10611
  • Maxtreme
    #4375
    Hát nekem az usb-s dolog 1ik módszerrel sem jött össze :(
  • Cvd
    #4374
    Valóban, csak két különböző módszerről beszélünk. Ha az USB-s és az elterjedt kódos megoldással próbálkozik valaki, akkor kell a lemez megírásához az RMPS. Te viszont nem így csináltad, hanem kértél új kódot. Ne kavarjuk össze a kettőt, és így a kérdezőt is. Elvégre nem tudni hogy melyik megoldással akar élni (működőt írni az alapból vs. új kód).
  • Maxtreme
    #4373
    Mert a másik mds file-al írtad igaz? :)
  • ACE
    #4372
    Nekem az a baj, hogy nem azt írja hogy rossz a cdkey, hanem hogy tegyem be a DVD-t másik meghajtóba...
  • DayWalker
    #4371
    még fel se raktam :)
  • DayWalker
    #4370
    akkor le kell szedni minden emuláló progit
    gamet felrakni
    kód beír
    log készítés és küldés
    és reménykedni, h kapok kódot :)

    ennyi?
  • Cvd
    #4369
    Asszem nem is a kártya gondja, hanem a két technika üti egymást. A HDR megdolgozik a precíz és pixelpontos színszámolgatásával, erre nem illik ráengedni AA-t aminek a feladata gyakorlatilag összemosni az előbbieket.
  • ACE
    #4368
    Miért? Kaptál már Cdkey-t a support-tól?
  • Maxtreme
    #4367
    hát fene tudja. Próba cseresznye :)
  • Maxtreme
    #4366
    Nekem meg a Snake-es müxik 1az 1be szal :)
  • DayWalker
    #4365
    szval ha ezt nem tudom bekapcsolni, akkor ne is várjam h működjön?
  • Cvd
    #4364
    Nálam tökéletes a lemez így, meg még jópár embernél a fórumokat olvasgatva, úgyhogy általánosságban kijelente ez nem igaz. Az lehet hogy nálad nem jó az íród/a lemez/valami miatt.
  • Maxtreme
    #4363
    Digitális aláírás.
  • DayWalker
    #4362
    egyébként mire jó ez az RMPS v. RPSM?
  • Maxtreme
    #4361
    De ha nem küldesz reportot mondom felesleges dolog, mert nem fog menni.
  • Maxtreme
    #4360
    Megmontam hogy ne cserélges semmmit vazz!!!!!
    Ugy nem lesz jó!!!!
    Egy az1be írd ki a Snake verziót!
  • fonya
    #4359
    A 4. oldal alján a 4055-ös verzió, a kiirásra jó-e?
    Azt irta, neki sikerült...
  • Maxtreme
    #4358
    Először olyan mintha lefagyna az egész gép, aztán 2-3 perc mulva kinyögi hogy nem jó a kulcs.
  • ACE
    #4357
    Azt mondd meg lécci, hogy a DVD ellenőrzésénél nálad milyen hibaüzenetet írt ki?
  • Maxtreme
    #4356
    Ha nem küldesz supportot, kár is kiírnod.
  • fonya
    #4355
    Köszi. Nem tudod, hányas volt a leírásod? És nem akarok supportot küldeni. A régi (első ) kóddal lehet single-be zúzni?
  • Maxtreme
    #4354
    Azt csináld amit én írtam. Nemtudom hogy más mit írt, az én verzióm biztos müxik.
    Nem kell semmit átnevezni, 1az1be ki kell írni.
  • fonya
    #4353
    Maxtreme-légyszíííííííí
  • Maxtreme
    #4352
    jaja. Sokminden bent van.
    Ez most 2 dolog miatt lehet:
    - Vagy azért kell nekik hogy ha esetleg olyan progi van fent ami miatt esetleg nem müxik a játék(cd emu szb..) tudják mondani hogy szedd le. (havernak mondták is)
    - A másodikat tudod :)

    Azt te sem gondolod komolyan hogy mindenki logját szétküldik ugye? :)))
    A másik meg az hogy nincs beleírva hogy nem eredseti programokat használsz :)
  • Hmuda
    #4351
    Már nem kell. Megtaláltam. Csak egy síma aranyrúd. Jól fejbe lehet dobni vele az őröket.
  • Maxtreme
    #4350
    Naszóval erről a teremről van szó:



    Ugyanitt van ez a festmény is:

  • ACE
    #4349
    Bazz, megnéztem a log-ot, amit csinál ez a szar, az egész könyvtárszerkezete benne van a gépnek... ez mondjuk elég durva, ezt el nem küldöm senkinek... saját magamról nem gyártok bizonyítékot...
  • ACE
    #4348
    Akkor mivel kell kiírni a lemezt? Most én kiírtam (nem gáz ha újraírhatóra?) de indításnál azt írja, hogy tegyem be a DVD-t egy másik meghajtóba... Mit kell kiírnia, aminek a logját küldthetem a support-nak?
  • fonya
    #4347
    Maxtreme, csak egy igen kérek, légyszíííííí.....
  • Maxtreme
    #4346
    Dobok sotit mindjárt :)
  • Maxtreme
    #4345
    jaja a Farcry-nál is ez volt a gebasz. Hallottam ilyesmiről hogy ezt a kártya nem tudja. Akkor ezexerint nem hülyeség :)
  • Hmuda
    #4344
    És a HDR-AA nem fog együtt működni.
  • Hmuda
    #4343
    Milyen festmény mögött van széf?
  • Maxtreme
    #4342
    A másik.
    Aki(k)nek gef 6-ja van ahoz szól:
    Működik nektek az AA és a HDR 1ütt?
  • fonya
    #4341
    Ma akarom kipróbálni...
  • Maxtreme
    #4340
    Ja a lényeget el is felejtettem :D
    A 3-dik pályán (bank) kiszedtem 1 festmény mögött rejtőző páncélszekrényből valami tárgyat. Ez kell nekem, vagy eldobhatom nyugodtan? Ugyanis kézbe hordozni picit ciki
  • fonya
    #4339
    Bocsi, csak kérdezni akartam,hogy zulurképpen jó lesz, ha követem az instrukciókat?
  • fonya
    #4338
    Szio!
    Érdeklődnék. Visszaolvastam kb. 10 oldalt. Kb. 5 féle kiirást láttam, hogy kell kiirni, átnevezni. Zulur 4055-féleképpen jó lesz. Engem csak a single érdekel, sajnos nincs otthon net :( Snake verzióról lenne szó.
    Köszi-köszi
  • Maxtreme
    #4337
    akarom mondani én :)
  • Maxtreme
    #4336
    Hát szoktam án hazudni? :)))