10611
  • Maxtreme
    #4255
    én csak azt mondom amit a tűzfal mutatott :)
  • Maxtreme
    #4254
    Megkeresem a shotot.
  • Maxtreme
    #4253
    Az 1.1-es peccs után lényegesen jobban megy.
    sm3 + hdr 1024, high, meg sem reccen eddig :)
  • rorr
    #4252
    Intel A64 43,23 GHz, 8,5 GB/6,8 Ghz Infimax ram, 3DsexClub AtiVidia xFx9950 Ultra Platinum Gold Silver eXtreme Collectors Second Edition 5GB (6GHz/10GHz) vga, 689x-es DVD, 4,5 Terrabyte vinyó
    EZ NEM BAROMSÁG CUMISÜVEG!
  • ACE
    #4251
    Mekkora hülyeségeket beszélsz már? Szerinted mi történne, ha nyilvánosságra kerülne, hogy az összes Microsoft-os program az Interneten kommunikál, és személyes adatokat küldözget? Akkor ennyi erővel le is tilthatná, vagy formázhatná a vinyódat, vagy nem indulna el egyik reboot után soha többet, de nem teszi, vígan megy a gépeden... Ilyen badarságokat ne beszélj!
  • Strike16
    #4250
    ja
  • Sil3nt
    #4249
    ahogy látom kamu, mivel a kicsomizáshoz jelszo kell és mindenki azt kéri de senki nem ad...ez LOL...
  • Pardon22
    #4248
    Újabb fejlemények a torrentén!!!
  • Maxtreme
    #4247
    1ébként nem zavarja a daemon sem :)
    Csak azért kell 1x leszedni, mert a log alapján azt fogják mondani, hogy uninstall minden cd emu progi :) Ha ezután nem müxik, csa akkor küldenek kódot :)
  • Thanatos
    #4246
    ;)
  • Maxtreme
    #4245
    Persze sejtettem én, de itt lettem teljesen biztos a dologba :)
  • Thanatos
    #4244
    nem kelle rre rájöni pici logikával ki lehet találni tüzfal nélkül is :)
  • Duddits
    #4243
    olvassál is!!! Ez egy Starforce eltávolító progi!! Letörli, de utánna a játék megint telepíteni akarja majd.
  • fitutufi
    #4242
    akkor most mivan b+?
  • Maxtreme
    #4241
    1ébként erre anno akkor jöttem rá mikor Kerio-val megláttam hogy az svchost 1folytába a microsoft.com-al kommunikál.
    Azt meg ugye nem lehet kilőni. Az ms 1folytába ki be mászkált...
  • dogjoy
    #4240
    http://www.gameburnworld.com/Other/StarForceDriversRemovalToolv1.0.rar

    itt van pontos linkkel
  • dogjoy
    #4239
    #4234
  • Thanatos
    #4238
    pontosan :)
    itt az egyetlen ereje a warezelőknek hogy nincs kapacitás pármilliárd embert lefülelni világszerte, ennyi :)
  • Thanatos
    #4237
    félreértettem sorry, valaki nagyon bekeverte ide a 24h-t :)))
  • Maxtreme
    #4236
    igen igen, énis ezt mondom :)
  • Maxtreme
    #4235
    A másik dolog meg az, hogy akinek van netje, az olyan mintha megírná a microfosnak levélbe hogy milyen progik vannak a gépén. Mert hogy tudnak róla, az is biztos :)
    Pláne aki felmegy windows-t updatelni :)
  • dogjoy
    #4234
    http://www.gameburnworld.com/cdprotectionutilities.htm
    ezen belül: StarForce Drivers Removal Tool v1.0 (18.8KB)
    valaki próbálja már ki, műxik-e
  • Dave000
    #4233
    te felejtsd el nem tudom hogy jött ez ide?, lol, azt írtam teljesen más dolog, vkinek az üzenetére, erre te jössz itt a kioktatásaiddal, előbb értelmezd a hsz-ket, most befejeztem, 2 napig nem szóltam ebbe a fórumba (240 új hsz full baromság), de ennek semmi értelme még mindíg, jó veszekedést, kioktatást mindenkinek!
  • dogjoy
    #4232
    www.asva.hu
  • Thanatos
    #4231
    figy, ezt te nemtom honnét veszed a 24órát mert egyrészt ez tudtomal csak max zenére és filmekre érvényes software-re nem másrészt msot ne mond hogy egy cucc sincs a gépeden 24óránál régebben...
  • Dave000
    #4230
    ez a 24 órán törölni, teljesen más dolog... ezzel azok védekeznek akik felteszik ftp-re, de attól fügettlenül ugyanugy megbasszák őket, a másik meg hogy nekem nincs kiírva 1000 dvd se film sem egyéb, hát akinek van az meg sunyuljon rendesen...:D
  • Thanatos
    #4229
    a törvény nem ismerete nem emnt fel annak betartása alól...
    mindenki addg fogja rendőrbácsikat hülyének nézni amig egyszer ránem baszik de ugy istenesen :)))
  • Dave000
    #4228
    pont ez az, hogy jogszabályok szerint nem követtél el semmit ha leszedted és NEM terjesztetted, csak magáncélra használtad.
  • shad0w
    #4227
    De ha fizettél érte, hogy leszedhesd netről akkor 24óránál tovább nem lehet a gépeden :)
  • Thanatos
    #4226
    10 óráig... és ez csak mozifilmre van elvileg..., és ezt mesélheted akinek akarod ha meglátják hoy ottvan neke dkiirva 4000 cd és kát 200gigás vinyo tlee lopott software-el te aztán ott már mesélhetsz amit akarsz :)
  • Maxtreme
    #4225
    Én nem terjesztem, csak saját célra használom.
    Különben is én nem tudtam hogy illegális dolog letölteni a softwareket :)
  • Dave000
    #4224
    1bként nem úgy van hivatalosan (1x utána néztem már), hogy amit az internetről leszedsz, az nem a te felelősséged, hanem azé aki feltette, magyarul ha a netről szedtem nem követtem el semmit...
  • Maxtreme
    #4223
    1ébként is ha kikönnek megmondom hogy már eladtam a játékot, nem tetszett :D
    Hol vettem? Ajándékba kaptam :D
  • Thanatos
    #4222
  • Thanatos
    #4221
    és? sporolsz vele akkor egy programot és rádvernek msáik fél millát a többi lopott cuccért...
  • Maxtreme
    #4220
    jaja :D
  • grebber
    #4219
    Azal kell védekezni bazeg ti adtátok meg a keyt akko meg mit magyaráztok :)
  • Maxtreme
    #4218
    :-D
    1ébként biztos hogy nem fognak 1ennként becsengetni minden házba hogy hábazze lenyultad a programunkat :)
  • Dave000
    #4217
    Hmuda: Részvétem... :D
  • Drex
    #4216
    persze at is csak akkor ha nem nálad fut... hanem mondjuk külső szervereken és legalább 3 van belőle :)))