10611
  • sorrow
    #4779

    Attól tartok más gyártók is Licencelni fogják ezt a másolásvédelmet, látva ezt a görcsölést.

    Fogadok, hogy egy öreg crackert béreltek fel az aljas cégek a másolásvédelem megoldására...
  • sorrow
    #4778

    Ugye a source fórumon lévő verzió is egy régi usb dvd-s megoldás, vagy nem ???

    Phff...Vazze... És még szidtuk a Half-Life 2 másolásvédelmét...
  • Duddits
    #4777
    Ezt én már láttam. Anyám nem rég küldte el mailba.
  • Atika :o)
    #4776
    az lenne jo ha a bannerban villogna a szoveg lehet azt eszrevennek :)
  • Sil3nt
    #4775
    [türelem, türelem] banner alatt olvass MÁR !!!
  • Panjabi Mc
    #4774
    Honnan lehet szedni mert pl wandoon sincs fent valaki linket tud adni?
  • Atika :o)
    #4773
    eleg gusztusossan nez ki amikor meg van sutve :)
  • Hmuda
    #4772
    Igen.
  • vki
    #4771
    CSá!

    Multiban lehet mikrofonon beszélni egymással?
  • fitutufi
    #4770
  • tigeroo
    #4769
    majom :P
  • Sil3nt
    #4768
    már értem peace brádá
  • Sephi
    #4767
    SCCT Crack
  • Sland
    #4766
    szerinted akkor pont ide jönnék?
    Nemértem mér nem érted, Amikor normálisan leírtam: a haveromat megmentettem és ő akkor majdnem meghalt. Ezért hozta nekem a gamet.

    De jó esik kötözködni?
  • Thanatos
    #4765
    úgy hivják feltünési viszketegség :)
  • Sil3nt
    #4764
    eredeti játék -->nem kellett megvenni --> majdnem meghalt ---> nemértem az összefüggést
  • Sland
    #4763
    Hi!

    na megvan a game eredetiben. Ma beállított ha haverom hogy ideadja nekem a bontatlan játékot mert hogy a múltkor megmentettem. ( majdnem meghalt)
    Legalább nem kellet megvenni....

    Első pályán tartok mert nincs sok kedvem most a gépezéshez..
    nem mint ha valakit érdekelne :D
  • Sil3nt
    #4762
    így van az nem igazi törés hogy eredeti cd kulcs kell hozzáá..pont az a lényege hogy NE keljen ilyen...pár ember szerencsésnek mondható, mert bevált az emailes megoldás...persze már azt is szűrik...
  • ACE
    #4761
    De miért törés? Az csak egy mód volt rövid ideig a játék elindítására, egy gép, egy oprendszer, aztán szevasz, mintha nem is lett volna. Te láttál már ilyen törést? Attól mert valakinek megy, még nem jeleni hogy fel van törve. Ha fel lenne törve, nem csak 1-2 embernek menne, hanem mindenkinek, és nem jártatnánk itt rongyosra a "szánkat"...
  • Duddits
    #4760
    miért ne?? Maxtremenek is megy, meg a többieknek! Akkor normális, nem? Ha nemnormális lenne, akkor nem menne.
  • ACE
    #4759
    És az már miért lenne törés?
  • Duddits
    #4758
    Van olyan törés, hogyha visszaolvasól láthatod, csak éppen egyedi kulcs kell hozzá...
  • fhsasa
    #4757
    ja, most olvastam, h nincs olyan tört verzsön ami müxik... nem kérdeztem semmit :)
  • fhsasa
    #4756
    Üdv,

    Haveromnak nem megy valamiért a játék, nem tudnátok segíteni? annyit tudok, hogy töltött le netről törést, 3 cd kulcsal próbálkozott de nem akar menni
  • fonya
    #4755
    4753
    Azért nem élvezek el....
  • Atika :o)
    #4754
    ezaz szoval ezert nem igen bizok a dologban :)
  • fitutufi
    #4753
    el ne élvezz
  • zulur
    #4752
    Kíváncsi lennék a linkre ahol olvastad...Sztem ilyet már a fake HOODLUM "megjelenés" óta minden nap leírnak....De sok szerencsét kívánok nektek hozzá

    Ja és addig is DESTROY!!!
  • fonya
    #4751
    MIkor????????
    Legyél jós... Remélem már én is a törést:)
  • Sil3nt
    #4750
    reméljük neked lesz igazad...
  • Atika :o)
    #4749
    hat barcsakigy lenne de en mar nem hiszek semmiben :)
  • sorrow
    #4748

    Még 1 nap és feltörik

    legalábbis vannak ilyen hírek az éterben, ha nem akkor hétvégén megveszem...
  • Danman
    #4747
    Hali!!A CoOpban néha azt csinálja hogy amint belépne a multiba,rögtön kiírja hogy you have benn disconnectes.A routerem a vagy az SP2 tűzfal miatt??Egyébként melyik lobbyban aszoktatok lenni?
  • grebber
    #4746
    Hát ja a demó pályája 100% és nem is telik 12 percnél többe :)
    Csakhát a full még jócskán várat majd magára.
  • robotnyk
    #4745
    WoW, SCCT, DoW, ennyi törvényesség elég nekem egy fél évben ^_^
  • Hmuda
    #4744
    Hm, a PT már 3k körül van, első rész meg gondolom mégkevesebb. Amúgy az utalások nem olyan fontosak, csak jó érzés tisztában lenni a miértekkel. :-)
  • robotnyk
    #4743
    letölteni már nem nagyon tudom, megvenni meg nem akarom, de ha szembejön majd megejtem :)
  • Hmuda
    #4742
    Amúgy szvsz jól tennéd, ha előtte végigjátszanád az előző részeket is. Egyrészt gyakorlás, másrészt vannak kisebb-nagyobb utalások is a történet során az előzőekre.
  • Hmuda
    #4741
    Nem, az egy óra baromi sok. Bár azért hozzátetted, hogy ez az első SC-d, szóval mindenkinek el kell kezdeni valahol. :D
  • Hmuda
    #4740
    Rosszul olvastad. :D