10611
  • leslieboy
    #3848
    Bár nem értek egyet ezzel a kisérletezgetésekkel,mégis cáfolnom kell,hogy csak az nforcen levő műkszik!Én pl amikorra kijött nforceon az emergency 3,addigra 3-4 végigvittem és beleuntam!Ugyanis torrentről le lehetett tölteni,működött is,csak az az egy gond volt,hogy német nyelven!De ha az SC3 is így lett volna,az is már a gépen csücsülne!De szerintem feltört verzió mostanában mégse lesz...
  • Istencsászár
    #3847
    ne a torrentet lesd azon sokminden kamu nforcét nézd ami kijött és műxik ott kivan irva
  • ACE
    #3846
    Ez mind fake, ugyanazok a verziók, amit már eddig is kiadtak. (valószínűleg)
  • Pardon22
    #3845
    vmit megint ügyködtek torrentén >>> Splinter Cell 3 [ENGLISH] No-CD/Fixed Image
    azért lassan de ?biztosan? haladunk a működőképes verzióhoz!?
  • Hmuda
    #3844
    Jó kis versust nyomtam most egyetlen kém ellen. Ketten voltunk a pályán, deathmatch. Szerencsétlent 10:0-ra vertem. Megjegyzem, Pandora óta egyszer versusoztam csak, akkor is csúnyán elvertek a társammal, szóval ez valóságos felüdülés volt. Kedvencem az volt, mikor mindketten futkorászunk a pályán és keressük a másikat , erre hirtelen kibukkan egy sarok mögül a srác, rátenyerelek a shiftre, nekirohanok, puskatus az arcába, leverem a lábáról, lekerül padlóra, egyetlen shotgun lövés a fejbe és konyec.
  • Prince007
    #3843
    Én meg egy A2-es World of Warcraft posztert:)).
  • dogjoy
    #3842
  • Adam II
    #3841
    Hát egy napot tudok várni.Egyébként nincs velük semmi bajom sőt néha még ajándékot is küld a CD Galaxis(múltkor Sportszeletet kaptam:DDD)
  • CUCLI
    #3840
    lol hatalmas az a coop bazz :DD
  • Hmuda
    #3839
    A futárszolgálat nem posta. Emellett én szegedi vagyok, mégis sikerült mindig lehozniuk egyetlen nap alatt Pestről a cuccot. Meg különben is. Egy nap ide vagy oda...nem mindegy? Inkább utazgatsz?
  • Adam II
    #3838
    Hát én vidéken lakok szóval inkább nem panaszkodom.
  • Hmuda
    #3837
    Érdekes nekem eddig mindig kihozták 24 órán belül. Leadtam a rendelés, felhívtak aznap, és szóltak, hogy holnap ekkor-meg-ekkor legyek otthon.
  • Latency
    #3836
    Az hagyjánn, hogy SF3 mert abból is van gazdaságos verzió, amit miniimage+cdletiltással ki lehet jáccani, de kéremszépen ez a gém a legújabb professional változatot használja!!!
  • Duddits
    #3835
    Kereszttűzben a warez.
  • Adam II
    #3834
    Hát ahhoz először föl kéne törni a másolásvédelmet és megint itt jukadtunk ki ,hogy mocsok Starforce3:///
  • dogjoy
    #3833
    De a megveszi vki, akkor nem kéne megjelennie warezba? ez nem valami murphy?
  • CUCLI
    #3832
    amúgy #3822 ?
  • dogjoy
    #3831
    kitérdekel, egyet fizecc ki
  • Adam II
    #3830
    Amint megrendeled mégegyszer megjön az első:) Ez Murphy törvény
  • Adam II
    #3829
    Naja. Mindenhova az van kiírva 24 óra de hála a postának örülhetünk ha 48.
  • dogjoy
    #3828
    ha nem jönmeg akkor rendelsz megin'
  • Hmuda
    #3827
    CD-galaxis 900Ft fejében egy külön futárszolgálatot kér meg, szóval a szállítás garantált, Automex meg postával, külön postai díj nélkül, de a magyar postát ismerve olyan hatékonysággal is (agyonnyomott trancsír-doboz, márha egyáltalán megérkezik).
  • dogjoy
    #3826
    Asszem a Tescoba van
  • Adam II
    #3825
    Biztos sajnálják a postaköltséget
  • Hmuda
    #3824
    Miért nem rendelitek meg Automextől vagy CD-galaxitól? Nem kell rohangálni.
  • Matt9HUN
    #3823
    Debrecenbe nincs a Media Marktban ugyhogy sztem nem gyere! A Cora-ban sincs!
  • CUCLI
    #3822
    na. népek nem akarunk valamikor egy jót versusolni? volna hozzá kedvem de nem a hülye németekkel... pl. péntek estefele? v. szombat?
  • Thanatos
    #3821
    nem ez az első game ami nem jött ki rögtön (volt amit több ideig törtek már...) és szvz nem is az utolso...
    az hogy a többin nincs védelem meg azért van emrt amugy azok a kutyának nem kellenének igy annak még a warez is reklám... (amugy multi gamekra amik multira vanak kihegyezve és csak key-el megy a multi ha megnézitek sosincs táp védelem..., mézesmadzag oszt akinek bejön a key miatt ugyis megveszi...)
    amugy én lehet azért vagyok türelmes mert egy single game annyira nem tud elragadni hogy ermgvegyem a multirol meg már elmondtam a véleményem :)
  • Atika :o)
    #3820
    Hat erre mar en is gondoltam :)
  • ThugEdge
    #3819
    én már gondoltam egy ilyen mesére is:
    vhogy felvették ilyen jémfilmbe illően anonim mód a kapcsolatot a nagyobb release teamekkel és toltak egy kis átutalást annak fejében,hogy "figyi hallod még má ne törjétek mán fel,szólunk,ha már bejött a ráfordított pénzmag 10x-esen,okéka?nem vagyunk ám hálátlanok"
    öhehöhe
  • Pardon22
    #3818
    hát csodálom h Te ennyit tudsz várni! Már naggggyon hiányzik a game!!! Lassan 3 hete h megjelent s nem tudják feltörni! Azért mondjuk amikor ilyen sf-os védelem volt azokon a PoP2, meg a többin, viszonylag hamar sikerült! Érdekes h az Ubi csak a SCre rak ilyen védelmet, a Cold Fear és mász szépséges játékát nem is érdekli h feltöri! Vagy lehet h azt akarják h kínunkban mi is megvegyük?!? :P
  • Thanatos
    #3817
    én meg megvárom amig EVM-es lesz :DDDDD
  • Atika :o)
    #3816
    Na latom vegen az lesz hogy en is megveszem mert meg mindig nem tortek fel :(
  • Sephi
    #3815
    De azt honnan szerzem meg?
  • hykao #3814
    Nem árultál el újdonságot...sajnos... :)
  • tigeroo
    #3813
    véó, akkor holnap lehet elsasolok deprecenbe!
  • ati2002
    #3812
    10.990,-
  • KeKKSZike
    #3811
    Mennyibe kerül a játék? :O
  • Danman
    #3810
    Egyébként a Versus modot el lehet indítani!!!Játék mappája/Versus/System/SCCT_Versus.exe!!!!!!!!!!!De nekem fura képei vannak!!Az emberkém normál fekete színű de az öszzes többi tárgy szivárványszínű!!!!
  • ThugEdge
    #3809
    a bp-i marktokban van tehát sztem debrecenbe kéne menni,kéjosz teorit kéne venni

    uhhh de szar volt:)