10611
  • robotnyk
    #4739
    ezt úgy mondod mintha az egy óra kevés lenne :D
    egyenlőre szeretnék akárki lenni, így is egyes részeket vérhányásig kell újrapróbálnom, aztán ennek a játéknak neki lehet mégegyszer ugrani. (ha már egyszer pénzt adtam érte :))
  • Sil3nt
    #4738
    olvastam valahol olyat hogy demoban beta multi van? nah én nem találtam...eladókat még midnig várok
  • Sil3nt
    #4737
    valakitől megvennem 5 rugóért a játékot...csak mi hamarabb a kezembe legyen..privik jöhetnek
  • Hmuda
    #4736
    Próbáld experten úgy, hogy abszolút senkihez nem nyúlsz hozzá (magyarán abszolút 100%-ra). Normalon akárki végig tud szambázni a pályákon. :-)
  • robotnyk
    #4735
    lame noobon :D
  • Hmuda
    #4734
    Milyen fokozaton?
  • robotnyk
    #4733
    a 2dik az én tempómmal 1 óra volt
    [nem sczett korábban]
  • Sil3nt
    #4732
    [csorog a nyál]...nemtom hogy fogom kibírni azt a 2 hetet...pffff
  • Hmuda
    #4731
    Az teljes pálya, de a leges legrövidebb is. A többivel már el lehet szórakozni egy ideig.
  • Sil3nt
    #4730
    nah mivan emberek? mindenki cop-ozik? demot most játszottam ki 3.szorra ésmég 2 hét mire megkapom a fullt...grrr...amúgy egy teljes pálya van a demoban? mertmár kivülről fújom, és elég szerény kis pálya...
    amúgy honnan lehet letölteni?
  • Adam II
    #4729
    Újra felraktam a Pandorra Tommorrowt de és valami oknál fogva az árnyékok tök darabosak és iszonyat rondák pedig minden beállítás maxon van és amikor először volt fenn a gépemen akkor normális volt. Nektek volt ilyen problémátok? Hogy javíthatnám ki?
  • Maxtreme
    #4728
    Elmész a legközelebbi számtech boltba, és ott megtalálod.
  • ACE
    #4727
    Nagyon türelmes vagy
  • Hmuda
    #4726
    Banner szöveg. :P
  • Rash87
    #4725
    Hi all.
    Valaki letudná írni,hogy a játékot honnan lehetne letötleni??
    Mert már megjelent,de sehol se tslálom...
    Dc-n csak ps2-be van,torrenten sem találtam...vagyis 1ik helyen megvotl,de 1 óra múlva le is vették onnan.

    Valaki pls segítsen már!!!
  • dikki*yysw
    #4724
    Most egy ténnyel vitatkozol, vazz.
  • Hmuda
    #4723
    További abszolút 100% videók. Az első üzenetben vannak a linkek.

    SPOILERÉRT NEM VÁLLALOM A FELELŐSSÉGET!
    Senki ne hibáztasson, ha megnézi. :P
    Direkt azoknak raktam be, akik már végigvitték és látni akarják, hogyan is kell játszani egy lopakodós játékkal.
  • Hmuda
    #4722
    Hát max úgy, hogy válladra veszed, felállsz (mert állva és guggolva is lehet cipelni őket), odaállsz a korlát mellé úgy, hogy az a vállad nézzen kifelé, amelyiken van a test, aztán próbálsz ugrani. Ilyenkor ledobja a testeket, és van rá esély, hogy átesik a korláton (de milliószor egyszerűbb még "élve" kihajítani őket).
  • Sil3nt
    #4721
    én úgy gondoltam hogy pl. már leütöttem vagy megöltem és a földről a vállamra veszem és úgy ki a tengerbe....ezt lehet?
  • Hmuda
    #4720
    Dehogynem lehet. Ha elkapod, akkor kill-el át tudod hajítani a korláton, sőt, ott a jó öreg rail drop (alul függeszkedsz, majd felnyúlsz és lerántod).
  • Sil3nt
    #4719
    világítótornyos pályán játszódik a demo..ott próbáltam de ÉN nem tudtam...
  • zulur
    #4718
    A hajós pályán tuti h lehet vízbe dobni a jónépet...
  • Sil3nt
    #4717
    azt hiányolom hogy pl. az embereket nem lehet vízbe dobni illetve a fegyvereket eldobni...vagy csak nem vettem észre ezeket a funkciókat?
  • Hmuda
    #4716
    Ezt nem torelárljuk. Moderáld magad kisöreg.
  • Atika :o)
    #4714
    koszike megkimeltel egy unalmas olvasnivalotol :)
  • Sil3nt
    #4713
    most játszottam ki a demot...gf4 ti 800*600 medium graffon tökéletesen ment...szerintem szép is volt..víz effekt, eső karakterek jók voltak....hardon nyomtam 90%-ra és mondhatom hogy isszonyat könnyű volt...volt egy picit nehéz rész benne, de 2 laodingolás ésmáris átjutottam....előző részekhez képest könnyű volt, de méltó folytatás...full game nekem 2 hét múlva jön meg...

    én mondjuk thief3-hoz hasonlítanám persze modern köntösbe...szeritem sok mindenben hasonló...csak az középkor....
  • Hmuda
    #4712
    Nem. warezspam ész nélkül. :P
  • Atika :o)
    #4711
    pffff tobb mint 500 hozzaszolas valami ujdonsag tortent azota?
  • Dimitri
    #4710
    A hitman 3 sztem más kategória. :D
    Nekem az is nagyon tetszett meg a sc is szóval nem tom összehasonlítani.
    sam fisher vs 47-es ügynök :D:D érdekes harc lenne:D
  • Hmuda
    #4709
    Hát én meg a Hitman3 lopakodós részeivel nem játszottam, szóval nincs viszonyítási alapom. :-) De te vagy az első aki ilyet mond, mindenki csak az MGS-el hasonlítgatta.
  • Rusy
    #4708
    Mondtam ezt úgy hogy a 3-mat nem is próbáltam... se a demóját, csak képet láttam...
  • vki
    #4707
    OK!
  • Hmuda
    #4706
    Keresgélj (alap lenne először itt szétnézni :P).

    És a válasz igen.
  • vki
    #4705
    Valaki tud adni linket valami Splinter Cell 3-as háttérhez?
    Multin egy US-es tud játszani egy EU-sal?
  • Rusy
    #4704
    erre mondtam hogy ennek a játéknak nem is az a lényege, aki akciót akar menjen doom 3-mazni, bár a hitman 3 lopakodós részeihez nem ér fel, de egyéni feelingje van az biztos...
  • Hmuda
    #4703
    Már írtam: minden nyolcéves vérpisti végig tudja mészárolni magát a játékon. De ésszel lopakodni már túl magas nekik. :-)
  • Vizsi
    #4702
    ez gyönyörü volt...kishugom is értelemsebb nálad...:)
  • Hmuda
    #4701
    Nincs. Egyik se működik.
  • threeman
    #4700
    A snake-es és a pizzahutos verzió között van valami különbség?
  • Rusy
    #4699
    akkor neked is sikerült? kb olyan szintű a hozzászólásod...