10611
  • Hmuda
    #4295
    Az kérlek egy keresőfelület. :P
  • Breki33
    #4294
    én elhiszem, de te akkor tanuld meg hogy néz ki a rendőr



    nasde szerintem ez már elég off itt van saját témája
  • Thanatos
    #4293
    pontosan, maradjunk is meg ebben szerintem :)
  • Thanatos
    #4292
    mese habbal v2.0 :)
  • Pardon22
    #4291
    felőlem... azt hisztek amit akartok... én ugyis tom h ki volt itt...
  • Pardon22
    #4290
    a fenét nem! Annyi volt h benéztek szekrénybe, fiókokba, de csak a szobánkba! Szépen el vittük a nagyiékhoz a CDket, a vinyó meg ott lapult a spejzban! :P
  • Thanatos
    #4289
    te emg engedd meg hogy mindenki azt hisz el amit akar...
  • Thanatos
    #4288

    ekéstem megin :D
  • Pardon22
    #4287
    nem kitaláltam! De valóban elhibáztam, úgy igaz ahogy Te mondod! Felcseréltem h ki kit vihet magával!
    De azt azért engedd meg h én jobban tom h ki volt nálunk! :)
  • Thanatos
    #4286
    erre mondják hogy mese habbal, a házkutatáshoz pont hogy rnedes rendőr kell de léynegtelen, és azok elől te meg nem dugsz el semmit max ha átdobod a szomszédba vagy hasonlo..., bár mi is várható egy újregtől mint nagyotmondás
  • Thanatos
    #4285
    kb :PPP
  • Breki33
    #4284
    Ezse ígyvan

    Rendőr kimehet, pont a BSA-s nem mehet masgában. Illetve mehet, de nincs intézkedési, főleg házkutatási jogköre.

    Van ám ezekről egy fórum ahol le vannak írva olyanok által akik már átélték ezeket, nemcsak a kitalált meséiket nyomják itt.
  • Pardon22
    #4283
    vazze mennyi gyökér van aki így le van maradva a játékkal kapcsolatos információkról....
  • Pardon22
    #4282
    bocs, csak floppykat találtak, elírtam...
  • Maksi
    #4281
    http://www.nforce.nl/index.php?m=search

    Ez micsoda?
  • Pardon22
    #4280
    igaz, csak egy maga rendőr nem mehet ki ilyen célból házkutatást végezni! Nálunk is voltak csak hozott magával egy BSA-s emberkét! De nem csak floppykat találtak! :P (a többit eldugtok, de psssszt)
  • Hmuda
    #4279
    Ugyan hol olvastad? N-force-on nincs kint.
  • Crazyn
    #4278
    választhat az ember: vagy 4 év egyedül vagy 2 év családostul :D
  • Maksi
    #4277
    Olvastam a Nforce-on, hogy megjelent a tört verzió a HOODLUM jóvoltából. Ezt honnan lehet leszedni? Egyáltalán érdemes?
  • Bercy #4276
    ja az lehet, de en nem a masoltrol beszelek. ha masoltat megtalaljak nalad akkor mar ugyis tok mind1 :)
  • Thanatos
    #4275
    biztos vannak csak éppen ez senkit nem érdekel..., ráadásul oks nem mondod meg kitől kaptad oszt dobtad el de akkor ők meg nem kötelesek bizonyitéknak venni, magyarul a TE érdeked hogy emgmond kitől, ha nem tudsz felhozni semmit az a te bajod...
    (az már más tésztha hogy ha lebuksz, rádhuzzák a viszes lepedőt iylen elven nem feltétlen kell beköpnöd az egész familiát..., mongyuk arra amugy se kényszeirthetnek max pl felajánlják hogy akkor te kevesebbet kapsz etc de akkor meg neked má tök mind1 hogy rokone vag ynem ugyis te döntesz :P)
  • Crazyn
    #4274
    tuti itt is van vmi lehetőség, mint a gyorshajtásnál, hogy pl megtalálják nálad a másolt cuccot, és megkérdezik honnan van, és akkor nem kell megmondanod, mert rokonodat nem vagy köteles beköpni, vagy ilyesmi
  • Drex
    #4273
    vannak akik nem most jöttek le a falvédőről.... :))))
  • Thanatos
    #4272
  • Bercy #4271
    egyetertek.
    sot ha azt mondod h kaptam es mar nincs meg akkor 1bol azt fogjak kerdezni h kitol kaptad, es h mit csinaltal vele h mar nincs meg?
    a masodik kerdesre meg lehet azt mondani h elromlott/eltorott a DVD es kidobtad, mert azt nem tudjak leellenorizni, de azt h honnan van...
    ha ismerostol akkor nevet kernek, ha boltbol akkor annak a nevet es a vasarlas idopontjat. szal ha kopogtatnak akkor sok sikert
  • dikki*yysw
    #4270
    maradjunk annyiban hogy amit itt 15 éves emberek kitalálnak ("megmondom nekik hogy ajándékba kaptam, és már nincs meg" ... stb, faszságok) azok abban a pillanatban elfelejtődnének, hogy egy rendőr kopogtat az ajtón. szerintem nem sokaknak lenne bátorságuk bármit is jópofizni.
    az hogy ilyen hülyeségekkel meg át lehet verni rendőrt kicsit nonszensz ötlet, neki ez a munkája, nyílván hallott már ilyen faszságokat, és nyílván tudja hogy miről van szó. ő egy RENDŐR, nem egy idióta egy amcsi filmből vagy egy kólásdobozzal elterelhető dummy a splinter cellből akit le kell ütni.
    És ha kimennek egy splinter cell miatt, nem csak a splinter cellt kell megmagyarázni hanem mindent, illegális windowstól kezdve.
  • Breki33
    #4269
    Ezt a hülyeséget, hogy saját célra leszedheted meg hogy 24 óráig fent lehet nem tudom ki terjeszti, de abszolút nem igaz.

    Illetve sejtem ki terjeszti, és, hogy miért jó neki, de a bíróságon kinevetnek ilyen indoklással.

    És nem az FBI fog kijönni hanem két ember a helyiektől házkutatást tartani.

    Nekem is voltak ilyen ismerőseim mosz bíróságra járnak, van aki egy mp3-as CD miatt.
  • Maxtreme
    #4268
    Nem lezs ebből semmi.
    1. Honnan tudnák hogy pont az én példányom nem eredeti?
    2. Biztos nem fognak kimenni több 100000 emberhez 1 qrva játék miatt :)
  • Maxtreme
    #4267
    De, csak nem engedtem be őket :D
    Különben is ha megtudom hogy házalnak, rohanok sc3-at venni a tescoba :D (itt van mellettünk) :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #4266
    Az FBI nem kopogtatott még ?
  • Maxtreme
    #4265
    A képek 1024x768, high, sm 3.0+hdr, 4XaF beállítások mellett készültek.
  • Maxtreme
    #4264
    Szép.







  • CUCLI
    #4263
    Ki akar délután coopozni?
  • CUCLI
    #4262
    [PATCH] Splinter Cell 3
    [2005-04-21 @ 22:02 - sHadeS] (kommentek: 7)
    Auir mester szolgáltatta az alapot a következő hírhez. A fent említett úriember a mi jó Spynews rendszerünket használta, hogy hírt adjon a világnak, elérkezett az idő, amikor telepíthetjük a Splinter Cell 3 legújabb javítócsomagját, ami az 1.02 "nevet" viseli büszkén. Akit érint a dolog, annak itt a helye.
    info:gamestar.hu
  • Drex
    #4261
    igy kell ezt csinálni .. bedobni a témát oszt csak figyelni es rohogni :)))
  • Sephi
    #4260
    Kezd itt is erdekes lenni a tema. Hirtelem a firewall-rol van szo. Holnap elmagyarazzak hogy kell FoxPro-ban Snake-et jaccani :D
  • Maxtreme
    #4259
    Jóvan akkor megen félrebeszélek... :)))
    Mondom majd a shoton meglátod! (ha megtalálom)
  • ACE
    #4258
    És szerinted mit kommunikált vele? Mert tuti nem azt, amire gondolsz. Egyébként tudtommal a firewall csak a bejövő forgalmat logolja. Persze biztos van spec. ami a kimenőt is, de lényeg a lényeg, az ilyen információküldés létezősége már rég nyilvánosságra került volna, és a Microsoft jópár pert kapott volna a nyakába, és mint tudjuk az USA-ban ez a mánia (mármint a pereskedés). Tehát összefoglalva: ha létezne, már tudnánk róla, ha meg tudnánk róla, abból rég botrány lenne...
  • Maxtreme
    #4257
    Mondtam mán bammeg :))
    az svchost 1folytába a mikrofos.com-al kommunikált.
    Nameg több porton is bejárkáltak. Ha meglesz a soti berakom!
  • ACE
    #4256
    Miért? Mit mutatott?