play!!

    Thats the one and only solution at the moment!!!
  • hykao #3411
    Na én ezért ódzkodom, hogy lecseréljem a 9800pro-mat egy 6600-ra...még ha olyan fenejó is az ára... :)
  • Zsoldos
    #3410
    Amugy az a durva valahogy az nvidia logos gamek mintha meg bugosabbak lennenek az atlagnal. (thief3, evil genius, ez, stb.) Neha visszasirom az atimat.
  • Zsoldos
    #3409
    tenyleg hihetetlenul lassu nvidiumon
  • hykao #3408
    Nem lenne olyan rossz, ha nem lenne annyira túlbonyolítva az irányítás...meg akad még ott pár bug is, mint pl. az árnyék előbb mozdul, mint az ember...na meg annak ellenére, hogy nvidia logo ott is fel van tűntetve, az nvidiásoknak általában hihetetlenül lassan fut... :)

    Mellesleg megjegyzem, hogy hivatalosan még nem jelent meg a játék, mert ha jól olvastam: elapadtak a források a projekt befejezése előtt...amúgy ha sikerül befejezniük a projektet a hibák kijavításával, akkor még akár jó is lehet! :)