10611
  • tigeroo
    #3808
    skacok!!! a nyíregyházi tescoban lehet-e venni (vagy a debreceni MediaMarktban)
    plz! mert akkor nem utaznék feleslegesen!
  • Gabe18
    #3807
    Ez ma már nem annyira igaz.Clone-os játékokból mostanában volt pár ami működőképes volt,de nforce-on még semmi hire.
  • hykao #3806
    Ez még mindig nem igaz...ott volt ugye a Second Sight...nforce-on még nem volt, de mégis már sokan végigtolták...
  • Dave000
    #3805
    Haggyuk már ezt... Ha nincs kint nforce-on tök fölösleges vele bármit is csinálni...
  • Breki33
    #3804
    Ezt kipróbálta már valaki?

    Splinter.Cell.Chaos.Theory.Multilanguage.Alcohol.Clone-DB2000
  • ati2002
    #3803
    Viszont ahogy olvasgatok az nforce-on (nem tudom higgyek-e nekik), azt írják, hogy a Rld team sem tudja feltörni a sf3-at, amiket eddig kiadtak, az mind-mind innen-onnan szerzett "non-protected" exe-k voltak... De vannak, akik esküsznek rá.
  • ACE
    #3802
    Hát ezaz, most hogy kaptak egy csipetnyit a SC3CT új védelméből, ilyenkor kezdenek rájönni, hogy a régiek hogyan is működnek. pl. GTR-ből még mindig nincs, csak a Disable CD-s verzió...
  • ati2002
    #3801
    Esetleg az, hogy sorra jönnek ki a sf3-as játékok (rld neve alatt), amik már egy (jó) ideje megjelentek (pl Obscure, SRS, SH3, stb), talán előbb-utóbb a SC is sorra kerül. (szvsz mindenki azt várja)

    De az nevetséges, amilyen próbálkozások mennek a szartarisznya clone-verziókkal...
  • ACE
    #3800
    Azt nem értem, hogy miből gondoljátok, hoyg bárki is foglalkozik a játék feltörésével? Lehet a polgári foglalkozásukat űzik, vagy egyszerűen szarnak rá, mert őkis csak inkább jáccanak vele . Sza'l az sem biztos, hogy haladás van a dologban, vagy van erre valahol valami utalás? Hogy nyomon vannak a cracker srácok?
  • Hmuda
    #3799
    Nemigazán akarok mert csak törölnék.
  • Vizsi
    #3798
    :) jha...és lesz vmikor vmi magyar versus party? :D
  • Vizsi
    #3797
    Hmuda, nincs kedved létrehpozni egy scct warez - törés forumot?
  • hykao #3796
    Na ezt honnan-miből okkumuláltad ki, hogy működik?

    Idéznék az egyik hozzászólásból:
    "biohazard, you faggot!! theres no way youve downloaded the game already. sick people like should be burned in hell!!"

    :)))
  • hykao #3795
    Ehh ne hemzsegj már ennyit... :))) Majd kipróbálod, s kiderül, hogy milyen felbontásban fog jól futni...
    (annyit variáltál már, hogy önkéntelenül is egy Csonka Pici szám - bár feldolgozás - kúszott a fülembe: "Állj meg kislány, és mondom a választ, csak adj időt nekem...")

    :PPP
  • fitutufi
    #3794
    hmmm
  • tigeroo
    #3793
    joh, ez csak 1 példa volt:D
    #3791: soxerencsét..!
  • tomi1989
    #3792
    A 9200-as nem támogatja a directx 9-et. Csak a 8.1-et.
  • Duddits
    #3791
    Elvileg működik...
  • tigeroo
    #3790
    kártyafüggö:)
    természetesen egy ATi 9200 nem olyan mértékben használja ki a directX 9.0c-s lehetőségeket, mint például az X800.
    [ezt jól megmontam, bár nemnagyon értek a hardwerekhez]
    ha pedig nincs "csilli-villi" vasod, akkor elfelejtheted csilli-villi effekteket is!
  • Sadist
    #3789
    Elfutnak, csak messze jobb teljesítményt nyújt a kártya, ha tudja a DirectX 9-et.
  • TommoT
    #3788
    A dx9-s játékok elfutnak dx8-ban? Mert HL2-ben át lehet állítani, de más játékban még nem láttam, hogy át lehetett volna. Amúgy a TI azt a shaderszar 1.1-t támogatja? Ha ebből kiderül mire gondolok.
  • bon
    #3787
    Nem fogok venni mivel már van 1 itthon. Majd inkább fejleszteni fogom valamikor.
  • Thanatos
    #3786
    miben? fx anyival tudd többet hogy elvielg már támogatja rendesen dx9et (magyarul abban esetleg erőssebb) de dx8ban szarrá veri a 4600ti ..., de végülis kinek mi, vegyél akkor sok fx 5900-at :)
  • bon
    #3785
    Hát azért egy Fx 5900-ast nem ver egy geforce 4 Ti ez tapasztalatt.
  • Thanatos
    #3784
    passzolom, majd nvidia megmodnja ha itt lessz az ideje :)
  • TommoT
    #3783
    Vagyis már nem az fx-ből hanem az újakból.
  • TommoT
    #3782
    Az fx-ből nem lesz TI széria mint a gef4-ből?
  • Thanatos
    #3781
    miért ez újdonság neked? fx-eket simán verik a gef4esek (nem mx)
  • TommoT
    #3780
  • Thanatos
    #3779
    hát fx-el régen se volt olyan húúú de nagy gép :)
  • TommoT
    #3778
    Jó, de.. én.. ő... csak reményekdtem.
  • Hmuda
    #3777
    Nem kell nekik komoly gép ha alacsony beállításon ahsználod, de ha már magasabban akkor bizony még a komoly gépeket is meg tudja izzasztani. És a mini-image-es kérdésre a válasz a bannerban van. :-)
  • Sil3nt
    #3776
    olvasd el a banner alatti mondatot..az mindent elmond erről a témáról [warez]
  • TommoT
    #3775
    Ahogy olvasom ehhez kemény gép kellhet. Amúgy van már mini-image, azzal sem lehet már játszani a tört verzióval?
  • Hmuda
    #3774
    AA: anti-aliasing: a pixeles éleket tünteti el.
    AF: anizo filter: a távolabbi modellek textúrája is éles lesz, nem pedig olyan elmosott mint kellene.
  • TommoT
    #3773
    Én vagyok a lami de az AA és AF az micsoda?
  • Hmuda
    #3772
    Szerintem 800x600-ban menni fog úgy, hogy minden efektet bekapcsolsz de az AA-t és AF-et elfelejted, plusz árnyékok low-on. Úgy türhetően fog futni.
  • TommoT
    #3771
    De mondjuk nézzük az adatokat. PIII. Nekem PIV van és 1700 Mhz. 256 mb ram, nekem 512 ram van. geforce 3, nekem fx 5700 van (jó tudom nem a legjobb). Szerintem elmenne 800×600-ban és talán esetleg nem a leggagyibb textúraminőségben, akadozás nélkül, de nem leszek beképzelt, mert tudom, hogy jó kaki gépem van (huhúú ez annó mekkora jó gép volt ), úgyhogy megvárom inkább a többiek válaszát. :)
  • TommoT
    #3770
    Akkor többiek írjatok!
  • Lord AnonymouS
    #3769
    Nincsmit!
    Hát szerintem igen, de azért várd meg a többiek válaszát is!