10611
  • Muki100
    #10131
    Én úgy emlékszek hogy a 3. részben már van újratöltés gomb, nézd át a beállításaidat.
  • Kulee
    #10130
    hy! vki megtudná mondani hogy automatikusan vagy meg kell nyomni és akkor tölti újra a fegyvert?
    lécci vki válaszoljon!
    THX
  • Muki100
    #10129
    ordel_kukac_magyaritasok.hu
    ő a készítője, tőle biztos választ kapsz.
  • hulio86
    #10128
    oksa azért köszi de a régieke elolvastam nem találtam semmit de aki ismeri azok meg mostanába nem szóltak hhozzá a fórumhoz!sebaj:( nem tudsz egy címet mondni ahol megtalálnám a választ v segítséget kaphatnék? V valkinek a freemail címét akitől kérhetek segítséget? KÖszi
  • Muki100
    #10127
    Én sose foglalkoztam a magyarítással úgyhogy majd valaki más kiigazít. Vagy próbálj meg visszafelé keresni, akár egész messzire is, lehet úgy gyorsabban megoldást találsz.
  • hulio86
    #10126
    szia!persze h elolvastam rendesen ! Végig ugy csináltam ahogy levolt írva!!! Tudsz segíteni?
  • Muki100
    #10125
    Remélem alaposan elolvastad a magyarosítás útmutatóját is.
    Egyébként kár volt privátot küldened, nem tudom miből feltétezed hogy nem olvassa el az aki pár nappal ezelőtt még ideírt...
  • hulio86
    #10124
    és azt is hozzátenném h betartottam a sorrendet! Játék telep. +patch + magyar.+crack és ugyanaz a hiba na ezt sorrendet felborítottam akkor is ugyanazt a hibát írta
  • hulio86
    #10123
    hello segitséget szeretnék kérni aSplinter Cell Chaos Theory magyarositá elinditásához!végrehajtom a magy, telepitését/csomagolását ,rámegyek h exit és bejön egy hibaüzenet ! Abban a kis fekete dosos ablakban azt írja : "c:\sp cell 3 temp\ beszur.exe system\dynamic-pc.umd 30 a " Egy ilyen másik hiba ablakban meg azt írja h" exception einout error in module beszur.exe at 00008be5 invalid filename" légyszives próbálj meg segíteni!!!! Segítségedet előre is köszi! [email protected]
  • Balumann
    #10121
    neked meg muszáj mindig kötözködni? ^^
    leírtam így h jobban átláthatóbb legyen, meg kiegészítettem a lézeres aknával, így szerintem jobban érthető. Nem is kell megértened, mert te tudod ezeket ^^
  • Muki100
    #10120
    Gondolom előbb megnyomta az olvasatlan üzenetes gombot, azzal lement és csak a kérdést látta, bár nem válaszként küldte el, de átugrotta az én üzenetemet. Meg leírta a lézerest. Bár mi annak idején ezt úgy tapasztaltuk ki hogy leraktuk és vártuk hogy mi történik ha a másik belemegy :)
  • Atti12
    #10119
    és elmondanád nekem hjogy mért kellett majdnem ugyan azt leirni mint amit Muki? :| Ezt soso értettem bennned. Hogyha valamit már leirtak előtted 1 hsz al akkor azt ne ird le mégegyszer.. :D
  • Balumann
    #10118
    3 van
    -proxy mine (mozgásérzékelős akna)- csipog, és mozgásra robban (ha gugolva lassabbik mdba mész nem robban. Chaff-el ideiglenesen hatástalanítható
    -laser mine (lézeres akna) - nem csipog, lézert bocsát ki amibe ha belemegy a kém robban (gyengébbet robban, mint a proxy).
    -poison mine (lézeres, méregakna) - lézert bocsát ki amibe ha belemegy a kém folyamatosan csökkenni fog az élete (amíg meg nem hal, vagy meg nem gyógyítja magát v vki más (odamegy egy életdobozhoz, vagy társ meggyógyítja).
  • Muki100
    #10117
    a fújót pontos "j"-vel írják.
    Az érzékelős bomba alatt gondolom a Proxy Minet érted, ahhoz ha közel mész akkor felrobban, emellett hallhatóan csipog és villog. Ha lassan közelíted leveheted, vagy ha észreveszed akkor egy lövéssel felrobbanthatod, chaff gránáttal hatástalaníthatod.
    A poison mine sötét, csak akkor veszi észre a kém ha nyílvánvalóan világos helyre rakták, vagy thermal nézettel mászkál és észreveszi a csíkját. Viszont gyengébb is, mert a mérget túlélheti a kém ha időben találkozik a társával vagy egy medkittel.
  • 0sam0
    #10116
    Ok! Egyébként mi a különbség az a falra tehető érzékelő bomba meg a falra tehető méregfúlyó izé között?
  • Muki100
    #10115
    A hang hullámok azt mutatják, hogy a megjelenésükhöz képesti irányodhoz merről jöttek. Tehát ha elfordulsz és még arra mutatja a hangokat akkor az nem biztos hogy arról jön. A kis fel-le nyíl pedig hogy alattad vagy feletted.
    A piros, ha a nevéből nem találtad volna ki, a gyorsan mozgó tárgyakat, merceket és kémeket egyaránt jelöl. Csak a lassan guggola és egy irányban közlekedő kémeket nem veszi észre.
  • 0sam0
    #10114
    Ja igen! Szeretném kérdezni hogy amikor a zsoldossal vok akkor néha ilyen bigyók jelennek meg a célkereszt körül azok azt mutatják hogy arra van a kém?(vagyis onnan jön a hang?)

    A zsoldosnál a piros szemüveg az mit mutat?
  • Balumann
    #10113
    Spy trapnél lehet választani mozgás érzékelőt is, nem csak a lézeres csapdát. (falra nézel, és tartod a jobbgombot , választhatsz). Kicsit kisebb a hatásköre mint pl. az alapból falon lévő mozgásérzékelő riasztóknak.

    Ja 1-2 tipp ami fontos játékban:
    Kémnél első helyre érdemes füstöt rakni, másodiknak chaff-et. Meneküléskor ezeket így fegyver elővétele nélkül tudod használni

    Nézeteket is fontos tudni: Katonának van a kék nézete. Ha a kém felvesz valamilyen nézetet (hőakármi v éjjellátó) a katona tisztán látja abba a nézetbe. Ledobsz egy füstöt, de te felveszed a hőérzékelő szemüveget, ő tisztán fog látni kékkel. Illetve vékony tető mögött is lát úgy és le is tud lőni (pl. clubhouse-n végig a tetőkön). Úgyhogy nézetekkel is vigyázni kell.
    Ja és ha előveszed a sokkolófegyvert úgy, hogy lézercélzó legyen, akkor hallatszol és látszól is kéknézetben. Ha lassan veszed elő lézer nélkül (tartod a fegyverelővevő gombot [E] úgy 3-4 mp-ig akkor halkan veszi elő, és akkor nem látszol, nem is hallatszol).

    Ezeket sztem lekéne írni FAQ-ba, beleírjam majd szerintetek?
  • Atti12
    #10112
    nincsmit ^^
  • 0sam0
    #10111
    ok nagyon köszönöm:)))
  • Atti12
    #10110
    Back Pack,Gas Mask,Tazer,Spy Trap

    Back Pack: Ha ezt felveszed akkor több cuccot tudsz magaddal vinni. Pl nem 3 gránátot, hanem 6 ot azt hiszem.

    Gas Mask: ez elég egyértelmű.. Ha a katona eldob egy füstgránátot és belemegy a katona akkor elkezd köhögni. Egy idő után megfullad. Ha felveszed a gasmaskot akkor nem fuldoklik, és ha mérges gázba mész bele úgy, hogy rajtad van a gázmaszk akkor nem ájulsz el.

    Tazer: sokkoló, ha közel van a kém és megnyomod a jobb egér gombot akkor lesokkolja, ezután letudod lőni.

    Spy trap: Ha jobbegérgombal felrakod a falra, akkor egy lézercsíkot húz, amin hogyha átmegy a kém akkor kijelzi neked hogy hol van. Erről ő nem tud, csak ha már nagyon nagy rutinja van ^^.

    Ennyi, remélem érthető, amugy szerintem mielőtt elkezdessz hátszani csináld meg a tutorialt, sok hasznos dolog levan irva benne.
  • Atti12
    #10109
    Sticky camera: előkapod a fegyvert, ráváltassz a sticky re és megnyomod a jobb egér gombot. Kilő a falra egy kamerát. Ha jön a katona és megnyomod a shiftet akkor mérges gázt fúj ki amitől elájul a katona.

    Chaff granade: elektromos cuccok (mozgásérzékelők, lézerek) hatástalanítása, valamint ha belemegy a katona akkor nemtud visiont felvenni. (megzavarja a rendszert).

    Spy bullet launcher: ugyan úgy kell használni mint a sticky camot, csak ez nem kamerát lő ki hanem egy ilyen mini radart. Tehát pl kilövöd egy szobába, és ha jön a katona akkor jelzi neked hogy ott van bent. Így letudod hallgatni a beszélgetését a másik katonával a H billel. Ha egyenesen a katonára lövöd ki akkor folyamatosan jelezni fogja hogy merre van.

    Alarm Snare: ugyan úgy kell használni mint a Sticky camot, ha kilövöd a falra akkor hangot ad ki amivel odacsalja a katonát.

    Heart Sensor: Ezt igazábol nem tudom mire való, sose használom :)

    Ennyit a kémröl mindjárt jön a katona.
  • 0sam0
    #10108
    A kémeknél:Stricker Camera,Chaff Grenade,Spy Bullet Launcher,Alarm Snare,Heart Sensor

    A zsoldosoknál:Back Pack,Gas Mask,Tazer,Spy Trap
  • Balumann
    #10107
    Írd le konkrétan h melyikeket nem érted, és leírjuk.
  • 0sam0
    #10106
    Csak az a probléma hogy nem tudom a kémeknél a felszereléséből pár dolgot!
  • Atti12
    #10105
    ha nem értetted meg amit Balu irt akkor hagyd is a picsába :)
  • 0sam0
    #10104
    Áh haggyuk!!!
  • Muki100
    #10103
    Azért van a fórum mert itt is választ kapsz a kérdéseidre.
  • 0sam0
    #10102
    Valaki megadná az msn címét?
  • Balumann
    #10101
    -A zsoldos mögé állsz, illetve zsoldoshoz képest láthatáron kívüli szögbe, és TARTOD a use gombot, akkor elkapja hátulról (utána egér balgomb leütés, USE gombal nyakeltörés). /fontos h tartani, ha csak megnyomod akkor csak beleüt egyet/
    -Ráugrasz a katona fejére (figyelni kell h sokkolás után 3-4 mp után lehet csak, illetve ő ne lásson és ne üssön közbe). Story módban első ráugráskor csak elalszik (fél élete lemegy), 2. ráugrásnál v ha fél élete van csak akkkor meghal (deathmatch módba egyből meghal).
    -Ha lógsz egy erkélyszerűségen, tehát olyan helyen ahol fent eltud menni katona és korlát is van, akkor mikor arra megy tartod a USE gombot, és akkor így átrántja a korláton keresztül.
    -Ha a katona mellett felrobbantod a saját aknáját meghal (illetve kicsit távolabb csak életet veszít)

    Ezek az alap lehetőségek, de pl. story módban zsoldos előnybe van, ott ne az legyen a cél, hanem h együtt a társaddal megcsináljátok a feladatokat (figyelem elterelés, fedezés -> például. ha a zsoldos arra figyel h hekkelik az egyik gépet, könnyebb elkapni hátulról)

    Szerintetek a FAQ-ba kéne írni multiról leírást, tippeket ezzel kapcsolatban?
  • Muki100
    #10100
    Vagy teljes csöndben mentek vagy nagyon gyorsan, aranyközéputat nem éri meg keresni. Nyilvánvaló az is, hogy a kémekkel jobban megéri együtt menni ha nem vagytok biztosak a dolgotokban még. A mercek úgyis egyesével lesznek többnyire.
    Ja és ne olyan pályákat játsszatok ahol a merc van előnyben (pl. warehouse, deftech ilyenek).
  • 0sam0
    #10099
    Sziasztok!A Splinter Cell Chaos Theory-val játszok multiban!A kémekkel hogy lehet legyőzni a zsoldosokat? Léci írjátok meg hogy milyen támadások vannak! És hogy hogy kell őket csinálni!

  • Atti12
    #10098
    topicot tévesztettél :D. Egyel odébb XD
  • Muki100
    #10097
    Indul rövid "u".
    Egyébként ezt miért ide írod?
  • HUNBence
    #10096
    a gép indúl újra
  • HUNBence
    #10095
    Sziasztok!

    A 9Dragonsal játszok és olyan hiba van a játéknál hogy mikor játszok akkor hibát észlel és újraindúl.Ha tudtok segíteni akkor létszi segítsetek.Előre is köszönöm.

    Ide írjatok:[email protected]
  • Balumann
    #10094

    Nem ígérem hogy most hétvégén meg a jövő héten tudok lenni mindig. Jövőhéten szalagavatóm lesz, kell pár dolgot csinálni attól tartok. De holnap sztem ráérek, és játszhatunk ;)
  • Atti12
    #10093
    hmm, sikerült befűzni osztálytársam :D. Ki is tanítottam kb, azt mondta holnap akár már játszhatnánk is ;). persze még a pályákat nem naon ismeri, de majd belejön :D
  • Muki100
    #10092
    altató
  • simonl #10091
    Sziasztok,

    Elővettem a jó öreg Sam -et, rámegyek a full 100 % ra:)

    Kérdésem, mert már nem nagyon emlékszem: A tapadó kamerából halálos vagy csak altatógázt lövünk ki?

    Köszi és bocs a kérdésért......