10611
  • Shep
    #3975
    c,b? vmi lambert a neve, de szerintem nem krisztofer
  • Duddits
    #3974
    Erre tudtok nekem választ adni?

    Hogy hívják Sam Fisher főnökét?
    Dennis Haysbert
    Christopher Lambert
    Irving Lambert
    Mi a fő fegyver a játékban?
    MP44
    SC-20K
    Thompson
  • Dj Xyberpunk
    #3973
    Ez nem flame, egy kérdés, mert egész nap ezzel a szarral szenvedtem, úgyhogy ne velem foglalkozz. köszi
  • Hmuda
    #3972
    Légyszives hagyd abba. Elég volt a flém, nem kell újat csinálni. :P
  • Dj Xyberpunk
    #3971
    Már "holnap" van!!!! Hol a megoldás?
  • ACE
    #3970
    Fél óra és holnap van
  • Atika :o)
    #3969
  • Atika :o)
    #3968
    Na kivancsi leszek erre a holnapi napra
  • ACE
    #3967
    Detényleg, az ember azt gondolná, ennyi reklámot beleraknak, gondolom az Axe, a Nokia, AMD sokat fizettek, hogy benne lehessenek, de vajon fizettek-e volna ilyen sokat, ha "hivatalosan" nem jelenik meg tört verzió, mert olyan jó védelmet raktak bele. Mert így ugyan a fejlesztőknek lesz elég lóvé, de a reklámozó cégek reklámait édeskevesen, vagy legalábbis sokkal kevesebben láthatják... és a reklámban ugye az az erő, ha minél többen látják, és nem a bevétel...
  • dogjoy
    #3966
    lehet a pcdómeosok verzsönnyét akrja bedobni :) az jó lenne
  • Rusy
    #3965
    Érdekes ez a topic, visszaolvasgattam oldalakat, én is kíváncsi lettem volna a játékra, de csak msot jutottam odaáig, hogy megnézzem,de nem kellett sokat keresgélnem, hogy megtudjam nincs tört verzió :)))), mindenesetre szerintem fele ilyen érdeklődés nem lenne, vagy fele ennyien nem akarnák kipróbálni, ha nem lenne rajta starforce, mindenesetre szerintem egy ilyen kaliberú játéknál ez sokkal inkább sarkallja a játék megvételére az embert, mint pl az olyan játékok esetében, ahol többe kerülhetett a védelem mint a játék, bár szerintem azért ez pont nem az a játék ami megérné a pénzét (mielőtt nekem enétek véleményem szerint,mert engem nem érdekel a multi), már a harmadik rókabőr amit lehúznak a játékról, persze nem gagyi, jó grafika, irányítás, feeling, azért lerí róla hogy minőségi munka, de akkor se ér meg nekem pl 10-12 ezer ft-ot, hogy kb 2-3 nap alatt végignyomjam aztán del, mert engem istenigazából a single érdekel magányosan, egyedül a sötétbe nagyon jó a feelingje, de nem adnék érte ennyi pénz, engem tényleg csak addig érdekelne még végignyomom és kész, multira meg ott vannak a csapatorientált játékok amivel el lehet szórakozni, pl swat 4 nagyon jó multiba, na mindegy bocs ha sok voltam, a lényege a mondandómnak aki igazán elfogult a játékkal szerintem vegye meg, főleg a multi miatt ugye amiben vannak hibák mint lentebb olvastam, aki meg csak végig akarja nyomni mint én is nem ér rá várni? ha meg nem lesz tört verzió akkor meg kimaradt a játék nem halok bele ennyi...
    Istenigazából nem tudom miért raktak erre a játékra starforce-ot, de az biztos nagyon be fogja hozni az árát, mert sokan megveszik, az előző részek miatt, meg a minősége miatt, de aki meg nem veszi meg ne sírjon, nagyon nem veszít semmit, egy fps-el kevesebb...
  • Sil3nt
    #3964
    azt írja negatívumként hogy reklámok...nah mit ért az alatt?
  • Sil3nt
    #3963
    kis magyar nyelvű cikk: itt
  • dogjoy
    #3962
    Szerintem max kamuzik, 1. mér ne mondaná el most ha tudná?
    2. majd pont egy magyar jön rá először, vagy talalálja meg előlször a választ a crackerek helyett....(biztos)
    3. Ha tudná és holnap akarná elmondani az azért van , mert mint említette, ő még nem prószilta, tehát azzal kínlódik, de akkor honnan van ideje 1-5-10 percenkén fórumba írogatni...

    Mindent összevetve ez nekem nagyon sántít, van az a mondás, hogy ha több lehetséges magyarázat van vmire, akkor általában a legegyszerűbb a helyes. Itt az hogy semmi crack nincs, semmi jó, csak valaki, mint én régen bekattant, és hülyeségeket írogat! :)

    NE LEGYEN IGAZAM, mostmár én is kussolok.
  • Danman
    #3961
    msot gonosz leszek de nekem megvan!!!Megkaptam szülinapomra!!Majd valamikor egy COOP???Vagy egy VERSUS???Ma játszottam egy gyerekkel az usaból hááát tök bénák voltunk!!!NAGYON KIRA!!!Megéri szentem a pénzt!
  • Maxtreme
    #3960
    Szerintem 1xűbb ha komplett oldalakat törölsz
  • Hmuda
    #3959
    Nem takarítok, csak az alpári megnyilvánulásokat, de al fog tartani egy darabig. :P
  • Maxtreme
    #3958
    ok.
    Jó munkát a topikhoz, lesz vele rendesen. :D Ha gondolod szedd ki az én flame-t kiváltó hozzászólásom is, és ha müxik holnap elmondom mivan.
  • Hmuda
    #3957
    Eh, nem vagyok egy napig, erre ez a gyökérség. :P

    Maxtreme, majd gyere vissza holnap az újsággal, addig senkit nem érdekel a flame.
  • shad0w
    #3956
    öhm, nos én mikor megláttam ezt a lehet, hogy tudom a megoldást, de még nem mondom meg, majd csak holnap hsz-t két lehetőség jutott eszembe:
    1) nem mondja el a "megoldását", és arra hivatkozik, hogy csak azért nem mondja el, mert a többiek beszóltak
    2) nem mondja el a "megoldást", mert azt mondja, hogy sajnos nem vált be...

    Ez persze csak az én személyes véleményem a dologról, ne legyen igazam!
  • Maxtreme
    #3955
    hoppá rossz helyre címeztem sorry :)
    Thanatos-nak szól.
  • Maxtreme
    #3954
    Már csak azt nem tudom ki a túró mondta neked, hogy én jöttem rá a megoldásra nagyokos...
  • ACE
    #3953
    Hülyék vagytok mind, és most igazságos voltam.
  • fitutufi
    #3952
    sicc
  • Thanatos
    #3951
    ucso hozászólás: tény az egyetlen ember aki miatt tényleg nem kellet volna ezt az ő sorry Hmuda
  • Thanatos
    #3950
    de hogy örüljetek lelépek topicrol ugy tényleg jobban fogja minden gizdulo/gizduloimádó magát érezni, byez all és jó törögetést (Maxtreme ismerőse felvételét egy crackergurpba várjuk ezerrel :PPP)
  • Thanatos
    #3942
    ráadásul ha tényleg igy gondolnád nem irod még be egészet és fele ennyi izgalom nem lett volna topicon, és aztán előtünhecc a homályból mint a dicső lovag... nc... :)
  • Thanatos
    #3941
    nemtok gépelni szánombánom büneim
  • Thanatos
    #3940
    mese habbal, amugy az enyémek miatt biztos nem mert modnom hogy egy forum hsz alapján én tuti nem szedek le egy dvd-t...
  • Maxtreme
    #3939
    más:
    Nem arról volt szó hogy az SC3 double layeres dvd-n jelenik meg? :) Mert ez nem az :) Vagy én tudok valamit rosszul? :)
  • dogjoy
    #3938
    Kuss!!! Holnap elmongya osz'készva'!!!!!
  • fitutufi
    #3937
    gépelni meg kéne tanulni ;)
  • fitutufi
    #3936
    hagyd őket, ha jó lesz elmondod aztán kész, mit számít mit mond más ha bejön amit mondasz, ha nem akkor nem, oszt kész...
  • Maxtreme
    #3935
    Nem csak flame-t gerjeszt de még hülye is.
    Nem érti meg hogy többek között az ő kibaszott érdekei miatt nem árulom 1előre el. Ha holnapig nem lesz semmi gáz akkor minden ok. (remélem)
  • Duddits
    #3934
    A MEG-et meg tanuld már meg leírni!! És nem kéne basztatni másokat! Főleg olyan aki még a nevét, se, meg az életkorát se merte kiírni...
  • Thanatos
    #3933
    nemmindig tudhatnád ha legalább felét ovlastad volna amit eddig itt irtam forumban..., én csak akkor csinálom ezt ha valaki arcoskodik...
  • Thanatos
    #3932
    amugy emg miattam aztán ne tartsd vissza magad én ugyse szedek le potyára egy dvd-t egy forumbeirás miatt, nekem ráér reloadedig, addig meg a többieknek ird be hagy örüljenek őszentséged jóságának ... :P
  • Amse
    #3931
    Ne reagálj rá.Thanatos mindíg ezt csinálja és állandóan flame lesz belőle.Hagyd szó nélkül!
  • Thanatos
    #3930
    te nem segiteni akartál hanem arcoskodni maradjunk ennyiben, aki segiteni akar és nem biztos a dolgába az nem arcoskodik hanem akkor nyögi be ha biztos a dolgában...
  • Maxtreme
    #3929
    Azt csinálsz amit akarsz. Az ember segíteni akar, te meg csak fikázni tudsz.