10611
  • ati2002
    #4658
    Ez még közel sem rekord, ugyhogy nyugi.
  • Strike16
    #4657
    Vagy csak nem akarják...
  • Pardon22
    #4656
    ennek én kevésbé örülök! :( Vazze most már lassan rekordot dönt azzal h több mint 3 hét eltelte óta nem tudják feltörni!
  • ati2002
    #4655
    Üdvözlet a Starforce 3 világában.
  • fitutufi
    #4654
  • Strike16
    #4653
    Ha ezt írja ki akkor nyilván kamu a key.
  • DokySG
    #4652
    SC hiba
    Pls vki monnya meg mi ez :P
  • DokySG
    #4651
    Meg a következő lenne a problémám..
    A játék elindulna egy kis csellel,de ezt a hibát kapom:
    http://members.chello.hu/woodoo/sc.jpg
    Vki segiccsen pls :)
  • DokySG
    #4650
    Úgy értem a warezoshoz :)
  • DokySG
    #4649
    Hi!
    Ez amit mellékeltek a DVDs splinter cellhez cd key..
    Ez müködik? Vagy ez is fake?
  • leslieboy
    #4648
    Ok!Köszi!
  • Hmuda
    #4647
    Kira, akkor majd megbeszéljük.
  • Hmuda
    #4646
    Utolsó pálya, figyelj a szövegekre.
  • leslieboy
    #4645
    Lenne egy furcsa kérdésem!Hogyan lehet azt megcsinálni hogy elkapnak,és utánna el kell szökni?Mert végigvittem,de nem volt ilyen!?Köszi!
  • CUCLI
    #4644
    amúgy persze, bennevagyok
  • CUCLI
    #4643
    melyik mapot is?
    traines?
  • Strike16
    #4642
    Inkább ne írj ilyet mert csak még nagyobb késztetést érzek arra hogy kell ez a game!
  • Hmuda
    #4641
    Erröl jut eszembe. Ma még nem halt be a netem (kopkopkop), szóval ha marad ez a tendencia, akkor holnap megpróbálhatjuk. Szeretnék végre túlesni azon a piszok utolsó pályán.

    A régi partnerem nem elérhető ezügyben, idegenek meg rendszeresen elbénázzák-elrambózzák-elszarozzák az egészet.
  • CUCLI
    #4640
    én pl tegnap nyomtam egy német srácal(36éves) és kb 4-5órát nyomtunk iszonyat jó play volt. összedolgoztunk meg minden. szal tökjó :)
  • Hmuda
    #4639
    Már dolgoznak rajta, már két patch is kijött rá, ami rengeteg dolgot orvosolt, de még van mit foltozni.
  • Strike16
    #4638
    Hát lehet, sok játék multis része a rossz netkód miatt bukik.
  • Hmuda
    #4637
    Hát én sokkal kevesebbet vártam. Gondolom akik fikázták, azok vagy nem tudnak játszani és rambóztak, vagy kifogtak egy szar társat és amiat szűrtek le helytelen következtetéseket. Aki normálisan játszik és a társa se kezd el boldog-boldogtalant lelövöldözni, nem futkorászik a lámpák alatt és nem integet bele úton-útfélen minden kamerába, akkor szvsz igenis nagyon jó játékot lehet összehozni. Kedvencem erre azt mondani, hogy a játékos hozzá nem értését nem a játékra kell fogni.

    Az, hogy az ubi baromi szarul kódolta le a coop netkódját, az már mástészta.
  • Strike16
    #4636
    Én a multira is nagyon kíváncsi vagyok főleg a coop módra.Csak egy páran mondták már hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de majd meglátom...
  • Hmuda
    #4635
    Sokkal. Egyetlen pálya okozhat kellemetlenséget, de az is könnyedén megoldható, ha ki van tapasztalva (márpedig arról szól a játék, hogy türelmesen kell dolgozni, nem agyatlanul nekirontani mindennek).
  • Strike16
    #4634
    -Amúgy ez a rész tényleg könnyebb lett mint az első két rész?
    Mert már ha csak a demoból indulok ki akkor is elég könnyű...
  • Hmuda
    #4633
    Szvsz mindenképpen érdemes. Minden nyolcéves kisgyerek végig tudja magát mészárolni a pályákon normalon, abban semmi kunszt nincs, de expert fokozaton 100%-ra kipörgetni már jelent egy kis kihívást (még ha negyedannyit se mint a régebbi részek).
  • Strike16
    #4632
    Ja
  • Hmuda
    #4631
    Nem, csak elmondhatod, hogy "én megcsináltam maximumra".
  • Strike16
    #4630
    Egyébként mi értelme van ennek az értékelősdinek? Ha 100%-ig teljesíted kapsz valami jutalmat érte vagy mi?
  • Hmuda
    #4629
    Hm, milyen kártyával játszod? Nekem milliószor szebb a Nap tükröződése a vizen.
  • Strike16
    #4628
    Sirály ez a kép!
  • zulur
    #4627
    A VADÁSZ ÉS A ZSÁKMÁNY...
  • CUCLI
    #4626
    lóF@Xt leütni se szabad ha 100%ot akarok :(
  • dogjoy
    #4625
    Tényleg?
  • XaoS
    #4624
    LOL akir akar vele jáccani az vegye meg :D de a copp akor is egy nagy kala s*ar!!!
  • dogjoy
    #4623
    Maxtreme neked?
  • Strike16
    #4622
    na ezt dogjoynak akartam :D
  • Strike16
    #4621
    Állítólag igen!
  • Sil3nt
    #4620
    nekem is olyan vga van és kb. 2 hét múlva megkapom...addig várj a válaszra..amúgy a demo 800*600 medium-on akadásmentesen ment...
  • dogjoy
    #4619
    A másoltba a multi működik LAN-on?