10611
  • Shep
    #3928
    így van, aki eddig bírt várni annak 1 nap már mindegy, nekem még egy hónap türelmi időm van, szóval ...
  • Thanatos
    #3927
    azt emg jólteszed hogy megbántad azt a tipikus gizdulos hsz-t, ha tényleg igazad van amx holnap beirod és annál nagyobbat pukkan, nem kéne potyára jáccani az agayad, szerintem... :)
  • Thanatos
    #3926
    szeritnem ezt kérdezd azoktól akik a fake torrentek ezreit gyártják, kitduja lehet is neked vannak iylen hajlamaid csak te máshogy produkálod magad :PPP
  • Thanatos
    #3925
    most aztán nagyon beilyesztetél mindenkit, én má magam alá is tojtam
  • Amse
    #3924
    Te meg ne foglalkozz mindenkivel.Ha igazad van és működik akkor beírod holnap.Ennyi.Nem kell itt bizonygatni magad.
  • fitutufi
    #3923
  • Maxtreme
    #3922
    Persze próbálkozni lehet.
    De komolyan mondom mostmár azt is megbántam hogy szóltam.
    Én csak segíteni akarok(tam), de jönnek itt sorba a fikázások...
    Nemtudom mi a nagy büdös retvás lófasz hasznom származa abból, hogy átbasszam az embereket. Ebből a korból már kinőttem.
    Egyébként baromi erőssen gondolkodok azon is, hogy 1általán elmondjam-e. Ezt köszönjétek a sok nagyokosnak.
    Ezután lehet mondani hogy csak kamuztam, leszarom magasról.
  • Thanatos
    #3921
    miért, ha temodnod? :)
  • fitutufi
    #3920
    omegaweb fórumán egy topic :)))

    egyik hsz
    Hello,
    Letöltötttem a Splinter Cell : Chaos Theory-t de valamiért nem indul el.
    Felinstallaltam, majd a starforce-al letiltottam a cd olvasot, beirom a serial szöveges dokumentumban lévő kódot ,rákattintok hogy check disc,erre elindul a csik h checking disc,de aztan a közepe előtt kiirja hogy the cd key is not correspondant, please insert a valid cd key or insert splinter cell chaos theory dvd
    Tudnátok segiteni?
    Köszi

    másik hsz


    Hello!
    Találtam pár dolgot de ez is még olyan, hogy valakinek elindul valakinek nem...

    Itt egy patch ami végül is crack is lehetne:
    http://help.star-force.ru/SplinterCell/1450-sp-patch.zip (~23MB)
    http://www.star-force.com/protection.phtml?c=72&id=339 (StarForce Help)

    Még pontos leirás erről nincs szóval ha ugy van és aki akar próbálgassa...de szerintem a Deviance fogja megtörni a játékot...




  • Shep
    #3919
    na mindegy holnap meglátjuk, mit ír, aztán majd kiderül kamuzott e, megy e még vkinek stb.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3918
    Kár, hogy a 4. pontnak a titkára még senki nem jött rá, csak az aki megvette eredetiben! :DDD
  • Maxtreme
    #3917
    Csak ez nem müxik, de más minden stimmel :)
  • fitutufi
    #3916
    Inditási leirás:

    * Telepitsd fel a játékot (Teljesbe)

    * Tiltsd le az összes CD-ROM/Író-t és/vagy DVD-ROM/Író-t használva StarForce Nightmare.

    * Mountold a SCCT.MDS CD-Kép fájl-t a Daemon Tools v3.47-ba vagy a legujabb Alcohol 120%-ba.

    * Aztán élvezd a játékot.


    forrás: http://omegaweb.hu/goldgames/

  • Maxtreme
    #3915
    ha te mondod.
  • Thanatos
    #3914
    te nem vagy az csak egy feltünési mániás max, nemde? :)
  • Maxtreme
    #3913
    Persze 1értelmű. BSA alkalmazott vagyok.. Honnan jöttél rá?
  • Maxtreme
    #3912
    Azzal a nocd lófasszal vigyázzatok, állítólag 1 trójai vírus.
  • Thanatos
    #3911
    mindenki megunta a kamuzást, és emiatt pangás van :(
  • Drex
    #3910
    hmmm... ismét csend és nyugalom honol a tájon....

    nem mondanak nagyokat....
  • mike369
    #3909
    de tudok. miért, képfóbiád van netán? ;)
  • Dj Xyberpunk
    #3908
    Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake.mdf ez valakinek megvan ? Most szedtem le , lehet múködni fog.

    +fileok: Splinter.Cell.3.-.crackNoCdFix+Dev.rar
    Splinter Cell Chaos Theory Mini-Image.zip
    sfnightmare.exe --->>>

    1. Overview
    This tool lets you deactivate CDRom drives in your system. Actually it supports
    not just deactivating of all drives on IDE channel, like starfuck it do, but even a
    cd drive separately. Also the combination of hard drive and cd drive on the same channel
    would be possible too.
    This program is the technical further stage of starfuck project. The project starfuck
    had to be freezed for undefined time because our development team has changed.
    Before using this program keep in mind: all what you do, you do on your own risk.
    Be carefull, if you are using it: not all features will work for every one, it depends
    on your hardware and software combination.
    If you are not sure about it, delete this program.
  • dogjoy
    #3907
    lehet övé a honlap és így akar pénzt keresni, vagy egy police akció, és az ip-ket rögzítik... csak óvatosan
  • dogjoy
    #3906
    bisztos vmi registry bizbasz
  • Maxtreme
    #3905
    125-el.

    http://omegaweb.hu/goldgames/
  • dogjoy
    #3904
    Bitzos várja a 4000. hozzászólást :)
  • Shep
    #3903
    melyik oldalról, és milyen sebességgel jött neked, mert ha 10kval akkor inkább neki se állok, nincs ár egy hetem.
  • Maxtreme
    #3902
    Splinter_Cell_Chaos_Theory_pour_PC_par_Snake
  • Thanatos
    #3901
    miért hogy holnap benyögje hogy csak gizdult? :) amugy abban igaza van hogy aki nem tud 1 napot várni az eddig miért nem vette meg? :)
  • Duddits
    #3900
  • Shep
    #3899
    ja melyik verziót szedted le, meg honnan, mert ha működik én is lesznvedem
  • Shep
    #3898
    na jol van akkor ha működik akkor mostmár leírhatod, mielőtt túlságosan nagy tömeg kezdene el gyülekezni villával meg kaszával a házatok előtt :)
  • ati2002
    #3897
    Emberek!
    Én tudom mire gondol Maxtreme. De csak holnap írom le nektek.

    Na komolyra fordítvaa a szót: szurkoljunk együtt Maxtreme-nek. Go! Go! Go!
  • Duddits
    #3896
    Ez tök jó ötlet!
  • Maxtreme
    #3895
    östenem :)))
    Ahogy lejött, kiírtam kipróbáltam.
    DE MONDOM SOKADSZOR HOGY NEM BIZTOS HOGY JÓ LESZ!!!! UGYHOGY SENI NE ÉLJE BELE MAGÁT A DOLOGBA, NEHOGY NAGYOT KELLJEN CSALÓDNIA :)
  • Shep
    #3894
    Csak azért kérdem mert lehetne visszaszámlálás, meg pezsgőbontás miegymás.
  • Shep
    #3893
    és mikorra tervezed a nagy bejelentést, na nem mintha nagyon izgatna, mert nekem nincs meg semmilyen verzió, és türelmesen várok a rendes törésre, vagy működő mini imagesre.
  • Maxtreme
    #3892
    Nem egészen :)
    De azt már most elárulom hogy ez a dolog sem fog tömegesesen működni :Ð
  • jAsOn VoOrHeEs
    #3891
    Nem is igaz! :D


  • Maxtreme
    #3890
    Igazából nekem van külső hdd rackem ami usb-s (ilyen álló fém bizbasz :)) végülis ide kábellel kitudnám vezetni a dvd olvasót a rackből, de a tökhöm szaraxik vele :)
  • Istencsászár
    #3889
    jó engem nemizgat de akkor ne irkálj ilyeneket mer tudhatod itt folyik a nyála ezet emberenek erre a gémre