10611
  • Maxtreme
    #4335
    Csak azzal meg nem lesz jó a lemez, de más minden stimmel :)
    Mikor azzal írtam, még a lemezt sem látta a játék.
  • ACE
    #4334
    Wooow, köszi, sikerült!
    DayWalker: lásd #4329
  • Dave000
    #4333
    Mi van veled? Válaszoljál érthetően, és értelmesen.
  • DayWalker
    #4332
    én se tudom bekapcsolni
  • Hmuda
    #4331
    Ja, remélem a ptach javított valamit a helyzeten. Majd szólok, ha jó, most még van egy kis elintéznivalóm.
  • CUCLI
    #4330
    Nem akarsz valamikor coopozni 1et?:)
    nyomtam ma egy magyar sráccal. de nem nagyon jött be a style ahogy nyomta (nekiment mindenkinek,lőtt,robbantott) szal ha volna kedved akkor pls privi 1et.
    és próba. ugyebár a multkor nem ment de most hátha jó lesz...
  • Cvd
    #4329
    Nem az írónál van a gond szvsz. Nálam se lehetett bekapcsolni az eredeti image-nél, csak miután kicseréltem az eredeti .mds file-t a gamecopyworld-os miniimage .mds-ére.
  • Thanatos
    #4328
    akkor passz
  • Hmuda
    #4327
    Arra ott a SF.

    Meg majd gondolom akinek nincs internet elérése az nem játszik mi? Gondolkozz már kicsit.
  • dogjoy
    #4326
    másolt játék csekk?
  • Hmuda
    #4325
    Ott miért küldene?
  • dogjoy
    #4324
    tehát single playernél nem?
  • Hmuda
    #4323
    Csak az ubi.com-nak mivel az ellenörzi a multi-cdkulcsot, az csinálja a matchmakinget, arra kell felhasználónév, hogy neten játszani tudj, stb.
  • Hmuda
    #4322
    Mi a feladat leírása?
  • dogjoy
    #4321
    nem netezik magától a sc3? úgyértem nem küld infot vmilyen szervernek?
  • Danman
    #4320
    Melyik lobbyban vagytok MAGYAROK??Egyszer megpróbálhatnánk CoOpozni nem???Majd akkor írjatok!!
  • hykao #4319
    AF-hez: Az éles szögben látott textúrák...
  • ACE
    #4318
    Pioneer? Kizárt dolog...
  • Sadist
    #4317
    AA - Anti aliasing, azaz élsímítás. A poligonok széle nem lesz cikk-cakkos
    AF - Anizotróp filter. A távoli textúrák nem lesznek elmosottak.
  • Thanatos
    #4316
    lehet nem támogatja az iród
  • Danman
    #4315
    Mire jó a SCCT-ben a AA és AF????
  • ACE
    #4314
    Nekem miért nem lehet bekapcsolni Alcohol-nál az RPMS emulációt írásnál?
  • Danman
    #4313
    HI!!!Elakadtam a második pályán...Az első objective hol van???Miután beszéltem azzal a Hugo Lacartaval vagy kivel nem tom merre kell menni!!Már mindegyik GOAL megvan csak az első hiányzik.Mit tegyek?THX
  • Thanatos
    #4312
    csak válaszoltam még ucsora sorry, amugy ha engem kérdezel összes rendörösdit törölhetnéd mert nagyon off :)
  • Hmuda
    #4311
    Még egy szó a rendőri intézkedésről és az az üzenet törölve lesz. Beszéljétek meg a megfelelő topicokban, ez SCCT, nem BSA meg ORFK.
  • Thanatos
    #4310
    én ezt a "majd jol megmondom témára" irtam, tisztába vagyok vele hogy a rnedőrök nem oylanok mint itt pár tizenéves látja... :)
  • Pardon22
    #4309
    nemtom, nálunk a monitor maradt! :) Sőt, kivettük a rackből a vinyót s mivel látták h nincs ott, így a gép is maradt! Csak CDket és floppykat találtak :PP Mondjuk mi tudtuk előre (pár órával) h mikor jönnek!
  • CUCLI
    #4308
    valaki coop?
  • Gabe18
    #4307
    Hát az lehet...
    Hát akkor szedje ki a falból a vezetéket is amin az áram jött,meg a telefonkábelt egész a központig,mert azon meg az internet.
  • Bercy #4306
    nem toudom milyen alapon(talan buncselekmeny elkovetesehez hasznalt eszkoz cimen) de viszik az tuti, meg a monitort is :)
  • Gabe18
    #4305
    Ez valószínű igy van,csak én azt nem értem hogy a gépet milyen alapon viszik el.Mármint az egészet.Mert az nyilvánvaló hogy illegális tartalom csak a vinyón,illetve a lemezeken lehet.Akkor nekem miért kell odaadnom teszem azt a fél millió értékű gépem mindenestül,hogy jóesetben sosem kapjam vissza.
    Vagy gondolják a videókártyában,vagy a ramokban is megbújik valami jogsértő?
  • Drex
    #4304
    AHA
  • zulur
    #4303
    Azért, mert minden game-nek van egy saját generált kódja és ahhoz passzol a saját key amit a support küld ha gáz van. Hát ezért:)
  • Drex
    #4302
    akkor viszont csak azt nem értem, miért nem kering már a CODE a neten, hisz akkor mindenkinél müködne a SNAKE version :))))
  • zulur
    #4301
    Ez a starforce support télleg működik
  • Drex
    #4300
    igy igaz.. nem kérdeznek, nem néznek, visznek mindent, és ha szerencséd van :DDD a tárgyalás után visszakapod :)))

    Ha nem akkor buktad a cucco.. HW SW minden :))) én csak tudom :)))
  • dikki*yysw
    #4299
    :DDDDDDDDDDDD
  • dikki*yysw
    #4298
    Tápkábel lehet marad.
  • dikki*yysw
    #4297
    Nem kérdeznek úgyse semmit, megfogják a gépet meg a cd-idet aztán elviszik, magyarázhatnál amit akarsz.
  • Hmuda
    #4296
    És vannak témák a BSA-rendőr témákra, ne itt tárgyaljátok ki.