10611
  • fitutufi
    #5061
  • Sadist
    #5060
    A modern szelekció: aki hülye, haljon meg.
  • alph4
    #5059
    Legalább utána rájöttek, hogy tévedtek
  • Strike16
    #5058
    egyébként egyesek a dragon ball miatt azért is kiugrottak az emeletről mert azt hitték tudnak repülni...
  • Rusy
    #5057
    :))))

    Életfogytiglant kapok felbujtásért, mert tippeket adtam...

    Nem de most tényleg, végignyomtam az első 2-őt, nagyon tetszett, egyedi játékélmény, de engem csak a single érdekel, ami szerintem 15-20 óra, azért nem fogok kiadni 10 ezer ft-ot, egyéni vélemény, de nem fogok minden másnap ide beirogatni, hogy van e tört verzió, meg ez működik e stb, vagy felvágni az ereimet, mert nem tudok vele játszani....
  • Thanatos
    #5056
  • Shep
    #5055
    majd ha leugranak páran jól betiltják mint a dragonballt :)
  • Strike16
    #5054
    Így van...
  • Rusy
    #5053
    Érdekes dolog, hogy azt amit nem játszhat az ember mennyire görcsösen várja, vagy esetleg megveszi csak hogy végignyomja, mert ha nem belehal, néha ellátogatok ebbe atopicba, hátha van tört verzió, de az a vélemnényem, nagyon szívesen végignyomtam volna egyszer single-be, de ha nem hát nem, akkor nem játszok vele, majd egyszer, jóhogy már nem ugranak itt le egyesek a 10-edikről, mert nincs tört verzió, vagy nincs pénze esetleg megvenni, aki meg annyira akarja és nem veszi meg az ugorjon...
  • grebber
    #5052
    Már nagyon régi ez kalap sz.r-t sem ér.
  • magus755
    #5051
    Hello srácok lehet lesz remény annak aki nem tudott jáccani eddig a játékkal most találtam ezt: Splinter Cell Chaos Theory PC (Reloaded)

  • Duddits
    #5050
    Vagy ő maga.
  • Hmuda
    #5049
    Szerintem a "hacker" haverod... :P
  • dikki*yysw
    #5048
    ja vhogy így vagyok vele, sokáig jó volt röhögni, de már átment szánalomba amit érzek itt egyesek iránt.
  • Evogordon
    #5047
    Majd meglátjuk kinevet a végén...
  • robotnyk
    #5046
    komolyan, amit itt egyesek lejátszanak, az már zéró szánalom, egyszer még jó röhögni, de hosszú távon irritál.
  • Adam II
    #5045
    Ez már topic a javából:))
  • dikki*yysw
    #5044
    lol
  • Evogordon
    #5043
    Én ma megyek egy hacker haveromhoz és megcsinálja nekem mert ő magának megcsinálta és működik is neki
  • Latency
    #5042
    Nemigaz, már mindkét lábam kétszer leborotváltam, de mégsem műxik
  • fitutufi
    #5041
    hazucc
  • Ma2ska
    #5040
    Ha egyvalakinél müködik az is elég, mert a szisztéma ezexerint jó...ettöl feküdtem amugy..
  • jAsOn VoOrHeEs
    #5039
    Kipróbáltam és müxik sneciek!!!444444

    Igaz, hogy a delelési szög 88.13 volt de sikerült elforgatnom a napot!

    Jah meg kifli nem vót itthon csak zsemle!
  • fitutufi
    #5038
  • CUCLI
    #5037
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez mekkora már :D te állat
    bannerbe!! ,hogy ez 100% müxik :DDDDD
  • Lacc
    #5036
    ÉS ez biztosan megy mer a szomszéd nagybátyja mondta sazl ez nem kamu!!!!444
  • Lacc
    #5035
    1.Letöltöd a Splinter_Cell_CT_l33t_ed_ver2-VxxT -t
    2.Ellenőrzöd a csillagok állását, a nap delelési szögének éppen 87.43 foknak kell lenni
    3.Leborotválod a bal lábszáradat fentről lefelé
    4.Négyrészben 3 db USB pendrivre töltöd fel a Splinter_Cell_CT_l33t_ed_ver2-VxxT -t, amiből legalább egy piros legyen
    5.Fejen állsz és betúrsz egy kiflit, s eközben installod felfele a játékot
    6.Ezután a PIROS usb driveról mountold be d-toolsal a Splinter_Cell_CT_l33t_ed_ver2-VxxT -t
    7.Hexaeditorral ird át a /Data/sysmacro.dll 45. sorában az összes számot 534+az aktuális dátumra
    8.Mentsd el ÉS MŰKÖDIK
  • zulur
    #5034
    Persze hogy LOL Fitu mester...mer én írtam és működik...Úgyhogy "psszt" és télleg ne írj hülyeségeket.

    Still DESTROY....
  • alph4
    #5033
    Akkor miért írsz be hülyeségeket?!
  • fitutufi
    #5032
    úgye nem rám gondoltáL?
    [elejétől jelen van]
  • Pardon22
    #5031
    hihetetlen h egyesek h le vannak maradva & lusták visszaolvasni a fórumot!
  • Hmuda
    #5030
    Ez már az ősöreg USb-s megoldás. :P
  • fitutufi
    #5029
    lol találtam egy ilyet :)
    ezt még nem hallottam

    1. Letöltöd a Splinter_Cell_Chaos_Theory_PCMulti_By_Snake-et.
    2. Átvezed a DVD image-t "SCCT"-re és az eredeti .mds-t kicséréljük a Snake crack-ben található SCCT.mds-sel
    3. Alcoholban ezt mountold be és
    4. Kiírod a legújabb verzióval (rpms emuláció bekapcsolásával)lehetoleg minél lassabb sebeséggel.
    5. Feltelepíted a játékot. ( érdemes elotte egy teljesköru Registry pucolást csinálni )
    6. Biosban ( vagy power kábel kihúzásával ) letiltod az összes belso(internal) CD/DVD meghajtót ( NE HASZNÁLJ STARFUCK-OT, SE SF NIGHTMARE-T ) ( és ha nem muszáj, akkor a daemon tool se legyen engedélyezve, ugyanígy az alcohol )
    7. Reboot
    8. Kíírt DVD-t ( javaslom újraírhatóra kiégetni ) be a KÜLSO/USB-S MEGHAJTÓBA ( CÉLSZERUEN USB-S DVD-ROM-ba )
    9. Key-t megadod ( itt a legelso keringo kódot használd )
    10. Play
  • Hmuda
    #5028
    A mi klubbunkban tuti nem. Mi már végigvittük. :D
  • Lacc
    #5027
    Aztán üdvözölhetjük őt is a klubban :P
  • Hmuda
    #5026
    Oké, töltsd le aztán jó szórakozást a "beüzemeléséhez".
  • Evogordon
    #5025
    http://www.omegaweb.hu/goldgames/ jéééé itt mégis lelehet tölteni
  • Evogordon
    #5024
    No tudok se óvasni se irnieee
  • Hmuda
    #5023
    Látása lehet okés, csak olvasni nem tud...
  • robotnyk
    #5022
    látásod rendben van?