10611
  • TheSandman
    #3567
    Ezen biztos nem fogunk összeveszni, bár ha én eddig nem személyeskedtem kedves hmuda akkor elvárom ezt töled is vili? Ha valakinek jut havi 2 jo játékra 25000 forint akkor lelke rajta, vegye meg. De akinek nem az megprobál más utat keresni.
  • dogjoy
    #3566
    egy orvos (sima , nem ilyen hiper szívsebész) meg min. 1,5 milliót havonta
  • Lacc
    #3565
    Mulatságos látni, hogy egyesek mennyire fel vannak háborodva azon, hogy a köcsög ubisok mertek védelmet rakni a játékukra :D
  • dogjoy
    #3564
    És van pofájuk koldulni!
  • dogjoy
    #3563
    Bocs..., Svájcban a munkanélküli segély 400e ftba átszámírva
  • dogjoy
    #3562
    Erre negyon egyszerű a válasz: Ati, AMD, Warez
  • Sadist
    #3561
    Csak náluk azért drágábbak is a mindennapi fogyasztási cikkek.
  • Joe004
    #3560
    Itt nem a software árárol van szó, hanem a magyar ember fizetéséről(mint már elöttem is írták)! Német segédmunkás keres 3-400 ezret magyar meg 80-at!! És még a hardwareről nem beszéltünk...
  • Hmuda
    #3559
    Kipróbálásra ott a demó. Szoftvervédelem szidása enyhén szólva gyökérség. Olyan mintha egy közembert szidnál, hogy van pofája riasztót szerelni a kocsijába. :P
  • crossy104
    #3558
    Leslie: szerintem jó, nem hinnén hogy bent lenne a top 5-ben ha nem jó.
  • TheSandman
    #3557
    Megyek is, addig tolom a doom3: roe-t...:):)
  • TheSandman
    #3556
  • Glpetyus
    #3555

    Ebből megint warez-nemwarez flém lesz :D
    Aztán Ati VS. Nvidia,esetleg Intel VS. AMD :D
  • TheSandman
    #3554
    1ébként csak mellékesen hogy nekem is van eredeti játékom mert ugy gondoltam hogy olyan jo hogy megéri megvenni...
  • TheSandman
    #3553
    LoL de ök veszik meg rá a lehetö legdrágább védelmet nehogy valamelyik csoringer fisher bácsin élösködjön legalább 1 kiprobálás erejéig....
  • Hmuda
    #3552
    Eh, ez N/C. Nem az ubi forgalmazza itthon hanem a hülye magyar pénzéhség, amit a hülye vámokkal meg egyéb behozatali díjakkal elégítenek ki. :P
  • Sadist
    #3551
    Szerintem a programozók fizetése elenyésző a marketing, licensz, starforce védelem és egyéb költség mellett.
  • TheSandman
    #3550
    Hja már a crackelés sem a régi... Kis majmok. Fogadok direkt nem toltak ki hozzá még valami jofajtát. Azoknak akik meg elzárkoznak a warez elöl csak annyit hogy pofázzanak azoknak játékvásárlásrol akik 300 ezer forintot keresnek mondjuk németországban utcasepréssel vázze. Ugy én is 1böl megvenném szaros 10ezerért. De amig örülsz hogy 1 masinát ki tudtál izzadni mondjuk több év sporolgatás után addig ne a csoro magyarokon élösködjön az ubi meg a többi loser..Milyen érdekes hogy a ID meg a többi megasztár fejlesztö nem fosik hogy lenyulják a progjamjaikat mert ugyis tudják hogy aki fan az meg fogja venni... No mind1, addig keresgélünk, hátha megszülik végre a sz*ros 2 megás crackjüket hehe..
  • Glpetyus
    #3549
    Jaj,jön a fitutufi :-f
  • Thanatos
    #3548
    a 7et amit buknak a dolgon a mo forgalmazo, és kisker bukja mert ők már elején is adhatnák 3k-ért az alapján mitn emenyitől ubitol kapják a cuccost... :)
  • Thanatos
    #3547
    pontohgy nem, de mind1 :P
  • zulur
    #3546
    Tök igaz, de sajní így Ők is buknak a dolgon, legalább is azt a 7-et, ami a 12ből nekik járna( persze leegyszerűsítve a dolgot...)
    [Értem hogy mit mondasz...Én csupán másként gondolom.]

    Amúgy meg az UBI-t eszem ágában sincs szidni, nekik köszönhetem az első 2 részt...( Most meg épp a BIA-t is ).
  • Glpetyus
    #3545
    HA lesz warez,akkor majd megvárom míg 3K lesz az ára,és akkor veszem meg :P
    (mint az elöző részeket :P)
  • fitutufi
    #3544
    a mestereket meg kell fizetni
  • Hmuda
    #3543
    Csak még annyit vegyél figyelembe, hogy nem az UBI-t kell szidni. Az UBI eladta a cuccot a magyar forgalmazónak, ő adja ilyen kurva drágán szóval őket szidd. UBI ebben nem hibázott.
  • Hmuda
    #3542
    Akkor jó "játékot" majd várjuk a "beszámolókat"... :P
  • Glpetyus
    #3541
    Ja,az változó....szerintem totál kereslet függő.
    (ugye,jellemző...)
  • zulur
    #3540
    Tudod Hmuda, szerintem nem a magyar mentalitáson múlik...amíg itthon 12000 a game, kinn meg 7, addig nem hiszem h bármit is másként fogok látni ezügyben...Biztos vagyok benne h megéri a pénzét a game, ehhez kétség sem férhet hiszen Splinter Cell...De ez ígyse-úgyse fair...és ezért én se leszek velük fair...ennyi.

    Amíg ez nem változik: DESTROY!
  • Sadist
    #3539
    1. nem
    2. 10k ALÁ, azaz arra voltam kíváncsi, hogy milyen gyorsan szokott csökkenni egy játék ára.
  • crossy104
    #3538
    Nem hiszed? Nem értem!!! 4,15GB.És jön.
  • Glpetyus
    #3537
    1000 ft nem mind1?
  • CUCLI
    #3536
    talán
  • CUCLI
    #3535
    1-2 hónap kb.
  • Sadist
    #3534
    Kb. mikorra várható, hogy 10k alá menjen az ára?
  • Glpetyus
    #3533
    Az 1 meg a 2 is megvan,jó lenne ezt is megvenni,de én ezt SEM merem,és nem is fogom próba nélkűl...
    Bár ott a demó....az meg nagyon meggyözött
    Messze még a fizetés :S
  • CUCLI
    #3532
    csönd
  • Glpetyus
    #3531
    Thx
  • Hmuda
    #3530
    Tréning videó 8. (repeszgránát).

    (Eddig a leggyengéb szvsz.)
  • Hmuda
    #3529
    Nem olyan hosszú, van 10 (11) pálya, mindegyiken el lehet szórakozni pár órácskát.
  • Hmuda
    #3528
    Volt egy jópár topic már róla. Hivatalosan azt hozták fel, hogy a x64-es XP még csak egy tesztelés alatt álló béta OS és mivel még nem jelent meg hivatalosan, ne is várjunk tőle 100%-os kompatibilitást. Namost én nem követem a windowsok fejlődését, szóval nemtudom ebből a béta dologból mennyi az igazság.