10611
  • Dave000
    #3728
    sajna egyáltalán nincs másik kulcs az egész neten...
  • Dj Xyberpunk
    #3727
    én is kipróbáltam!! de ez a kód nem jó :2Q4PL-S4YXN-QSULH-VR53S-SNH7F
    !!! valaki egy jó kódót mondjon légysziiiii! Mert megőrülök!!!
  • Thanatos
    #3726
    katt manualra és gondolom akkor fogja kérni a key-t
  • DayWalker
    #3725
    kipróbáltam, de ilyen ablak jött be
  • DarkJedi
    #3724
    Ehh.. hát nem :) Itt voltak először kamerák, meg ilyesmi, de csodálkoztam is, hogy nem lehet velük semmit kezdeni..Meghát boldogultam nélüle is. :) Nah, mindegy, köszi :)
    Amúgy megnéztem a training videókat de nem emléxem ilyenre.
  • Hmuda
    #3723
    Tuti benne van a tréning videókban. Pisztoly, célzás, jobbkatt, időlegesen kiiktatja az elektromos eszközöket. Nemond, hogy ezt nem ismerted mert lepetézek. :-)
  • DarkJedi
    #3722
    Igen látom, hogy ott a lézer, csak kikapcsolni nem tudtam.
    Biztos lama vagyok, de ez a pisztoly ocp ez mi? :D
  • Hmuda
    #3721
    Hm. Ha a vaultból kifelé jövet szólal meg a riasztó, akkor ajánlom figyelmedbe a különböző nézeteket és a pisztoly OCP-jét. :-)
  • DarkJedi
    #3720
    A bankos pálya végét meg lehet úgy oldani, hogy ne kapcsoljon be a riasztó? Ezért nem lett meg a 100%-om.. :)
  • Sil3nt
    #3719
    egyetértek veled teljes mértékben..már nagyon uncsi....
  • Hmuda
    #3718
    Majd ha feltörik. Azzal, hogy itt panaszkodtok meg nyivákoltok nem lesz kész hamarabb. Baromi unalmasak vagytok.
  • torrente
    #3717
    Mikor óhajtják már feltolni a netre?
  • rorr
    #3716
    keresek olyan embert akinek pixel shader 3 alatt több fpst számol a videókártyája mint 30 35 !Minden a maximumon van!
  • Dave000
    #3715
    Egyébként lehet hogy kulcsgenerátort nem tudnak hozzá csinálni, talán, de nem tom igyekezhetnének...
  • Dave000
    #3714
    Az a serial keringett a neten eddig is, a patch az nem tom mi, hogy a játéknak a peccse, vagy olyan peccs amivel elindul a másolt játék...
  • hykao #3713
    COOP-ozni lehet egy DVD-vel ketten! Külföldi fórumokon már esett róla szó, hogy miután elindítod, szervert csinálsz vagy belépsz valahová - utána már kiveheted a DVD-t!
    Szal ha valaki házon belül vagy netántán a szomszéddal vagy lépcsőházon belül akar valakivel COOP-ozni, az megoldható egy példánnyal is!
  • Duddits
    #3712
    Ez az!! Hajrá Reloaded!!


    Valami patch a SP3. Kommenteknél van valami serial is.
  • rorr
    #3711
    zseni!
  • Dave000
    #3710
    A faszomba, megint a reloaded meg egy Starforce3:

    2005-04-16 PC Game ISOs Second Sight (c) Codemasters RELOADED 50x15 MB 8.6

    De a kibaszott SP3 még sehol.
  • rorr
    #3709
    jó HÍR!
    a reload-os fiúkák megtörték a second sight című játékot szerintem nemsokára a chaos theory jön!
  • Adam II
    #3708
    Hát mit írjunk ha nincs meg a játék?

    Na most játszok az elsővel és még most is TÖK JÓ mint régen.
    Ha végignyomom jön a második és mire azt is végigtolom jó lenne a harmadik:///
  • Thanatos
    #3707
    istenem mi folyik itt, ez már komolyan szánalmas, tipok kivéve kedvencekből..., semmiér tleme olvasgatni napi 200 új hsz-t aminek 0 értelme van :/
  • Dave000
    #3706
    Vagy, elindítod és utána kiveszed a dvd-t és nem lépsz ki a játékból :DD, elvileg csak az elején ellenőrzi nem?
  • Hmuda
    #3705
    Minden indításnál kell a DVD. Még nem próbáltam de tuti zokon veszi, ha indítás után is kiveszed.
  • zulur
    #3704
  • ACE
    #3703
    Nem ismerem a cuccot, de szerintem LAN-ban így ahogy elmondtad tuti lehet jáccani, csak max. Interneten nem. Vagy rosszul mondom? Nem lehet még LAN-os játékot sem indítani eredeti DVD nélkül? Nyilatkozzon, akinek megvan.
  • Sadist
    #3702
    Milyen szívás, ha pl. tesóddal coopban akartok játszani. 2X kell megvenni a játékot :C Anno StarCraftnál tök jól megoldották. Ott lehetett úgy telepíteni, hogy csak a multinak a szükséges fájljait másolta föl, ami a csatlakozáshoz szükséges. Asszem spawn installnak hívták. Lényeg, hogy így 8 fő is tudott multizni egyetlen CD-vel.
  • ACE
    #3701
    Megveszitek, 1 napig Te játszol, 1 napig Ő :D Csak nehogy összeverekedjetek miatta :D
  • Sadist
    #3700
    Ha kicsit visszaolvasnál, akkor tudhatnád, hogy NEM lehet DVD nélkül játszani. Épp ez a StarForce védelem lényege.
  • Hmuda
    #3699
    Mivel SF3 védelem van rajta ezért mindig kell a DVD.
  • Matt9HUN
    #3698
    Akinek van eredeti verzioja az irja mar be hogy dvd nélkül tud-e játszani(megy-e a játék) Azért akarom tudni mert 2-en megvennénk felesbe a játokot és ugy nem lenne olyan draga???????? THX
  • Darkboy
    #3697
    Figyeljetek, a Riddicknek is volt egy hasonló problémája. ezzel nem lehet kezdeni valamit?


    Tehát :
    1. Győződj meg hogy, hát legalább legyen 10 Giga szabad helyed. Úgy vettem észre ajánlatos a késöbbi extractolás miatt. A Daemon T-vel telepítsd.
    Lemezről is működnie kellene, de én így csináltam.Ha kész a telepítés Csatold be az 1-es CD-t újra. Ha megvan menj a C:/ Programfiles/MYTH/My Product Name könyvtárba . Itt lesz a Setup.bat Ms-Dos kötegfile. Ezt futtasd meg. Ekkor megnyílik egy parancssoros ablak ahol erre nyomj egy entert. Ekkor elkezdi az extractolást . Megnéztem nálam
    majdnem pontosan 30 percig tartott . Ha minden megvan és csak a megnyitott könyvtár-t látod, akkor a CD1 -et nyisd meg ott van a MYTH / system mappa. Ebben van egy Win 32_x86 mappa, ennek a tartalmát másold a C/Programfiles/MYTH/My Product Name/System/Win32_x86-os mappába ,ezzel lecseréled az eredetit. A többit is így csináld meg.Tehát a (Win32_x86SSE;Win32_x86SSE2) Vigyázat ! nehogy törlődjön a C:/~ My Product Name/ System / Win32_x86;Win32_x86SSE;és a Win32_x86SSE2 mappák többi tartalma !!!
    A Product Name könyvtárban levő Riddick -ről csinálj parancsikont az asztalra. A startmenű-ből a parancsikont töröld , így nem lesz gondod.
    És Játssz !!

    Csak egy tipp, nem tudom, működik-e.
  • fitutufi
    #3696
    lol
  • zulur
    #3695
    Ebben szerintem nincs igazad! Egy fórum arra való, hogy az emberek megosszák a véleményük egymással egy-egy témát és az ahhoz tartozó kérdéseket tekintve, nem?

    Azt elismerem, hogy dogboiiii néha képes hatalmas f***ságokat összehordani, de hát Istenem, ez van...

    Take it eeeezy
  • ati2002
    #3694
    Szakadj(atok) már le arról a listáról. Már rég kint lenne a cucc, értsd már meg. Majd pont Te fogod kitalálni. Azzal kell(ene) foglalkozni ami van, így is elég erős már ami itt az sg-n megy amikor kijön valami jó cucc, 3-4 napig csak az van, hogy ki mennyivel, honnan szedi le, stb... Csoda, hogy még nem zárták be a fórumot.
  • dogjoy
    #3693
    Látjátok: így kell tökéletes védelmet csinálni!!! :)
  • dogjoy
    #3692
    a védelmi listába nem volt benne...?!
  • ati2002
    #3691
    kérdés
  • dogjoy
    #3690
    DVD.Copy.Plus vagy DVDXCopy nem tudja lemásolni?
  • dogjoy
    #3689
    DVD.Copy.Plus DVDXCopy nem tudja lemásolni?