10611
  • TommoT
    #3768
    Köszi az üdvözlést!

    Szerinted menne akadozásmentesen 800×600-ban a legalacsonyabb textúraminőségben? Gondolom itt az is látványos.
  • Lord AnonymouS
    #3767
    Hi újreg!

    Minimum konfig:
    PIII v. AMD 1.4 GHz
    256 MB RAM
    GeForce 3, Ati Radeon 8500 v. jobb

    Ez a tokra van írva, szal sztem menni fog neked, habár lehet minimum grafix szinten.
  • TommoT
    #3766
    Hali!

    Nemtudjátok mennyi a gépigénye a játéknak?
    Gépem: 1700 MHz, 512 ram, fx 5700
    Szerintetek így milyen felbontásban és grafikai minőségben futna?

    Üdv,

    1 új tag --> TommoT
  • hykao #3765
    ki kell próbálni...és kiderül...
  • ati2002
    #3764
    Már ott van egy hete...
  • Adam II
    #3763
    hehehe tök jó a fejléc
  • Thanatos
    #3762
    köszönjük eme léynegés hozzászólást aminek információtartalmával eddig még senkise volt tisztába ezen a forumon, köszönjük hogy megvilágositottad szürke kis elménket...
  • Latency
    #3761
    Nem tudom minek erről vitatkozni... Feltörhetetlen másolásvédelem nincs, mindent meg lehet oldani, csak idő kérdése! Igaz, egyenlőre sok idő, de lessz!!! Ha valakinek nem teccik, hogy várnia kell valamire, akkor vegye meg, a posta jóesteben másnap ott van.
  • Sadist
    #3760
    Jó lett a topik fejléc:
    "Nincs még olyan tört verzió, amelyik rendesen működik!"
  • Sil3nt
    #3759
    én is úgy tom hogy nem igazán akar müködni egyik ps2 emulátor sem RENDESEN
  • csuhi
    #3758
    ???
    valamiről lemaradhattam.
    létezik működő PS2 emulátor?
  • Adam II
    #3757
    Hát ez kicsit olyan mint a vadász meg prédája közötti kapcsolat.
    Ha feltörik a Starforceot ők anyáznak ha nem tudják feltörni akkor mi anyázunk.
  • hykao #3756
  • mike369
    #3755
    ...vagy húzzatok fekete ruhát, álarcot meg éjjellátót és nyomás este kommandózni az utcára!
    1. mission: észrevétlenül beosonni a sarki kiskocsmába és kihallgatni géza bátyó terveit a következő felest illetően...
  • Tibor
    #3754
    hát igen
  • hykao #3753
    na jó-jó...de pl. a #3748-as egyértelmű a link alapján... :)
  • Tibor
    #3752
    de én Splinter Cell 3 PS 2-es változatát linkeltem be
  • hykao #3751
    ThugEdge és Tibor!
    Azért vehetnétek a fáradtságot - ha már a hozzászólásomra reagáltok - hogy a linkre is kattintotok, ha már egyszer linkeltem...és akkor máris 3 hozzászólással kevesebb lehetne...
  • Tibor
    #3750
    innen le lehet szedniPS 2 játékok
  • hykao #3749
    nem is rossz!
  • Tibor
    #3748
    a pcsx2 0.7et használjátok
  • Tibor
    #3747
    van, vki a san andreas-t nyomja 15 fpssel
  • ThugEdge
    #3746
    már ha egyáltalán létezik működő emu
  • hykao #3745
    Alternatív ötlet unatkozóknak, türelmetleneknek, hiperaktívaknak (s egyéb állatfajtáknak... :DDD) és nem utolsósorban brutál géppel rendelkezőknek:

    Töltsétek le a PS2-es verziót, és az INNEN letölthető PS2-es emulátorral próbálkozzatok... :)
  • Drex
    #3744
    ez am a Splinter forum :DDDDD
  • ati2002
    #3743
    Jah.
  • Shep
    #3742
    sok helyen a kiadó mondja meg, hogy milyen védelem legyen rajta, a készítőknek csak odaddják, hogy nesztek ezt tegyétek rá.
  • Hmuda
    #3741
    Ez már tényleg fárasztó. N/C.
  • urbijoe
    #3740
    torrenten már fentvan a játék
  • Thanatos
    #3739

    bár azért a végéhez azt is hozzátenném hogy esetek 99%-ban nem a játékfejelsztők készitik hozzá a védelmet akikkülön cég és ők meg a védelemből élnek szal ha nem lenne warezkodás akkor emg ők kerülnének az utcára... :DDDD
    (ráadásul ezt még ugy is fel lehet fogni hogy ha a game jó 80% nem ultrahulladék lenne + marketing akkor biztos többen vásárolnának játékokat ;P )
  • Hmuda
    #3738
    Nos, egyértelműen megéri. A multival most vannak problémák, de már dolgoznak a patchen az UBI-nál, szóval elvileg az is megjavul.
  • shad0w
    #3737
    ja, akkor bocs, pedig olvasgattam a topicot eddig, és nem vettem észre, hogy már volt aki ezt megemlítette, de örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel :)

    Igazából azért olvasgattam eddig mert kerestem az egyértelmű választ azon kérdésemre, hogy érdemes-e megvenni, de azthiszem eddig nem volt ellenvélemény :D
  • Hmuda
    #3736
    Én ezt már elregéltem nekik de mindennaposak a "buzi starforce", "kapjabeazubi" meg hasonló beröfögések. Egy (két) fecske nem csinál nyarat.
  • shad0w
    #3735
    Na eddig én csak olvasgattam ezt a topikot, de mostmár nem tudom megállni, hogy hozzászoljak :)
    Ugyebár a legtöbben azt várják, hogy feltörjék a játék védelmét, és letölthessék valahonnan végre. Már nem vagyok bene teljesen biztos, hogy itt mindenki tisztában van vele, hogy illegális amit művel. De ez nem is lenne gond, hiszen pl én is használok nem eredeti játékokat, programokat. De hogy valaki még szidja a játék és a védelem készítőit, az már kicsit sok... Dolgoznak azért hogy összehozzanak egy minnél jobb játékot, eladhassák, és ebből legyen jó sok pénzük, hiszen ebből élnek. Sokan meg max pár száz forintért letöltik a cuccot, és ezután még pofáznak is, hogy a védelem igy a védelem ugy, meg utána hogy itt bugos a játék, meg ezért szar azért szar stb... Talán sok játék sokkal jobbra is sikerülhetne, ha nem kéne azzal foglalkozniuk a készítőknek, hogy milyen védelmet használjanak, fejlesszenek ki...
    Persze ehhez hozzátartozik az is, hogy milyen árban kaphatók magyarországon a hasonló játékok, szóval ezekután aztmondom, rendben van ha valaki letölt vmit, de legalább ne panaszkodjon a nem eredeti játékkal járó kellemetlenségek miatt... (értem ezalatt pl. a hosszas várakozási időt a törésre)
  • Lord AnonymouS
    #3734
    egyetértek!
  • Thanatos
    #3733
    szvsz nem csak te és nem csak egy hete de hát sg-n ez a divat ujabban hogy 10 év alattiak vitatkoznak hogy ki mit mikor hogyan tud feltörni amit más nem, ez van :/
  • Hmuda
    #3732
    Ezt hajtogatom már majdnem egy hete, de csak úgy hiszik, hogy ők jobban tudják. :P
  • Thanatos
    #3731
    rotfl, van benne valami :DDD
  • dikki*yysw
    #3730
    Szerintem remek ez a topic, én csak azért járok ide, hogy olvassam a sok idiótát akik saját ötleteiket sorolják, hátha azzal megtörik a Starforce-ot, amivel a grpk tagjai sem boldogulnak. :D
    Bár tényleg kicsit unalmas már.. :D
  • Dave000
    #3729
    van akinek megy ezzel a kulccsal van akinek az istenért sem fogadja el(pl nekem)