10611
  • Hmuda
    #4698
    Már sokan mondták, hogy úgy is szétkapcsol.
  • ACE
    #4697
    Ki kéne próbálni LAN-ban, nem? GIT-el. Hátha úgy jobb
  • Hmuda
    #4696
    Kösz a magasröpű beszámolót.
  • Sil3nt
    #4695
    he-he...akkor ne játsz vele
  • bitubo
    #4694
    rájöttem hogy ez a splinter cell egy nagy szar,még egy ovis is végigtudja vinni,nincs benne semmi kihivás
  • Hmuda
    #4693
    De azért sikerült végül lecsapni azt a rohadt bombát. :D
  • CUCLI
    #4692
    jaja
  • dogjoy
    #4691
    4683
  • Hmuda
    #4690
    Most kicsit le kell nyugodnom. Ekkora kibaszást azért nem vártam volna. Eddig mindig megvolt a disconnect pár perc alatt, mostmeg kivárta amíg végigszenvedjük a bombát. :P
  • CUCLI
    #4689
  • Hmuda
    #4688
    Pedig mennyit szenvedtünk azzal a kurva bombával. :P
  • CUCLI
    #4687
    kilépett a cucc.
  • Hmuda
    #4686
    Cucli: utálom az ubi.com-ot. :P
  • CUCLI
    #4685
    kilépett a játék....gdfgadmhjmm
  • Hmuda
    #4684
    A rallis game baromi híres. Vagy a TOCA vagy mi a fene, nem foglalkoztam vele, de baromi sokan vártak rá mire jópár honap után feltöték.
  • dogjoy
    #4683
    Azért próbáljátok már ki! Ha működik már akiknek igen, azok is segíthetnének!
  • ThugEdge
    #4682
    na ez legalább egy ötletes elgondolás:)
  • dogjoy
    #4681
    mekkora lenne
  • dogjoy
    #4680
    Próba szerencse
  • Sil3nt
    #4679
    nemhinném hogy egy betűn múlna a sf védelem....
  • Sil3nt
    #4678
    a remény hal meg utoljára
  • dogjoy
    #4677
    Akkor ShowPasswordDialog=Y ==> ShowPasswordDialog=N és ha nagyon hülyék voltak akik csnálták akkor...
  • dogjoy
    #4676
    Mit találtam:

    A demoban ugye nem kér kódot, ha viszont a setup.ini-be átírom ShowPasswordDialog=N => ShowPasswordDialog=Y ezzé, akkor kér.
    Ilyen fájl nincs véletlen a fullban?
  • CUCLI
    #4675
    ok.
  • Pardon22
    #4674
    hát azért nem félév! És ezek megint milyen games??? Azért a SCCT feléjük nő, legalábbis szerintem!
  • Pardon22
    #4673
    hát ez az: "vmi rallis game..." Ezért mondtam h no-name játékok! Az a Spuerpower2 meg szerintem nem nagy szám! Szóval a neves games között kezdi a SCCT átvenni a polepositiont!
  • dikki*yysw
    #4672
    A fenét de, ne okoskodj már. TOCA2, Kill.switch meg Scrapland fél évnél tovább maradtak töretlenek.
  • Hmuda
    #4671
    Akkor nyomás. 6-os lobbi, alt-tabot ne eröltesd. :-)
  • CUCLI
    #4670
    oké. bennevok.
  • Hmuda
    #4669
    tuti Lacerdát hagytad ki. Amúgy most coop? Nem vállalok felelősséget a kapcsolatomért, de magpróbálhatjuk.
  • CUCLI
    #4668
    megpróbálom még 1x.
    késöbb. kicsit uncsi már :D
  • Hmuda
    #4667
    Valami akkor is kimaradt. Nézd meg az objective-eket. Kikérdezted 100%-osan Lacerdát? Akkor van jól kikérdezve, ha már az az objective is megvan, nem elég egyszer.
  • CUCLI
    #4666
    mind a 6ot
  • CUCLI
    #4665
    pedig minden ládát megizéltem.
  • Hmuda
    #4664
    Az bizony objective kimaradás. KO-t nem veszi pontlevonásnak.
  • ACE
    #4663
    Ez hogy jött Ki Neked? Lehet nem csináltál meg valami másodlagos küldetést, nem? A hajónál én sem találtam meg egy ládát, amire nyomjelzőt kell rakni...
  • Hmuda
    #4662
    Nem rekord. Volt valami rallis game. Nemrég jött kia törés, pedig van már jópár hónapos game. Vagy a Superpower2. Az se volt valami gyors.
  • Pardon22
    #4661
    a fenét nem! Ami ilyenben tartja a rekordot azok ilyen kis no-name játékok, amikre feleslegesen nem akarták pazarolni az idejük! De egy ilyen neves gamet mind a SCCT el nem hiszem, h nem azon lennének h feltörjék! Nekik is egy kihívás nem? Na mind1... csak én sürgetem, olyan jó lenne már végre ott látni vmelyik warezon egy mindenki számára működő verzió!
  • Hmuda
    #4660
    Pont msot üzemeltem vissza a netem. Ha estig nem lesz probléma akkor majd összehozzuk, de látatlanba nem akarok belekezdeni.
  • CUCLI
    #4659
    Hmuda szólj majd ha vagy.
    go coop