10611
  • Maxtreme
    #3888
    nem én vagyok a LOL hanem itt 1-2 ember. Nemigaz hogy nem tudtok még 1 napot várni bazz..
    Elhihetitek énis kíváncsi vagyok rá (bár ezt a játékot ugy is megveszem a multi miatt, de csak 1-2 hónap múlva, addig meg játszani akarok : ) de 1nap mostmár nem a világ.
  • hornbali
    #3887
    Csigalom nyugi vér! Minek szórakozna itt velünk Maxtreme?
  • Cvd
    #3886
    Csak nem az a hihetetlen ötletetek támadt hogy beadjátok az UBI ügyfélszolgálatának hogy sérült a gyári DVD és küldjenek másikat? Nem hinném hogy (tömegesen) működne.:)
    Az USB-s dolgot viszont holnap kipróbálom. Megvan minden hozzá, csak át kell még hegeszteni a DVD-romot a külső házba meg a többi apróság.
  • Istencsászár
    #3885
    lol
  • fitutufi
    #3884
  • Maxtreme
    #3883
    Ok fejezzük be, az eszem játszom csak (szerinted). Vegyétek ugy hogy nem mondtam semmit....
  • Maxtreme
    #3882
    Mondom ne éljétek bele magatokat, 1ember-nél működött (állítólag, megbízható forrásból) nem biztos hogy nekünk is fog.
    Jah annyit mondok hogy angoltudás kell majd rendesen a dolog végrehajtásához :)
  • Drex
    #3881
    csak az eszed jáccod és huzod a népeket...
  • threeman
    #3880
    na kíváncsi vagyok erre az egészre én is ; )
  • Maxtreme
    #3879
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3878
    Azokat kiköltöztetem a marsra és rájuk küldök egy atombombát!

    A reloadedes srácokkal meg nyittatok egy cracker tanonc iskolát!

  • Thanatos
    #3877
    már leirtad hogy midnenki saját felelőségére, innétől nem tom mit kell gizdulni..., nc... :)
  • Maxtreme
    #3876
    Ok de első lépésed az legyen, hogy felbontod a szerződést a Starforce-osokkal
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3875
    akkor már inkább felvásárlom az Ubisoftot, nem kispályázok itt holmi egy eredeti DVD-vel!
  • Maxtreme
    #3874
    Ha van pénzed rá, akkor inkább vedd meg magadnak, és nem kell a feltörtel szórakoznod. :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3873
    Gizdázz nyugodtan, ha beválik megveszem neked eredetibe :DDDD
  • Maxtreme
    #3872
    Nagyokos ha gizdát akarnék játszani, nem árulnám el holnap sem ,csak 1xüen bejelenteném hogy megy, és leszarnám a jónépet.
  • Maxtreme
    #3871
    nem játszom a gizdát bazz..
    Csak 1xüen elég nagy rizikóval jár a dolog érted már?
    Nem akarom hogy a fél ország a semmiért szopjon vágod?
    Én el fogom árulni a megoldást ha müxik. Ha nem akkor nem ennyi!
    Előrebocsáttom felelősséget nem vállalok!!!!
  • Lacc
    #3870
    Egyszerűbb lenne, ha most kiböknéd nekik. Persze tőlem játszhatod még a gizdát holnapig.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3869
    Legalább azt mondd meg, hogy a rizikóért hány évig terjedő börtön jár!
  • ACE
    #3868
    Akkor venni kell egy nyomtatható DVD-t, rá kell nyomtatni az eredeti Splinter cimkét, el kell menni boltba, és ki kell cserélni :D De ez ugye bűncselekmény. Vagy ez sem nyert? El kell követni hozzá valami jogsértést? Legalább ennyit mondj meg. :D Tudom hogy a játék feltörése, ill. a feltört használata is jogsértés, de messze nem olyan durva, mint a Tulajdon elleni szabálysértés, v. bűncselekmény.
  • Maxtreme
    #3867
    nemnyert :)
  • ACE
    #3866
    Van egy tippem, menjek be a boltba, és lopjak magamnak egy eredeti cdkey-t, ezzel csak egy a gebasz, ahhoz a cdkey-hez, ami a dobozban van, tudtammal csak az a DVD jó, ami szintén a dobozban van...
  • Maxtreme
    #3865
    De ne vegyetek rá mérget, mertr attól hogy 1 embernél müxik, nem biztos hogy mindenkinél fog (lehet hogy nálam se) :)
  • Maxtreme
    #3864
    Holnap elmondom a megoldást ha müxik. De az enyébb lépéseket nektek kell megtenni.
    (holnap megértitek miről beszélek) A dolog lényege annyi, hogy a nem eredeti játékból, hipphopp eredetit lehet varázsolni 1kis rizikóval :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3863
    Nekem még akkor sem lesz jó, mert torrentről soha nem is tudtam, nem is tudok, és nem is fogok tudni tölteni normálisan!

    max. 1-2 kbyte jó esetben 10 kbyte / sec
  • fitutufi
    #3862
    akkor bökd ki má, mert felrobbanok :D
  • Maxtreme
    #3861
    nem muszáj hinni nekem, a ti dolgotok.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3860
    Április 1-je!

    2. felvonás!
  • Maxtreme
    #3859
    nem nem :)
  • Amse
    #3858
    csak 1 eredeti scct. :D ezt eddig is tudta mindenki.:P
  • Maxtreme
    #3857
    Annyit elárulok hogy nem kell sem mini image, sem cd lehuzogatás, sem usb-s dvd olvasó :)
  • Maxtreme
    #3856
    bocsi nem próbáltuk, más próbálta :)
  • Maxtreme
    #3855
    köhöm köhöm.. Asszem megvan hogy kell elindítani az sc-t..köhhöm :)
    Nem akarok semmi t elkiabálni, majd holnap megmondom. Mindenesetre biztató hogy ahol próbáltuk megy..
    1xűbb a dolog mint gondolnátok. :)
  • Atika :o)
    #3854
  • Amse
    #3853
    Az is hihetetlen, hogy te meg nem tudsz idétlen képek nélkül írni 1 hsz-t.:P
  • mike369
    #3852
    Hihetetlen, hogy még mindig ezt a warez-cirkuszt nyomjátok!
  • ati2002
    #3851
    Két féle lehetőség van.
    1. a "szokásos alkesz klón, ami már 1000x le volt írva, hogy hogy működik (külső usb, stb) - az egy nagy szar

    2. ha crack-elve lenne, már mindenki ezzel játszana..., ergo ez kilőve, marad az első pont.
  • HoTDoG
    #3850
    LINK

    "Hey i downloaded the game and it works but i cant seem to find a a key gen for this game on internet any one know where one is?"

    Kb másfél napja töltöm mert elég lassan jön. Amikor elkezdtem tölteni, 2500 körül volt a töltők száma, most jóval több mint 5000.
    Lehet elterjedt a híre, h tényleg működik. Mindenesetre amíg nincs más, talán megér 1 próbát.
  • Duddits
    #3849
    Ez már megint nem igaz! GTR se, meg Second Sight se volt kint mikor mindenki azzal játszott.

    GameBurnWorld-on ez jelenet meg: SPLINTER CELL 3: CHAOS THEORY v1.0 MINI BACKUP IMAGE ENG #2 NO-CD FILES -Thanks- Crypton-


    Torrenten meg ez